Митрополит Володимир назвав рейдерами тих, хто переходить до ПЦУ

07 Березня 2019, 18:00
Митрополит Володимир назвав рейдерами тих, хто переходить до ПЦУ 2225
Митрополит Володимир назвав рейдерами тих, хто переходить до ПЦУ

У Володимир-Волинській єпархії відбулися щорічні загальноєпархіальні збори духовенства. З усіх куточків до Успенського кафедрального собору зібралися парафіяльні священики та насельники монастирів.

Про це йдеться на сайті Володимир-Волинської єпархії.

«Перед загальними зборами члени єпархіальної ради на чолі з Високопреосвященнішим митрополитом Володимиром визначили перелік питань для обговорення усіма священиками єпархії. В кафедральному соборі Керуючим єпархією за участі всіх учасників зборів звершили Молебень до Пресвятої Богородиці. Засідання відбувалося у Тронній залі єпископського замку. Владика Володимир привітав учасників зборів та проаналізув життя єпархії за минулий рік. Особливу увагу Керуючий єпархією уділив державно-церковним стосункам на Волині та зловживаннями з боку окремих представників влади своїми повноваженнями. По-батьківськи Владика висловив підтримку священикам та парафіянам храмів, на котрі сьогодні посягають рейдери під приводом створення нової церковної структури ПЦУ», — йдеться у повідомленні прес-служби.

Голова юридичного відділу єпархії протоієрей Володимир Мацур у своїй доповіді детально розповів про зміни внесені у норми державного Закону «Про свободу совісті та релігійні організації» та випадки спотворення представниками влади законодавства на місцях.

Внесли пропозиція від імені духовенства Володимир-Волинської єпархії висловити підтримку канонічній Українській Православні Церкві та її Предстоятелю Блаженнішому митрополиту Онуфрію. Присутні на зборах священики одноголосно висловили своє бажання і далі мати духовне єднання з Вселенським Православ’ям через перебування у лоні Української Православної Церкви та адміністративне підпорядкування її Предстоятелю.

