Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ковельські аптеки декілька тижнів не видавали «Доступні ліки». ВІДЕО
Ковельські аптеки декілька тижнів не видавали «Доступні ліки». ВІДЕО

Ковельські аптеки декілька тижнів не видавали «Доступні ліки». ВІДЕО

12:15 07.03.2019
687

У Ковелі через відсутність фінансування два тижні не видавали «Доступні ліки».

Про це йдеться у сюжеті «UA: Волинь».

Причини тимчасового припинення роботи програми «Доступні ліки» пояснила директорка комунального підприємства «Луцький міський центр первинної медичної допомоги №2» Тетяна Трач. Вона каже, що Програма призупинила роботу через відсутність фінансування у Луцьку.

«Це було тому, що місто використало той об’єм коштів, який був розподілений на область, і на місто зокрема. На сьогодні ситуація відновлена. Введення електронного рецепту в обіг планується з 1-го квітня. Відповідно, має бути проведена певна підготовча робота. Щоб уже пацієнт, звернувшись в аптеку, фармацевт відкривав свою програму та бачив виписаний рецепт і може його отоварювати. Сподіваюся, що до кінця року паперової форми рецептів не буде», – каже директорка комунального підприємства «Луцький міський центр первинної медичної допомоги №2» Тетяна Трач.

Головний спеціаліст з терапії управління охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Берник розповів: кошти закінчилися в Луцьку і Ковелі, в одних аптеках 2 тижні тому, в інших три.

«На сьогоднішній день ситуація вже виправлена, в результаті перерозподілу коштів, які зняли з інших районів області, відповідно до розпорядження голови Волинської ОДА були зняті кошти з певних районів і виділені на Луцьк, отримало місто 541 тисячу гривень і Ковель 180 тисяч», – каже Микола Берник.

Спеціаліст додає, що до липня виділених коштів вистачить. Далі фінансуванням програми «Доступні ліки » займатиметься Національна служба здоров’я, розрахунки йтимуть з Міністерства охорони здоров’я.

Загрузка...
Коментарі

Ковельчанин

13:24 07.03.2019

Хай з благодійної каси на доступні ліки беруть гроші.

Стасік Шайко

04:27 08.03.2019

Самому на ліки не хватає за діла мої

22 жовтня
Сьогодні
Вчора
20.10.2019
19.10.2019
18.10.2019
17.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин