Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Віра Бобчук з Лілією Гриневич
Віра Бобчук з Лілією Гриневич

Директорка Ковельської станції юних натуралістів отримала освітню відзнаку

11:53 13.03.2019
666

Ковельські педагоги взяли участь у зустрічі з міністром освіти і науки України Лілією Гриневич, яка відбулася у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Зустріч відбулася 11 березня.

Під час заходу освітяни Волині отримали відомчі грамоти та подяки. Зокрема, директорці Ковельської станції юних натуралістів Вірі Бобчук міністерка вручила нагрудний знак «Василь Сухомлинський». Цієї нагороди Віра Тимофіївна удостоєна за високі професійні досягнення, наполегливу багаторічну працю у сфері позашкільної освіти .

Понад дванадцять років Віра Бобчук очолює єдиний в області освітній заклад еколого-натуралістичного спрямування, який понад 40 років діє на базі школи №7. Заняття в різноманітних гуртках тут відвідують понад 400 юних ковельчан. Досвід Ковельської станції юних натуралістів переймають колеги освітян з усієї країни.

Високі результати показують його вихованці у конкурсах обласного та всеукраїнського рівнів. Успішна участь юннатів в акціях: «Парад квітів біля школи», «Дослідницький марафон», «Юннатівський зеленбуд», «Посади і збережи дерево», конкурсах: «Юний селекціонер», «Вчимося заповідувати», «Галерея кімнатних рослин», «Юний дослідник», «В об’єктиві натураліста», «Ліси для нащадків», «Птах року», «Вода – джерело життя». «День рослин», «Секрети Великоднього хліба» «Новорічний подарунок», про що свідчать нагороди.

Коментарі

Наталія

12:19 13.03.2019

Щиро дякуємо за Вашу працю та виховання молоді. Ви робите дуже добру та важливу справу. Здоров'я,сил та успіхів Вам.

17 липня
Вчора
15.07.2019
14.07.2019
13.07.2019
12.07.2019
11.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин