Олег Кіндер закупив нові двері і велику партію стільців

14 Березня 2019, 09:54
Олег Кіндер закупив нові двері і велику партію стільців 3811
Олег Кіндер закупив нові двері і велику партію стільців

На придбання міською владою дерев’яних дверей та меблевих стільців з бюджету витратили 152 тисячі гривень. 

Про це свідчать трансакції виконкому Ковельської міської ради у лютому та березні 2019 року.

Меблеві стільці виконком закупив 18 лютого, заплативши 75 тисяч 320 гривень. Дерев’яні двері придбали 6 березня за 77 тисяч 230 гривень. Продавцями виступали місцеві підприємці.

Нагадаємо, протягом грудня 2018 року за бюджетні кошти виконком придбав офісних столів та стільців на 109 тисяч 644 грн., килимів на 67 тисяч 863 грн., світильників на 36 тисяч 264 грн., комплект штор на 22 тисячі 535 грн. У лютому цього року міська влада купила ще столів на 34 тисячі 699 грн.

Читайте також: На головній естраді Ковеля вже відвалюється штукатурка

Коментарі
14 Березня 2019, 12:05
про які двері йде мова? У кабінетах чиновників двері взагалі мають бути відсутні.( в гіршому випадку прозорі). Люди повинні бачити і чути чим займаються "слуги народу"
14 Березня 2019, 12:45
В кошторисі на 2019 рік передбачені лаковані, інструктовані червоним деревом труни для Кіндера та замів
14 Березня 2019, 12:51
Олег Кіндер закупив нові двері і велику партію стільців , напевно для організації проводів із політики та від корита : - БЮТ ( Батьківщини ) ??? Приємна новина !!!
14 Березня 2019, 13:36
Плєсєнь. І шо ? Ну купив, ну відмив бабла, і шо з того? Готуйтеся краще через рік мене вибирати, плєсєнь.
14 Березня 2019, 14:33
Що не фото, то в Кіндера такий вигляд недоумкуватий... Як вдало фотографи момент підбирають...Чи у нього завжди вигляд такий?..
14 Березня 2019, 15:14
Він в дитинстві -Мавп мав деревяні іграшки ,а в школі деревяний пенал-от і вигляд недоумковатий як і всього БЮТ.
14 Березня 2019, 15:20
Фасад будівлі краще б зробив,а то прозоріше серед центру стоїть!!!
14 Березня 2019, 18:02
Моя одна дєваха торгує стульцями. Треба ж їх десь продати.
14 Березня 2019, 18:10
Якбм менше бухав,то і вигляд мав би людський
15 Березня 2019, 16:14
Магазин "Їжачок"на Володимирській працює в повній антисанітарії.Це факт.
15 Березня 2019, 18:51
Мерія потратила 10 000 гривень на презерватива