У Ковелі знесуть фонтан, натомість збудують неподалік новий пішохідний

12 Березня 2019, 12:09
У Ковелі знесуть фонтан, натомість збудують неподалік новий пішохідний 11346
У Ковелі знесуть фонтан, натомість збудують неподалік новий пішохідний

Відділ містобудування та архітектури Ковельської міськради спільно з «Ковелькомунпроектом» розробили грандіозну реконструкцію центрального парку міста.

За задумом проектантів, у центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки треба знести фонтан, який було реконструйовано у 2003 році за рахунок бюджету розвитку міста, і який став справжньою окрасою Ковеля. Натомість новий пішохідний фонтан збудують неподалік, на площі. За фонтаном передбачають місце для новорічної ялинки, яку, очевидно, звідкись пересадять. Криву ялинку, яку щороку прикрашали ілюмінаціями та іграшками, зріжуть, а можливо пересадять.

 


 

На іншій схемі, яку розробили місцеві архітектори, добре видно, що центральна алея парку «налізла» на будівлю історичного музею.

 

 

Концепцію таких змін за дорученням міського голови Олега Кіндера напрацювали відділ містобудування та архітектури, який очолює Людмила Мурай, спільно з проектним підприємством «Ковелькомунпроект». Цікаво, що в якості, нібито, директора ПП «Ковелькомунпроект» з бюджетними грошима біля влади «треться» Віктор Дубина. Хоча, публічні дані вказують на те, що керівником тут є лучанин Олександр Остапук. Що там казати, коли кілька років тому «Ковелькомунпроекту» мерія за світлофор «вгатила» третину мільйона гривень без проекту і кошторису.

Як пише офіційний сайт міста, до хорошої справи вирішив долучитись і народний депутат України Степан Івахів. На День міста він презентував на реконструкцію центрального парку сертифікат на 2 мільйона гривень.

 

 

«Ковельчани хочуть бачити парк по-справжньому європейським і з приємністю тут відпочивати та проводити своє дозвілля. Тож настав час змін», – наголосив Степан Петрович.

У лютому міська рада надала дозвіл на розроблення детального плану території реконструкції парку.

 

 

Як каже Людмила Мурай, попрацюють і над дизайном озеленення. Старі, хворі дерева видалять, а на їх місці з’являться нові насадження різної ярусності. Планується повна реконструкція існуючих алей та їх мощення (як вже зазначалося вище, одна з них чомусь «налазить» на будівлю музею), встановлення сучасного освітлення. Зі сторони вулиць Косачів та Незалежності облаштують додаткові місця для паркування автомобілів відвідувачів парку. На бульварі Лесі Українки пропонується створити майданчик для проведення святкових ярмарків.

А тим часом в обласному центрі Волині відкрився новий заклад, де доставляють смачні та оригінальні піцу, шаурму та суші. Готують - як для себе. Адже рецепти, за якими працюють кулінари, передбачають щедрі порції м'яса, соусів, овочів та інших інгредієнтів. Заклад вирішив підкреслити саме цю щирість і готовність готувати унікальні страви, а тому назвався - Як Для Себе. І справді, як для себе тут все - і рецепти, і об'єми порцій, і швидкість доставки. Тут щиро дбають про те, аби до кожного замовника страва доїхала і швидко, і була свіжою та гарячою. 

