Волинь може стати західними воротами України в Європу, – Олександр Савченко

14 Березня 2019, 15:10
Волинь може стати західними воротами України в Європу, – Олександр Савченко 3804
Волинь може стати західними воротами України в Європу, – Олександр Савченко

У Ковелі відбулося відкриття Ради Регіонального Розвитку Волинської області.

Про це повідомляється на сторінці голови Волинської ОДА Олександра Савченка у Facebook.

«Область має унікальну можливість перетворитися в транспортно-логістичний хаб і стати західними воротами України в Європу», – сказав голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко на Раді Регіонального Розвитку Волинської області, 14 березня.

«Серед стратегічних інвестиційних проектів, які плануємо здійснити – створення індустріального парку «Ковель» на землях Люблинецької територіальної громади. Це буде логістично-виробничий комплекс для постачання наукраїнські і європейські ринки товарів з України та держав Євразійського регіону», – розповідає Олександр Ілліч.

Відомо, що в індустріальному парку створять митно-логістичний термінал з поєднанням вузької європейської та широкої української залізничних колій. Одночасно необхідно будувати сучасні транспортні коридори з Чорного моря до Балтики та з Європи через Одесу до країн Азії.

Завдяки запуску індустріального парку створять 3500 робочих місць, залучать понад 600 мільйонів євро інвестицій. Проект планується реалiзувати протягом 5-8 років.

«До речі, ідейним натхненником створення індустріального парку «Ковель» став Ельмар Брок, голова Комітету закордонних справ Європейского парламенту, друг Президента України Петра Порошенка та справжній патріот України», – зазначив керівник найвищої виконавчої гілки влади в області.

У форматi малого прикордонного руху спільно з польською стороною буде відкрито новий транспортний напрямок iз Ковеля до польського міста Грубешiв (2,4 км від українсько-польського кордону), для чого буде електрифіковано 81 км ділянки Ковель - Ізов - держкордон. Польська сторона висловила готовність взяти участь у проекті електрифікації. Реалiзацiю проекту заплановано на 2020 piк.

 



