Ковельське медоб’єднання зароблятиме гроші на крові

12 Березня 2019, 18:00
Ковельське медоб’єднання зароблятиме гроші на крові  / Фото ілюстративне 5052
Ковельське медоб’єднання зароблятиме гроші на крові / Фото ілюстративне

Головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук просить міського голову Олега Кіндера дозволити продавати плазму.

На офіційному сайті міста опубліковано проект рішення виконкому про надання дозволу Ковельському міськрайонному територіальному медичному об’єднанню на продаж плазми, непридатної для використання з лікувальною ціллю, що обліковується на балансі закладу. Кошти від реалізації мають йти на рахунок МТМО.

Виникає резонне питання: звідки взялася у Ковельській центральній районній лікарні ота в товарних масштабах «непридатна» плазма, виготовлена з крові численних донорів, хто в цьому винен, і кому вона, в такому разі, буде потрібна?

Цей та інші проекти рішень будуть розглядатися на засіданні виконавчого комітету Ковельської міської ради, яке розпочнеться у четвер, 14 березня, о 10-й годині.

 

 

Читайте також: У Ковелі терміново шукають донорів крові

Коментарі
12 Березня 2019, 22:11
А скільки всього тієї плазми? Яка її ціна?
12 Березня 2019, 22:37
Уже все продав тільки плазма лишилась
12 Березня 2019, 23:52
Часто пишуть що людям потрібна кров. Фуфлони шоу з 1000 фото проводять. А тут самчук вирішив торгувати . Чергова "благодійна каса" від бариги?
12 Березня 2019, 23:54
Зараз почнуть списувати нормальну і продавати, а потім на операційному столі шкодуватимемо ми.
13 Березня 2019, 00:16
Всім хто обкрадає Ковельчан з Самчуком лікарі, хірурги, будівельники, списки такси хабарів знаємо довго над цим працювали. Хтоб не виграв Президентське крісло тобою займуться ,здаш Кіндера та інших сто процентів,якщо звільнешся всерівно достану,вихід знаєш.Не допоможуть місцеві .
13 Березня 2019, 00:42
Боже який хоробрий хлопець. Уроки вивчив,мий ноги та лягай спатки.
13 Березня 2019, 08:44
Все с моім корешом порєшаєм
13 Березня 2019, 10:22
Кров заставляють донорів здавати в родом кожної породіллі чоловік має здати ,чи треба ,чи ні , а потім торгують нормальний крок.Коли людина помирає на операційному столі кажуть крові не має? Торг нормальний схаменіться.
13 Березня 2019, 11:46
"продаж плазми, непридатної для використання" ... Якщо вона непридатна то куди її будуть продавати і як використовувати непридатну? Поясніть може хто знає будь-ласка.
13 Березня 2019, 12:09
Казали Гетьману не продавай бомбосховище родичам-боком вилізе
13 Березня 2019, 12:56
Ви вже задовбали! Скільки можна обсирати лікарню?<br/>Сплощена брехня висмоктана з пальця. А ви взагалі в курсі, що продаж непридатноі для вливання крові є загальноприйнятою практикою по всій Україні. Ця кров йде на фармацевтичні потреби.
13 Березня 2019, 13:02
Заїбали з своїми розборками з МТМО. Може хватить вже все перекручувати. Якщо є якийсь у вас жарений факт спочатку розберіться, а потім горлопаньте.
13 Березня 2019, 14:10
Добродії автори посту, а ви взагалі ще чимось займаєтесь чи тільки порпаєтесь в чужій білизні? Це вже діагноз шиза. Думаю у вас в лікарні є психіатр. Зверніться. А може вам допоможе сексопатолог, а то відчуття,що ви сексуально невдоволені баби, яким все не так.
13 Березня 2019, 14:15
Сікльки вже той Кіндер буде &quot;підставляти&quot; малого Самчука? То на сесії розказував всім про санітарку, яка позвонила на урядову лінію скаржитись, то вивалив на офіційний сайт проект за продаж плазми. А завтра що Кіндьор вчверить? Так до нервового зриву молоду людину доведе.
13 Березня 2019, 14:42
Вони два куропціонера злодії,навіщо загинули і гинуть люди.
13 Березня 2019, 14:47
В Житомирской области сотрудники Службы безопасности, прокуратуры и полиции разоблачили коррупционную схему продажи резервов плазмы крови<br/>Как рассказали в пресс-службе СБУ, должностные лица реализовали плазму крови, изготовленную коммунальным учреждением &quot;Областной центр крови&quot; Житомирского областного совета и двумя ее филиалами, фиктивным коммерческим структурам. Плазма продавалась в 2,5 раза дешевле себестоимости.<br/>В дальнейшем дельцы реализовывала плазму крови легальной фармацевтической компании, которая производила дорогой медпрепарат для дальнейшего экспорта.
13 Березня 2019, 15:00
Хлопці. Пора щось робити. Вилазьте з інтернету.
13 Березня 2019, 15:00
Хлопці. Пора щось робити. Вилазьте з інтернету.
13 Березня 2019, 16:28
Непридатна кров іде на виготовлення кров'яної ковбаси.
13 Березня 2019, 16:38
Непридатна кров іде на фармацептичні проблеми. Така практика у всьому цивілізованому світі.
13 Березня 2019, 17:52
Люди добрі, по вашому краще хай викинуть непридатну кров,а не зароблять пару копійок. Вас що жаба давить?
13 Березня 2019, 23:13
А ви лише в лайні порпаєтесь? Чи інше вас не цікавить? Знаєте притчу про збан- чим він наповнений тим він і проливається. Судячи по вашим критичним статтям у вас дуже багато негативу- то сміття не вивозять, то плазму непридатну продають то ін. Не заганяйте себе в депресію, а то вам вже дійсно треба буде допомога.
13 Березня 2019, 23:13
А ви лише в лайні порпаєтесь? Чи інше вас не цікавить? Знаєте притчу про збан- чим він наповнений тим він і проливається. Судячи по вашим критичним статтям у вас дуже багато негативу- то сміття не вивозять, то плазму непридатну продають то ін. Не заганяйте себе в депресію, а то вам вже дійсно треба буде допомога.
14 Березня 2019, 09:52
Нещасний, скільки ж розчарувань чекає тебе в житті.
14 Березня 2019, 17:29
Жабу ми здолаємо-то наше національне як і співати<br/>А Задушать нас ціни в аптеках і на медпослуги<br/>А тому всім не хворіти<br/>Дай Господи Злоровья
16 Березня 2019, 15:36
Молодець Самчук О.О. Чи не з його подачі ми маємо досить сучасну лікарню, яка постійно поповнюється новим обладнанням? А плазма... Хіба у нас були випадки коли казали що немає плазми чи елементів крові і від цього помирали на операційному столі? Думаю уже розголосу на всю область було б.