Коментарі
12 Березня 2019, 15:11
Круто. В польському Люблине такій.Ґрае музика та підсвічування різнокольорове.
12 Березня 2019, 15:18
ще би Orange cafe знесли з його жовтою недолугою кришею
12 Березня 2019, 15:22
А дитячий майданчик теж знесуть?
12 Березня 2019, 15:26
Історичний музей давно пора було знищити. Навіщо він бидлу? Влада так вирішила!
12 Березня 2019, 16:11
теперішній фонтан теж спочатку був світломузикальним. Так буде й з новим. Товстига з Кіндером бабло відмиють і все. Вже сцену нову зробили і що? Може вже досить грабувати ковельчан? І ще скажить що роботи буде виконувати Луцьксантехмонтаж.
12 Березня 2019, 16:43
Придурки. Інших слів немає.
12 Березня 2019, 16:45
І буде теж саме що з наберожною.. трава некошена, все недороблене, все валиться а те що не саме руйнується, довалять наші "культурні" мешканці міста)))
12 Березня 2019, 17:46
Хай Кіндер подиваться що він з Сільмашем зробив. Половину селища можливо добудують, а на другій половині навіть лампочки нічного освітлення не світять.
12 Березня 2019, 17:48
Мені здається, що ви відмітили макет людини, замість пам'ятника....
12 Березня 2019, 17:52
А бачили там кафе, дайте вгадаю з трьох разів, там буде Класік?
12 Березня 2019, 17:58
Ви ще скажіть, що кіндери знесуть пам'ятник Лесі Українці, бо його на макеті взагалі нема...
12 Березня 2019, 18:05
Я просто висловив свою думку, що ви зробили не вірну відмітку на картинці. А пам'ятник напевне перенесуть на інше місце.
12 Березня 2019, 18:14
На центр міста потрібно всі кошти "вгрохати", а те, що освітлення нема під тонелем вже мабуть більше півроку і тротуар там такий, що ноги викручують люди і з дитячими колясками не проїхати то це нікого не цікавить. На жаль!!!
12 Березня 2019, 18:18
У кожного мера, який себе поважає, повинен бути асфальтний заводик та будівельна фірма. І на бюджетні кошти, які й так передбачені на район і це гроші платників податків - казати "сертифікат". А що? Модно же
12 Березня 2019, 18:19
Людство має величезний досвід паркобудування, варто взяти досвід найгарніших парків світу. Потроху щось для нас прийнятне, щоб недорого, зручно і красиво.
12 Березня 2019, 18:20
Паходу автор статті реально попутав людину з памятником Лесі
12 Березня 2019, 18:29
По-перше, я не маю взагалі до цього ніякого відношення. По-друге, можливе перенесення пам'ятника на інше місце стане найбезглузднішою затією кіндерів за всіх роки правління у Ковелі.
12 Березня 2019, 18:40
Чого доколупалися? Там все правильно намальовано. Памятник Лесі Українки після реконструкції має бути таким, стройним, невеликим і білим.
12 Березня 2019, 19:26
Ви люди хоть після себе мусор по збирайте !!
12 Березня 2019, 19:26
Ви люди хоть після себе мусор по збирайте !!
12 Березня 2019, 21:07
Куди звертатися з приводу повної темряви на вулиці, бо ліхтарі не світять????
12 Березня 2019, 21:25
Добробут
12 Березня 2019, 21:34
Привіт зрадофілам. Це лише концепція і до кінцевого результату немає відношення. Це приблизно виглядає типу ну якось так.
12 Березня 2019, 21:50
Про які пам'ятники Ви говорите,тут 'фігуру' в кїнц в.Стуса знесли "пролєтаріі", і то не побоялись,а ви мелете єрунду
12 Березня 2019, 21:58
Кого і для чого переконуєте? То ж написано в статті, що це концепція, задум, аж ніяк не затверджений замовником робіт проект реконструкції. От про конценцію і написали.
12 Березня 2019, 21:58
А можливо ось так взяти і знести (знищити) комунальне майно - історичний музей? Знищити фонтан, побудований 15 років тому за колосальні для того часу гроші? Порізати на дрова дерева, а потім чекати поки нові виростуть за 20 років? Запроектувати в парку нові кафе, як найбільш потрібні громадські об'єкти в місті (при тому, що поруч є три стаціонарні кафе "Апельсин", "Казка" та "нова" піцерія Дідіцького з загадковою назвою "ОТТО")? Знищити стіну, яка закриває непривабливий бічний фасад Палацу учнівської молоді з його аж занадто пониженою відміткою підлоги першого поверху (саме для закриття цього непривабливого бічного фасаду Палацу цю стіну і будували колишні архітектори)? Невже патологічне бажання щось ламати і трощити та вкладати бруківкою чим побільше землі вкритою газонами називається реконструкцією? Хоча в Ковелі, як казав один із попередніх мерів словами Т.Г.Шевченка - "А БРАТІЯ МОВЧИТЬ, ВИТРІЩИВШИ ОЧІ".....Сумно....
12 Березня 2019, 22:04
Фонтан буде як сцена і весь інший несмак у вигляді прибудов у центрі міста, головний архітектор отримує величезні хабарі за підписи у "потрібних" проектах
12 Березня 2019, 22:12
і як тільки руки кіндерів не долізли в парку до бомбосховища?!
12 Березня 2019, 22:50
