Пасажирку обурила постіль, яку надала провідниця ковельського поїзда

11 Березня 2019, 11:58
Пасажирку обурила постіль, яку надала провідниця ковельського поїзда 5155
Пасажирку обурила постіль, яку надала провідниця ковельського поїзда

Пасажирка поїзда № 97 «Київ – Ковель» домоглася, щоб провідниця замінила стару постіль на нову.

Про недобросовісну провідницю розповіла Ольга Крамаревич у Facebook.

«Сіра тряпка зверху – це наволочка, яку видали мені, а знизу наволочка на подушці начальника поїзда... В вагонах СВ нова і чиста постіль (проходили по дорозі до начальника поїзда, тому заернула увагу) Люди! Я хочу щоб до мене ставилися як до людини! І спати нехай не на новій, але на чистій постелі!», – йдеться у дописі Ольги.

Жінка розповіла, як вдалося отримати нову постіль: «А ми підняли це питання... провідниця дістала з «заначки» новесеньку постіль і видала нам... і лише після цього вибудувалася черга з 10-15 людей з вагону з такими ж а в декого ще гіршими «ганчірками»... і ПРОВІДНИЦЯ ВСІМ ЗАМІНИЛА НА ЧИСТІ! Питання: чому ніхто не відстоює свої права? Чому ми возимо свою постіль, мовчимо, спимо на брудних і вологих ганчірках?».

«Вона спробувала змінити на такі ж брудні, але коли я показала пальцем на її подушку і запропонувала помінятися, то вона витягла штук 15 нових комплектів і всім тихенько роздала чисте», – каже Ольга.

 


Коментарі
11 Березня 2019, 15:07
Не вигнали красножопого стречена - маєте большевицький сервіс...
11 Березня 2019, 16:06
Я також приїхав сьогодні з Києва цим поїздом. З постілями все нормально. Інша справа що провідники не всигають вагон підготувати до зворотньої дороги. То через те можливо цей прикрий інцендент. Поїзд з Ковеля до Києва прибув о 20 45 а о 21 20 вже назад. На все про все в дівчат 35 хв в Києві. Провідничка просто не встигла відсортувати постілі з Ковеля.
11 Березня 2019, 16:21
а хулі там відсортовувати? бери з шафи чи полиці і видавай пасажирам. Що у првідниці використана і невикористана білизна в одній купі лежать? думаю що ні.
11 Березня 2019, 18:39
За 50 грн, нах її взагалі брати на пару годин.
11 Березня 2019, 21:50
Чиста поспіль, на відміну від брудної, має бути запакована в фірмовий поліетиленовий пакет.
11 Березня 2019, 22:08
Чого наїхав на провідницю? Що вона ту постіль вдома стірає? Яку видали в рейс з такою поїхала
11 Березня 2019, 22:13
Робити такий скандал через наволочки? Мда...<br/>Їй же замінили постіль, коли вона зробила зауваження, то навіщо бігати фотографувати, викладати все це в фейсбук і розорити тих провідників? Терпіти не можу таких скандальних людей.
12 Березня 2019, 00:59
Скажіть шановні захисники Укрзалізничного сервісу. <br/>До кого має з претензією звертатися пасажир? <br/>Звісно до провідниця бо безпосередньо вона надає послугу,а тоді провідник має взяти до уваги звернення або скаргу пасажирів і проінформувати про це начальника поїзда ,а той в свою чергу свого начальника. <br/>Тоді враховуючи отакі звернення громадян і булоб потрібні сервісні результати для пасажирів. <br/>Чи може пасажир повинен бігати по вокзалах і шукати собі на голову якесь начальство??!!!!!
12 Березня 2019, 01:04
До Антуанетта <br/>(не хочу перекладати це слово) <br/>Тер піни не можу... <br/>мабуть краще щоб терпів пасажир,так? <br/>Це не є скандал,це є вимога по відношенню сервісу який люди повинні мати у вагонах.. <br/>чи може дома ви на мокрій постелі спалив ,ну і скандальна ви людина для чого дома міняйте постіль...
12 Березня 2019, 08:57
У ВСЬОМУ ВИННІ ШТУНДИ
13 Березня 2019, 05:59
До об‘єктивно: <br/>(Напевне, малося на увазі «суб’єктивно»)<br/>Ви не до кінця зрозуміли суть мого коментарію. Жінку не влаштовувала білизна, їй її замінили. Все ок, ніхто не змушений був терпіти сіру чи вогку білизну. А от все інше - лишнє: біганина з фотографуванням, обурення на фейсбуці. Це тільки показує те, що людина не має поняття про рамки чужого простору. <br/>Тим більш, обливання брудом в фейсбуці нічого не вирішить, за цей же витрачений час можна було знайти телефон гарячої лінії Укрзалізниці і подзвонити, або написати скаргу місцевому керівництву.
13 Березня 2019, 12:17
не їздіть поїздами , сідайте в маршрутку , 300гривень до Києва завезе без грязної постілі.
13 Березня 2019, 12:36
Я в плацкарті за 100гр їду. Одітим сплю на матрасі і одіялом накриваюсь.
23 Березня 2019, 14:04
Це агенти Кремля , постіль їм не подобається . Постіль в наш нова.