Коментарі
14 Березня 2019, 18:00
рехформатори бля. сидять в пальтах бо обігріти приміщення не можуть))))).
14 Березня 2019, 18:34
Вже ми таку туфту чули від мартиненка. Савченко, запам"ятай. Ковельчани на те саме два рази не ведуться. Вішай локшину на вуха лучанам.
14 Березня 2019, 18:37
«Васюкинские шахматисты внимали Остапу с сыновьей любовью. Остапа несло. Он почувствовал прилив новых сил и шахматных идей.»<br/><br/>«– Шахматы! – говорил Остап. – Знаете ли вы, что такое шахматы? Они двигают вперед не только культуру, но и экономику! Знаете ли вы, что шахматный клуб четырех коней при правильной постановке дела сможет совершенно преобразить город Васюки?»<br/><br/>Подумайте над тем, как красиво будет звучать – «Международный Васюкинский турнир 1927 года».<br/>Подумайте над тем, как красиво будет звучать – «Международный Васюкинский турнир 1927 года».<br/><br/>«Приезд Хозе-Рауля Капабланки, Эммануила Ласкера, Алехина, Нимцовича, Рети, Рубинштейна, Мароци, Тарраша, Видмара и доктора Григорьева – обеспечен. Кроме того, обеспечено и мое участие!»<br/><br/>«Ослепительные перспективы развернулись перед васюкинскими любителями. Пределы комнаты расширились. Гнилые стены коннозаводского гнезда рухнули, и вместо них в голубое небо ушел стеклянный тридцатитрехэтажный дворец шахматной мысли. В каждом его зале, в каждой комнате и даже в проносящихся пулей лифтах сидели вдумчивые люди и играли в шахматы на инкрустированных малахитом досках. Мраморные лестницы действительно ниспадали в синюю Волгу. На реке стояли океанские пароходы. По фуникулерам подымались в город мордатые иностранцы, шахматные леди, австралийские поклонники индийской защиты, индусы в белых тюрбанах – приверженцы испанской партии, немцы, французы, новозеландцы, жители бассейна реки Амазонки и, завидующие васюкинцам, – москвичи, ленинградцы, киевляне, сибиряки и одесситы. Автомобили конвейером двигались среди мраморных отелей. Но вот – все остановилось. Из фешенебельной гостиницы «Проходная пешка» вышел чемпион мира Хозе-Рауль Капабланка-и-Граупера. Его окружали дамы. Милиционер, одетый в специальную шахматную форму (галифе в клетку и слоны на петлицах), вежливо откозырял. К чемпиону с достоинством подошел одноглазый председатель васюкинского клуба четырех коней. Беседа двух светил, ведшаяся на английском языке, была прервана прилетом доктора Григорьева и будущего чемпиона мира Алехина. Приветственные клики потрясли город. Хозе-Рауль Капабланка-и-Граупера поморщился. По мановению руки одноглазого к аэроплану была подана мраморная лестница. Доктор Григорьев сбежал по ней, приветственно размахивая новой шляпой и комментируя на ходу возможную ошибку Капабланки в предстоящем матче с Алехиным.<br/><br/>Вдруг на горизонте была усмотрена черная точка. Она быстро приближалась и росла, превратившись в большой изумрудный парашют. Как большая редька, висел на парашютном кольце человек с чемоданчиком.<br/><br/>– Это он! – закричал одноглазый. – Ура! Ура! Ура! Я узнаю великого философа-шахматиста, старичину Ласкера. Только он один во всем мире носит такие зеленые носочки.»<br/><br/>«– Да! А впоследствии и вселенной. Шахматная мысль, превратившая уездный город в столицу земного шара, превратится в прикладную науку и изобретет способы междупланетного сообщения. Из Васюков полетят сигналы на Марс, Юпитер и Нептун. Сообщение с Венерой сделается таким же легким, как переезд из Рыбинска в Ярославль. А там, как знать, может быть, лет через восемь в Васюках состоится первый в истории мироздания междупланетный шахматный турнир!
14 Березня 2019, 18:38
Савченко на цій темі попаде в депутати . А плєсєнь проголосує.
14 Березня 2019, 20:00
3,14дараси
14 Березня 2019, 21:57
Да здравствуют Нью-Васюки!
14 Березня 2019, 22:51
Хто забув, колись ще один такий гандон Лазаренко Інтерпорт відкривав.
14 Березня 2019, 23:03
вони думають, щр в Ковелі придурки живуть. Пройшли ті часи, коли можна було поманити.
14 Березня 2019, 23:10
Сявченко, йди накуй!!!!! Разо з своїм брехливим потрохом!!!!!!!!!!!!!!!!
14 Березня 2019, 23:42
Лазаренко. Мартыненко. Полищук...канули в лету...
15 Березня 2019, 11:13
В НАС ВЖЕ Є ПОРТ КОВЕЛЬ ПРАВДА МОРЯ НЕМАЄ АЛЕ НІЧОГО ПАРОПЛАВИ МОЖУТЬ І ПО ЛІСАМ
15 Березня 2019, 11:15
Інтерпорт це як в Одессі -будуть контрабас переправляти в москалію
15 Березня 2019, 11:17
У ВСІХ ТАКІ РОЗУМНІ МОРДИ
15 Березня 2019, 11:18
ОТТО бобла відмиють.Це вам не колесами до танка торгувати
15 Березня 2019, 11:28
&quot; ... Волинь може стати західними воротами України в Європу, – Олександр Савченко...&quot; З такою владою, як в Україні протягом 27років ( всього часу незалежності) - ми станемо воротами на кладовище ...
15 Березня 2019, 11:28
Горбачов продав СССР буржуїнам ЗА 100 МІЛІОНІВ доларів , наразі ціни виросли інфляція.