Укропу. То давайте жити як в СССР нічого не міняти, треба йти в ногу з часом. Ато цим парком, зі старими, трухлявими деревами страшно йти...
12 Березня 2019, 22:56
новий пішохідний фонтан----- це як? по парку пішком ходиме?
12 Березня 2019, 23:07
А ніхто не каже жити як 50 років назад. Потрібно робити обдумано і функціонально, можливо поетапно. Для чого зносити ісоричний музей? Що буде взамін стінки? Для чого робити місце для торгівлі в парку, можливо ліпше розширити та модернізувати дитяче містечко з атракціонами? Напевно це більш затребувано! Для чого парковка зі сторони вул.Незалежності, та як вона гармонуватиме з фонтаном та пам'ятником Л.Українці? Дерева хороший господар спочатку садить молоді, а потім, коли підростуть, уже зносить старі, що віджили своє або втратили естетичний вигляд. Ось так, коротко в двох словах...
12 Березня 2019, 23:10
До речі, в СРСР не все було так погано, як Ви собі думаєте.
12 Березня 2019, 23:33
Цуки, наведіть спочатку елементарний порядок в місті - зробіть дороги, освітлення, громадські туалети, тротуари, приведіть до толку зелені насадження, клумби, зробіть життя людей комфортнішим, а вже потім хернею займайтесь, архітектори гребані!
12 Березня 2019, 23:50
"Ми – ушкоджене покоління. Ще від предків щось узяли, а нащадкам вже не маємо що передати." Цитата Ліни Костенко.
13 Березня 2019, 00:06
Правильно написала Ліна Костенко,що УКРОП-ушкоджене покоління!
13 Березня 2019, 00:14
а накуя в парку лінію електропередач натянули кабелем на стовпах , ніякого естетичного вигляду. шо за дибіл це придумав ? В світі вже давно другі технології, а вони ше доси стовпи ставлять- комуняки
13 Березня 2019, 00:21
Саме про таких 123 вона й писала. Хто навіть імені немає, а лише цифри. Та й то, навчився рахувати лише до трьох. Що з таких взяти? Убогий....
13 Березня 2019, 00:30
Літню естраду теж знесуть всеодно валиться
13 Березня 2019, 00:31
Придумав мавпа безмозгла
13 Березня 2019, 00:34
Там де музей буде підпільна підземна гуральня від Классік і нова піцерія ОТТО-2 по розливу шмурдяку
13 Березня 2019, 00:38
А посеред парку Мавпа поставить Кнопин хлівчик котрий прибере з дитячого майданчику
13 Березня 2019, 00:40
І В ПАРКУ БОМБОСХОВИЩЕ ПРОДАВ БИ, АЛЕ МОЖЕ З ДРУГОГО БОКУ ВИЛІЗТИ
13 Березня 2019, 01:05
...а ще архітектор міста проведе зварювальні роботи бляшаного пандуса який буде йти від вопаку через її кабінет і знову вертатися через клоунську сцену і новий фонтан до вопаку
13 Березня 2019, 05:42
Капец, класний в нас фонтан і ялинка нормальна... не треба трогати нічого. А пішохідний фонтан то більш для курортного міста приморського, це ж здоровенна калюжа навколо нього...
13 Березня 2019, 05:47
УКРОПУ : «отто» перекладається як «вісім» зі, здається, італійської мови. Так назвали бо то восьмий заклад мережі Классік. Десь таке читала після відкриття Отто
13 Березня 2019, 08:46
ВЖЕ ПОРА ЗАКРИВАТИ
13 Березня 2019, 09:00
Головне знести клітку літній танцювальний майданчик -він дуже псує обличчя міста-приблизно як Мавп.І ТАМ ПОБУДУВАТИ ЩЕ ОДИН спиртовозний ГАДЮШНИК ТИПУ Классік чи Апельсин
13 Березня 2019, 09:06
А мені пандус в стилі хай-тек подобається біля Вопаку-тільки розфарбувати в кольори веселки і побільше відкатів.Тому варто фарбувати кожен тиждень в іншій кольоровій гамі...
13 Березня 2019, 10:29
Коли ж ти ВЖЕ Мавпо здохнеш
13 Березня 2019, 14:48
Якщо це замість непотрібного місту стадіону "Локомотив", то ідея хороша, всім буде добре. І парк стане кращим, і білий дім грошей відмиє набагато більше, ніж на літній естраді...
13 Березня 2019, 15:41
Повирізуйте ті всі ужасні дерева по місту.стоять стовбури позорні.посадіть щось хвойне і гарне
13 Березня 2019, 16:44
ОТТО це в честь Отто Скорцені .Слідуюча піцерія буде АДОЛЬФ.
13 Березня 2019, 17:10
Піца з післясмаком Адольфа це в стилі спиртовозів
14 Березня 2019, 19:20
Люди не обирайте кіндера, і фонтан збережеться і гроші не розкрадатиме на перебудові
14 Березня 2019, 19:24
Цей план це несмак і жах. Ковель має своє обличчЯ ,а Кіндер хоче його знизити
15 Березня 2019, 21:04
Парк має максимально бути наближеним до натуральної природи, щоб відпочивали очі, душа і тіло. От як в Умані в софіївці. Головне гарні тенисті дерева, затишні алейки, зручні красиві лавочки. А оте надсучасне зі скла і бетону душу не тішить.
15 Березня 2019, 21:06
А ще б невеличкі фонтани з цікавими скульптурами, фонтанчики з питтєвою водою , ажурні ліхтарі і т. п.
17 Березня 2019, 00:04
Головне в парку-гарні зелені насадження, свіже повітря, щебет птахів.
20 Березня 2019, 18:06
Скільки коштує ця вся тувта ? Інформація про кошторис - де?