Олександр Савченко не пускав у приймальню Олега Кіндера, бо той був надто «козирним»

10 Березня 2019, 10:34
Олександр Савченко 5349 Джерело: Конкурент
Олександр Савченко

Голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко розповів про стосунки, які у нього склалися з мерами міст обласного значення, зокрема і Ковеля.

Про це губернатор розповів у інтерв’ю ІА Конкурент.

«З Олегом Кіндером в мене взагалі сформувалися навіть дружні стосунки. Незважаючи, що його партійний керівник аж ніяк не товаришує з моїм начальником. Хоча в перші декілька місяців я Кіндера  в приймальню не пускав. Надто він, як кажуть в народі, «козирним» був на початку», – розповів голова Волинської ОДА Олександр Савченко.

Коментарі
10 Березня 2019, 13:07
Кіндер на цій посаді дійсно засидівся , сьогодні він на місто не звертає уваги . В нього завдання №1 - це вибори президента і вчасності Юлі . Таке враження ,що він цілими днями, разом з секретарем Вірою сидять у Фейсбуці і прославляють та агітують за Юлю Тимошенко ....( В них - дньовка , день пройшов і зарплата з премією капнула. Це нам потрібно її заробити )
10 Березня 2019, 13:51
Я не козирний, я сцикун
10 Березня 2019, 15:25
Вгрьобана Мавпа забери Кнопин хлівчик з дитячого майданчику з двору.Щоби ти вже здох зі своїми мавпенятами до сьомого коліна
10 Березня 2019, 16:24
Мільйон раз казав. Не заберу !!! І хто мені шо зробить? А ніхто. Плєсєнь побутить і заткнеться.
10 Березня 2019, 22:50
Пане Кіндер<br/>Таке звертання МОВІТОН не КАМІЛЬФО<br/>Або по народному повний вибачте на слові піздець
11 Березня 2019, 00:13
Вже зробили!!!!Тобі давно пороблено і задавнено!!!!Прокинься,тебе шкода....разом і з Гетьманом....червона нитка не поможе....
11 Березня 2019, 09:37
Я ЙОГО ДО КІНЦЯ КАДЕНЦІЇ ПРИТРИМАЮ-СКІЛЬКИ ЗАПЛАЧЕНО...
11 Березня 2019, 09:38
Маю моток червоної шерстяної нитки
11 Березня 2019, 09:40
Може вистачить повісити Мавпа
11 Березня 2019, 09:42
Баба Люба до сьомого коліна, прокляття не працює, потрібно до девятого накласти прокльони
11 Березня 2019, 09:44
Дасть Бог вітром здує чи дерево на Мавпу впаде чи Мавпа з дерева
11 Березня 2019, 11:35
Сьогодні вночі в Луцьку спалили два авто,стояли пере підїздом, а чому Кнопин хлівчи ще стоїть
11 Березня 2019, 13:56
Казала мама в дитинстві :»вчися синку вчися і ніколи не заходь до поважних людей з порожніми руками» <br/>Погано засвоєні уроки -дають відповідний результат))
11 Березня 2019, 17:47
Після виборів будуть інші носити і іншим
11 Березня 2019, 18:55
Але ж і плєсєнь в Ковелі! Як ви всі не поймете, я вас всіх дурив, дурю, і буду дурити. Того що ви плєсєнь безголова! Я на вас вже стільки бабла намолотив, що сам ахрініваю. Я ще на третій раз мером піду. Таких я більше нігде не знайду, як в Ковелі.
14 Березня 2019, 12:47
МОЖЕ ВИНЕСУТЬ ЧИ ПОНЕСУТЬ