Коментарі
07 Березня 2019, 21:52
Чудні Діла Твоі Господи<br/>Тепер ще і рейдери
07 Березня 2019, 22:37
І на далі мати духовне єднанняз Вселенським православям... Це яким чином? Через розкол РПЦ і її філії на Україні та розірвання євхаристичного єднання із Константинополем і Афоном?
07 Березня 2019, 23:38
Не ищите смысла там где его нет<br/><br/>СЛАВА БОГУ СЛАВА УКРАИНЕ
08 Березня 2019, 01:30
Якщо ви хочете :<br/>Руского міра <br/>Руского попа <br/>Руского язіка <br/>Руского єхидства <br/>Рускої ненависті <br/>Руского занечищення<br/>Рускої церкви <br/>Руских політиків<br/>Рускої ідеології <br/>Рускої війни <br/>Рускої перемоги<br/>—ВИ НЕ УКРАЇНЕЦЬ <br/> НЕ ХРИСТИЯНИН
08 Березня 2019, 06:51
Тяжко стало заробляти на молоду пісну свинку в піст підсмажену на олійках
08 Березня 2019, 09:21
Що церковні москалі роблять в нашому місті
08 Березня 2019, 09:22
Хороший москаль мертвий москаль
08 Березня 2019, 09:25
Вони ще надіються що Однорука відьма їм повідробляє
08 Березня 2019, 11:21
Ти дивись, ряжені путінські чорти захопили і осквернили наші храми та ще й права качають...
08 Березня 2019, 11:21
Нехай но той розумник митрополит правильно назве себе ,подібних собі і всю оту СЕКТАНТСЬКУ промосковську свиту. <br/>І взагалі хто йому дав право когось судити і принижувати . <br/>Ото отець ,ото приклад,але що тут дивуватися :потрібно відпрацьовувати Йудині Срібняки а їх багато бо продали не тільки Христа а й Церкву,Державу,Мову,Народ ... <br/>Геть МоЦковських попів.
08 Березня 2019, 11:39
Хто перейде в ПЦУ і за мене проголосує 31 березня, тому долар по 8 і проїзд в маршрутці по 2 гривні.<br/> Проголосуєте за мене - обіцяю, що до Паски закінчу АТО і дам всім субсидії на тепло. Платитемете не більше 300 грн/міс , а всім євробляхерам розмитнення авто буде за рахунок держави..<br/>Томос - наше все. А в армії я не крав, не брешіть, то мене Путін заставив.
08 Березня 2019, 11:47
Ви в курсі, що московські попи по ночах беруть ломи, та довбають навколо дороги? Он вже трасу на Луцьк геть роздовбали.Через це я не приїхав у Ковель 5 числа, бо дорога геть розбита московськими попами.<br/>А вертольотом боявся летіти, бо чув що у московських попів ПТРК є, а я ще жити хочу. Хто ж далі керуватиме, як мене завалять? Геть московських попів, вони мені заважають вам життя покращити, наладити економіку, дати роботу та гідні зарплати.
08 Березня 2019, 11:48
Як це гидко товаріші москалі
08 Березня 2019, 11:52
До історика <br/>А що ? ,взагалі до москаля можна приміняти цей прикметник :ХОРОШИЙ. <br/>))
08 Березня 2019, 12:04
Іди святкуй 8 березня козломордий гермафродите.бери приклад із Рози Люксембург , ти ж все так любиш комуністично - підаристичне.
08 Березня 2019, 12:10
Ти козломордий дурень якщо думаєш що тролінг шоколадного когось цепляє. Зате зразу видно що ти агент хуйла.
08 Березня 2019, 12:18
Все що має закомуфльоване відношення до руського міру і несе путінські ідеї дружби та миру в уяві московіта це гради та смерчі, має бути знищене на наших теренах
08 Березня 2019, 12:29
Пора до вас прийти товаріші гундяєвці
08 Березня 2019, 12:32
Відразу видно моїх виборців! Молодці!Вперед! Геть московських попів, вони мені заважають керувати!
08 Березня 2019, 12:51
а ти хуїла,тільки заскакуєш сюди щоб когось обізвати і підняти собі самооцінку,підар? відразу видно, що ні в яку церкву не ходить, ні культури ні виховання,уйобок.ще тут воно чмо за церковні діла перетирає. на трасу іди,бидлота кончена
08 Березня 2019, 13:09
Погаси свій анус козломордий.
08 Березня 2019, 13:14
методичку поміняй,бо крім слів -анус і козломордий, ніхрена більш не знаєш писати.валянок чи що?на привокзалці з циганами вчився?
08 Березня 2019, 13:15
Ти потєрявся козломордий? Вернись в росію і сосни в свого хуйла.
08 Березня 2019, 15:25
Ряжені чорти на чолі з тютюно-алкогольно-наркобароном гундяєм просрали місію в Україні. За це їх диявол забиратиме назад до пекла по одному. Чекайте жарених новин...
08 Березня 2019, 15:32
Всі хто поклоняються московському чорту Гундяю мають піти з ним і до нього в пекло і горіти в гієні огнєній вічно
08 Березня 2019, 15:47
ХІБА ТО МЕТРОПОЛИТ ТО ЗАСЛАНИЙ
08 Березня 2019, 16:27
Щось зі Святим Отцем явно не те<br/>Яке Євхарестичне єднання зі Світовим Православьям які Скрепі -хіба забув що Павлик всіх прокляв<br/>Казав же ще перед Трійцею ото тоді як ДТП було тяжке-поломана рука то була дрібниця <br/>Не пийте Отче бо оковита і малолєтки ще нікого до добра не довели <br/>Зрозуміло що Павло відмаже в Києві все схвачено -але не дати сиротам і копійки то геть уже<br/>не полюдські<br/>Але схоже Суд Божий то тільки для нас <br/>А у Вас Митрополитів і на небесах все залагоджено<br/>І біда що і подіти Вас не має куди наші Волинські а гірше татаро-монгольського іга<br/>Але я думаю Бог Вас з часом обустроіть<br/>Будуть Вам і хрещені в розколі і Рейдери<br/>Украінцям Господи і Істинноправославним пошли здоровья і ангельського терпіння<br/>Віруймо і щезне нечисть як роса на Сонці
08 Березня 2019, 17:27
Який гидотний московський піп
08 Березня 2019, 19:02
Да,тут таке враження,що зграя хронів вокзальних зібралась.Культура аж пре.А набожні які,хай Бог милує.
08 Березня 2019, 19:28
То це може той піп що з школярками-прихожанками по саунах їздить
08 Березня 2019, 19:30
Добавляйте чорти московські в кінці своєї назви МП...
08 Березня 2019, 20:20
У московських попів слово дупа на першому місці.Вони один одного того і туди...
08 Березня 2019, 21:16
Він Іздить <br/>Пару років тому доіздився<br/>Доказову базу зібрали повну -найшли навіть телефон по якому вів розмови з решалою<br/>Решала Митрополит Павло<br/>Зрозуміло все прикрив-причому з такими погрозами гавкнете будете без голів<br/>Куди дінися -повірили і все віддали у всіх же діти<br/>Так що садомітизм -це так собі невинні забави<br/>Всім Здоровья
09 Березня 2019, 02:49
На рахунок дівчат ,то в попів МП все по правилам: <br/>Піст є піст і нікого жирного. <br/>Ні я не помилився (нікого і ніякої)бо тільки можна не жирну і худу ... ну ви ж знаєте які зараз в моді а отці то більше знають у них откровнння)<br/>отаке життя по канонах ,хіба захочеться порушувати їх-звісно ж ні...
09 Березня 2019, 10:09
Вивезти московські відходи і прикопати
09 Березня 2019, 14:21
А я все думаю чому в нас народ так не любить московських попів від Путіна
09 Березня 2019, 20:29
Бо ці гидотні створіння в рясах несуть руський мір, якого нам так бракувало
10 Березня 2019, 08:53
Пора цього владику путінсько,голюбителя малолітніх шлюх файно взяти за яйця-по батьківські
12 Березня 2019, 13:05
Рагуль ти файний. Візьми краща за яйця по сестринськи, своїм обконченим ротиком. До кінця вашого томосу лишилось 20 днів.
12 Березня 2019, 15:22
Козломордий не біснуйся!