У Ковелі дорога на вулиці Відродження «вирисовується» більш-менш нормально, – Олег Кіндер

04 Березня 2019, 11:47
У Ковелі дорога на вулиці Відродження «вирисовується» більш-менш нормально, – Олег Кіндер 6167
У Ковелі дорога на вулиці Відродження «вирисовується» більш-менш нормально, – Олег Кіндер

Вздовж найширшої у місті дороги від дерев залишилися пні, біля яких встановлюють бордюри.

4 березня на щотижневій апаратній нараді у виконкомі Ковельської міської ради мер Олег Кіндер оголосив про початок весни і висловив задоволення тим, як проходить реконструкція вулиці Відродження, яка за радянських часів була єдиним у місті проспектом – імені Ленінського комсомолу.

«Весна почалася. Тепло на вулиці. Все – вже заморозків не буде. Так що особливо до комунальників. Не знаю, там Президент приїде, чи не приїде. Всі говорять, але відношення то до комунальної служби немає. Гребуться вродє би скрізь. Я об’їжджав у суботі і неділю. Я дякую за роботу. Слава Богу, вже Відродження «вирисовується» більш-менш нормально. Андрій Володимирович, я думаю вже до кінця неділі, місяця десь можна буде чорновий ложити?» – спитався Олег Кіндер у свого «комунального» заступника.

Андрій Товстига повідомив, що минулої п’ятниці він провів нараду, на якій був присутній керівник підрядної організації – директор ШБУ-63 Ігор Пец. Підрядник планує до 1 квітня закласти чорновий шар асфальту по вулицях Відродження і Тимошенка.

Нагадаємо, у Ковелі розпочали реконструкцію вулиці Відродження у листопаді 2018 року. Торік в бюджеті міста було передбачено два мільйони гривень на облаштування освітлення посередині дороги, встановлення бордюр, огорожі. Згідно проекту, тут будуть роздільні смуги руху, а по центру дороги – освітлення та зона безпеки.

У 2019 році роботи з реконструкції продовжились, на що влада планує витратити понад 8,5 мільйонів гривень.

Фото Миколи Силюка.

Читайте також: Колишній голова Ковельської районної ради написав казку про «князя К.»

 




