У Ковелі комунальники не вивозять великогабаритне сміття

13 Березня 2019, 11:27
У Ковелі комунальники не вивозять великогабаритне сміття 2562
У Ковелі комунальники не вивозять великогабаритне сміття

На вулиці Косачів, 3 у Ковелі комунальники не вивозять великогабаритне сміття.

Про це пише Руслана Корень у Facebook.

«РЖКП №2 – послуга «вивезення великогабаритного сміття» – за що платимо, якщо ось це сміття вже 2 тижні ось так лежить і допомагають його збільшенню не тільки мешканці, а й двірники зранку....???», – йдеться у дописі Руслани.

 


Коментарі
13 Березня 2019, 14:27
ви що, ще не зрозуміли, що памідориха є злочинцем? Товстига, коли ти звільниш з посади свою шмоньку!!!!!??? Кіндер, коли припиниться панібратство?
13 Березня 2019, 14:31
пропоную везти все сміття паміфдорисі в ЖЕк на вул. Д. Гальцького, або кіндерлогу на 1Травня, до його хатинки. Може тоді дійте то тих невігласів, що вони обкрадають ковельчан.
13 Березня 2019, 14:40
Два місяці на заводській валялись купи ялинок новорічних. А в будинку на Володимирській на вихідних вимкнулось світло, подзвонили спочатку в Рес, вони направили до комунальників так як проблема внутрішнього щитка. Відповідь ЖЕКУ вразила: вихідний день у електрика, мешканці повинні самостійно зібрати кошти та поза платіжками оплатити роботу електрика.
13 Березня 2019, 14:49
Вже вивезли.
13 Березня 2019, 16:31
Як достукатися до начальника ЖЕКу.? Вулиця Ватутіна стала вулицею Кияна. А поряд з будинком,де жив колись герой АТО, такі гори сміття /великогабаритного/вже не один місяць лежать! А ЖЕК тільки справно квитанції надсилає.
13 Березня 2019, 16:43
еріть памідориху, її куратора Товстигу, везіть туда і рилом в те сміття.
13 Березня 2019, 16:44
я колись за ою памідорихою бігав цілий місяць. так нічого і не добився. Але добрі люди порадили звернутись в ЖЕК1 і на другий день проблема була вирішена.
13 Березня 2019, 18:57
Плєсєнь, по бумагам все прибрано і гроші списані. Не нравиться? Ну то прибирайте самі. І цевоно, через рік мене знову виберете.
14 Березня 2019, 16:26
депутати повинні своїм рішенням розірвати угоду з памідорихою. Товстига з Кіндером її ніколи не звільнять. Там качається дуже сильне бабло. Тому депутатський корпус просто зобовязаний втрутитись в ситуацію з роботою РЖКП 2