Заступник голови Волинської ОДА показав натовп ковельчан на зустрічі з Порошенком

14 Березня 2019, 20:58
Заступник голови Волинської ОДА показав натовп ковельчан на зустрічі з Порошенком 8799
Заступник голови Волинської ОДА показав натовп ковельчан на зустрічі з Порошенком

У Ковелі відбулася зустріч з Президентом України Петром Порошенком.

Заступник голови Волинської ОДА Денис П'ятигорець на своїй сторінці у Facebook опублікував фото великої кількості ковельчан на площі у центрі міста, 14 березня. Фото зроблене під час виступу гурту Плач Єремії.

«Нічого особливого. Просто волиняни в Ковелі прийшли на зустріч з Порошенко. Гортайте далі», – написав Денис П'ятигорець у дописі.

 

Коментарі
14 Березня 2019, 23:01
і де ж це багато? день міста на порядок більше народу було навіть тоді коли гурт ВВ виступав.
14 Березня 2019, 23:03
Більшість людей прийшли на концерт, а не до Порошенка
14 Березня 2019, 23:05
Цука, з тієї кількості 70% силовики!!!!
14 Березня 2019, 23:10
В Україні є зрадофіли, яким і тризуб над Кремлем постав, вони скажуть, що криво стоїть
14 Березня 2019, 23:15
"Ковельчан" ??? Ау, ви притомні? Пів дня десятки автобусів звозили всю цю біомасу невідомо звідки для масовки!
14 Березня 2019, 23:15
Ти шльондра БПП
14 Березня 2019, 23:16
А скільки автобусів привезли?
14 Березня 2019, 23:22
Потужний виступ потужного лідера ! Що не кажіть,а рівного йому в списку претендентів нема!
14 Березня 2019, 23:26
А ДЕЖ ПОРОХ ДІВСЯ МИ ШУКАЛИ І НЕБУЛО
14 Березня 2019, 23:26
Команда ПеПе прекрасно розуміла що коли прийдуть ковельчани на його спічь, буде не все так гладко. Тому і поназвозили маріонеток, заповнили ними всю площу щоб місцевих людей було поряд зі сценою мінімум. Огидно було на все це дивитися. Страшно уявити що він або баба Ю стануть керманичем
14 Березня 2019, 23:31
Привезених людей не було. Прийшли ковельчани
14 Березня 2019, 23:31
Привезених людей не було. Прийшли ковельчани
14 Березня 2019, 23:34
Немає кращого за нього навіщо другого до корита знову будуть воровати цей багато що зробив за 27 років тільки вкрали попередні і обіцяли а толку ноль
14 Березня 2019, 23:45
робити я не хочу а красти я боюся піду я до авакова в нацжони запишуся:)
14 Березня 2019, 23:45
Порошенко-НАШ Президент!
14 Березня 2019, 23:50
Це просто дно. Я знав що для масовки звозять запроданців але не думав що в таких маштабах. І це в якийсь маленький Ковель. Страшно уявити які маштаби в більших містах.
14 Березня 2019, 23:55
обираємо тих , хто буде нас обкрадати до сліючих виборів.
14 Березня 2019, 23:55
брешеш і не краснієш,всі звезені агенти пороха!!!!!
15 Березня 2019, 00:05
Ковельчан було багато, і охорони також. П"яних майже небуло і мусору майже не залишили. З місцевих тільки Івахів , а де Кіндер і прочі ...?
15 Березня 2019, 00:06
Лахудра, ти хоч в Ковелі була? по всіх навколишніх вулицях автобуси з превезеними рабами стояли. Йди соси в свого порохв далі, може рошенку дасть.
15 Березня 2019, 00:09
Цікаво де вечеряв Порошенко ? А може голодним поїхав?
15 Березня 2019, 00:12
Автобуси стояли на усіх сусідніх вулицях. Людей привезли переважно з сіл. Мені довелося їхати одним з таких автобусів, бо не було чим дістатися додому. Просили сміятися і дякувати Порошенку. До кожного автобуса було приставлено кілька кураторів, які казали, як себе поводити. Говорили навіть, щоб красиві жінки ставали попереду.
15 Березня 2019, 00:25