Коментарі
04 Березня 2019, 14:08
уявіть собі таку картину. Зараз поставлять бордюри, заллють їх бетоном. А потім почнуть рвати піньки. І бордюри разом з корінням почнуть вилазити і рушитись. Чи може ви пеньки залишите в землі? То вони будуть гнити років з 10. Товстига, ти що геть сліпий, чи ти це навмисне робиш, щоб більше грошей відмити. май на увазі- повторний цикл робіт будеш виконувати за свої гроші. Нехай хоч одна бордюра зрушиться. Понабирають на посади баранів бля...., а потім кричать що гроші дарма потрачені. Коли вже те блядство закінчиться.
04 Березня 2019, 15:29
ГОЛОВНА ВУЛИЦЯ міста буде))))))) Можливо центр міста зробимо на сільмаші???? Переходи для людей робили там де вони не ходять))) якщо дорогу зроблять тоді потрібно і тротуари робити заразом нормальні вздовж проспекту щоб люди нормально гуляли))))
04 Березня 2019, 15:58
Не одна маршрутка там ходову "залишить" доки не доведуть до ладу.
04 Березня 2019, 15:58
Не одна маршрутка там ходову "залишить" доки не доведуть до ладу.
04 Березня 2019, 16:19
Кіндер перед тим як хвалитися (зроблено більш менш нормально! Встань в шість ранку і проідься містом подивися що де робиться де не зроблено І починай нараду з цього А то місто завалене мусором Скрізь по всьому місту І роби висновки дай завдання службам Так якце робив покійний Поліщук А то прийдеш на нараду з бодуна і мекаєш бекаєш Накінець навчися говорити грамотно культурно А то стидно тебе слухати і на виконкомі і на сесії Як можна було вибирати такого недолугого мера Скоріше б вибори щоб вже збутися тих Кіндерів Прокопів Товстих халявщики Ні стида ні совісті Тільки гроші грошщі щоб ви ними подавилися
04 Березня 2019, 16:36
Роблять тільки половину вулиці до кінця 4 будинку. А друга половина від 4 будинку і до 20 ??????? Я так розумію все залишиться як є ????
04 Березня 2019, 16:56
Таки да... як такого мера вибрали? Але судячи по розумових здібностях .. люди і президента України можуть вибрати аналогічного- ні рибу не м‘ясо.... Як один з кандидатів в президенти каже: « зуб даю»..... Сумно і страшно за Україну.
04 Березня 2019, 16:57
А коли будуть дороги в Репіна в Кривенького в Репіна ,,,,,,,,,,,,,,,,,Там що не люди живуть Злодії г осподари подумайте
04 Березня 2019, 17:16
Коли вже " вирисується" вулиця Воля хто знає? Бо влада знає цю вулицю тоді як участки дерибанять і гроші гребуть а так забутий куток....
04 Березня 2019, 17:30
А з пеньками то вообще сміх.
04 Березня 2019, 17:58
От би вам кернеса мером.
04 Березня 2019, 18:50
Значить так. То шо я мелю всяку хрєнь несуразну то такоє. Плєсєнь хаває. В мене от проблємка нарісовалася, Юлька просєкла шо я перемєтнувся до Пороха. От де проблєма. Тепер мені проход в раду закритий, ше якшо вона стане президентом то вообщє жопа. Так що я знову буду йти в мери. Ну а шо, бабло молотиться нормальне з цими дебілами ковельчанами. Я краду так шо вже і сас офігіваю, а плєсєнь мовчить. Так шо ждіте третього пришєствія. Плєсєнь, готуйте кошельки, я ще буду вас трусити.
04 Березня 2019, 19:16
До дупи така робота на Відродження тільки половину вулиці насилу домучують. А друга половина вулиці коли буде???
04 Березня 2019, 20:38
Головне падло Мавпяче дерева позрізав буде чим закінчити опалювальний сезон.
04 Березня 2019, 20:40
Ти коли скотина БЮТівська забереш Кнопин хлівчик з двору.Або вже здохни зів своєю камандою
04 Березня 2019, 21:53
А Ви краще, а особливо зранку в будній день по реставрованій вулиці Липинського пройшлись по "тротуарному проспекту" ноги повикручували би... і дороги попереходили б, через так звані пішохідні переходи...
04 Березня 2019, 22:10
Я тисячу раз казав, він там стоятиме бо я так сказав. Тому що спав я на плєсєнь і якісь там судові рішення. Готовтеся краще мене знову вибирати. Закрийте роти і не воняйте, плєсєнь.
04 Березня 2019, 22:10
Я тисячу раз казав, він там стоятиме бо я так сказав. Тому що срав я на плєсєнь і якісь там судові рішення. Готовтеся краще мене знову вибирати. Закрийте роти і не воняйте, плєсєнь.
04 Березня 2019, 22:48
Таку вулицю спаскудили. Ще й дерева порізали.<br/>Не ту країну Гондурасом нарекли.
04 Березня 2019, 22:58
От як з бетонки на стоянку заїхати?<br/>Одна була в місті вулиця, де за раз розвернутись завжди можна було.<br/>Засунули би ті стовпи, з тими ліхтариками собі в ...
05 Березня 2019, 01:23
Щоб з бетонки повернути на зупинку то аж до Відродження треба їхати на розворот. Цікаво що маршрутка на Люблинець має по Варшавській їхати і на цю зупинку заїжджати
05 Березня 2019, 09:31
Головне грошики відмити чого ви гавкаєте,як на бомбосховищі
05 Березня 2019, 13:24
Я ото зараз ще бруківку покладу, заасфальтуємо, а потім почнемо пеньки викорчовувати. На ремонт ще грошенят замучу. Нравиться мені в Ковелі,буду йти на третій срок. Плєсєнь не воняє, хіба тільки деколи підвонює. За третій срок я вілу на маямі построю.
05 Березня 2019, 16:58
Хоч би запитали в людей: хочуть вони ті піраміди Кіндера чи ні?<br/>Не в тих. що продукують стовпи, брівки, бруківку чи меблі з липи, а в тих хто мешкає на Сільмаші.<br/>Кому кожен день по тім ямам скакати на машинах, або долати цю смугу перешкод пішки.
06 Березня 2019, 11:25
Цікаво, оці пришелепкуваті коментарі найнята одна людина писати, чи все-таки для &quot;разнообразия&quot; дві? Дуже вже помітно,що під кожною статтею та сама людина коментарі пише.
06 Березня 2019, 12:36
Мені теж так здалося і мабуть не безкоштовно.<br/>Але саме ця тема мене особисто змусила вперше написати на цьому сайті.
06 Березня 2019, 13:09
Да, я пишу за бабло. За бабло плєсєні