ковельчан було мало а вулиці провулки всі були завалені автобусами з камінь каширська з усіх навколишніх сіл з любешова
15 Березня 2019, 00:54
Кіндер втік він від юльки
15 Березня 2019, 00:58
су.....ка а він с.....їб...ався мвс нагнав щей автобусів напривозив з людьми для масовкі вивал. за наші гроші їздить і розазує як ми будем заї....бісь жити наступні 5 років. А зараз у..єбан розказав як крадем діребанем взяткі берем .Митниця як грибла так і грибе.Суд узаконив тещо ви спі...здили все шиколаді . ШО ТИ ЗРОБИВ?... ......ПІДАР
15 Березня 2019, 01:20
Стількох чоловік, як було на зустрічі, на автобусах не звезеш...
15 Березня 2019, 01:21
Документ:<br/>Відкритий лист Прем’єр-міністру України п.Ю.Тимошенко<br/>Шановна Юліє Володимирівно! Як нам, працівникам, ветеранам і акціонерам Львівського автобусного заводу (ВАТ «ЛАЗ»), яких нараховується більше 76 тисяч осіб, зрозуміти Вас. По телебаченню, в пресі передають Ваші заяви, що Ви відстоюєте справедливість, що ставши Президентом України, Ви повернете незаконно приватизовані заводи, фабрики та інші установи до державної власності, але на ділі Ви, чомусь, сприяєте знищенню економіки України.<br/><br/>Наш приклад. 25 червня 2009 року перебуваючи у Львові Ви, Юліє Володимирівно, запросили представників нашого заводу і вислухали їх. В присутності голови Львівської облдержадміністрації п.М.Кмітя, голови Львівської обласної ради п.М.Сеника, міського голови м. Львова п.А.Садового наші представники передали Вам колективну заяву і копію постанови Вищого господарського суду України від 20.01.2009р., згідно з якою залишено в силі рішення Деснянського районного суду м. Києва від 29.11.2001р., а також рішення Господарського суду м. Києва і ухвалу Апеляційного суду м. Києва від 11.12. 2003р. про визнання недійсним договору купівлі-продажу 70,41% акцій ВАТ «Львівський автобусний завод» ТзОВ «Сіл-Авто». Усі три чільники Львова на Ваше запитання «Що, забираємо назад?», дали згоду. Ви нас обнадіяли. Ми Вам повірили. Але виявилося, що це фальш. Після цього, незаконний власник І.Чуркін, якого Ви назвали «кримінальним авторитетом», повідомив що мав зустріч з Вами на якій Ви заявили, що Львівський автобусний завод із незаконного володіння ніхто відбирати не буде. І.Чуркін після Вашого від’їзду повів себе ще більш зухвало і агресивно: технологічну оснастку і обладнання здає в металобрухт, а гроші куди йдуть, не відомо.<br/>До приватизації ЛАЗ мав потужності для випуску 15-18 тисяч автобусів на рік. <br/>Незаконний власник, а таким він став через півтора місяця після приватизації, тобто після рішення Деснянського районного суду м. Києва від 29.11.2001р., знімає на ЛАЗі з виробництва два автобуси ЛАЗ-695Н і ЛАЗ 699Р (турист) і передає їх на куплений ним Дніпродзержинський авторемонтний завод і, таким чином, ліквідовує понад 600 робочих місць на ЛАЗі. Далі пішло-поїхало. Шахрайські операції проводилися одні за другими і завод навмисно доводився до банкрутства, до повного знищення. Ми про це Вам писали і відповідні документи наш голова незалежної профспілки після наради у Вас особисто поклала Вам на стіл.<br/>Юліє Володимирівно, податкова інспекція, пенсійний фонд, ФДМУ у Ваших руках. Несплата до пенсійного фонду по ЛАЗу становить більше 6-ти млн.грн., заборгованість зарплати працівникам ЛАЗу за 2008р. за рішенням суду на 25.12.2009р. складає більше 2-х млн.грн. За 2009 рік на ЛАЗі без згоди діючих профспілок скорочено і звільнено понад 560 працюючих, що складає 20%, а <br/>колективним договором передбачено не більше 4%. Зарплату не дають, лікарняні листки не оплачують, пенсії не нараховують і не виплачують. Ви мовчите, ми Вам байдужі. А замість зарплати, пенсії і оплати лікарняних, Вам, «кримінальний авторитет» на непрацюючому пресовому корпусі вивісив плакат Юлії Тимошенко, площею 1000 м. кв. і за його виготовлення заплатив 7,0 тисяч доларів, не рахуючи коштів на монтаж цього гігантського плакату.<br/><br/>То яку Україну, Юліє Володимирівно, Ви будуєте, чи певно краще сказати, чому Ви її руйнуєте.<br/>Незаконний власник - представник Москви дуже вільно себе почуває, бо за спиною має Прем’єр-міністра Ю.Тимошенко. Йому, мабуть, приємніше утримувати Львівську обласну організацію ВО «Батьківщина» ніж виплачувати зарплату і платити в пенсійний фонд. Яка ганьба впала на голову з українською косою і яке приниження ми маємо від тої голови з косою. Чи схаменетеся Ви, Юліє Володимирівно, чи визнаєте нас людьми, а не біомасою, як Ви вже заявляли.<br/>Чи зреагуєте на наш відкритий лист, чи повернете завод народу, Львову і державі? Чи, навпаки, допоможете незаконному власнику довести його до повного знищення?<br/>Юліє Володимирівно, 29 грудня 2009 р. Ви знову у Львові. І на цей раз Ваша акція із вручення 26 автобусів райдержадміністраціям Львівщини стала ще однією ганьбою для львів’ян, бо вручали Ви автобуси, які з ганьбою виготовлені запорізьким автозаводом, а конструкцію тих автобусів розробили у Львові спеціалісти ЛАЗу, яких незаконний власник І.Чуркін вигнав з ЛАЗу. А ЛАЗ, без всяких сумнівів, міг би і сам ті автобуси виготовити.<br/>Але, як бачимо, Ви цього не хочете.<br/>Також, біля Львівської обласної адміністрації стояли три автобуси туристи НЕО-ЛАЗи, які закупила Укрзалізниця і заплатила за них 6,3 млн. грн.. Але куди пішли ті кошти – невідомо. Знаємо тільки, що на заборговану зарплату і в пенсійний фонд не поступало ні копійки. <br/>З лютого 2009р. І.Чуркін запускає брехливу інформацію в Інтернеті, обласній державній адміністрації, на різних прес-конференціях. То він має замовлення на 500 млн. доларів США від Ірану, то від Чорногорії, то ще від когось, а сам чекає хто би в Україні попався на його гачок, як це зробив Київпастранс, який в 2007р. перерахував ЛАЗу більше 42 млн.грн., а продукцію не отримав. І це не єдиний випадок. Це підтверджує Львівський господарський суд, який ухвалою від 21.09.2006р. відкрив провадження про банкрутство ЗАТ «Завод комунального транспорту» і затвердив реєстр кредиторів на загальну суму 317 млн.грн<br/><br/>Голова Ради ветеранів ЛАЗу – <br/>головний конструктор ЛАЗу 1988-1993 рр. Я.Скоропад<br/><br/>Технічний директор ЛАЗу 1991-1992 рр. Р.Пак<br/><br/>Головний інженер ЛАЗу 1993-1994 рр. Є.Костів<br/><br/>Голова профспілки ЛАЗу, діючий А.Лисак <br/><br/>Провідний економіст ЛАЗу 1975-2006 рр. П.Грабар
15 Березня 2019, 01:24
Біомаса в перших рядах.Обличчя не обтяжені інтелектом.Ротердам +,відпочинок на Мальдівах під час війни,іспанські вілли,грабіж і кумівство - це все їм подобається ?То ви раби достойні такого президента.Робота,пайка,нагайка.Вівці і барани в стойло,вас будуть стригти і різати.
15 Березня 2019, 01:27
Автобуси перед кожними виборами возили людей, возили артистів,чому перед цими виборами.тиждень чи місяць не помітили Юльку на візочку з концертом, замітили тільки ПРЕЗИДЕНТА,В МЕНЕ ПИТАННЯ,,,,,,, ПОРОШЕНКО ЗАКРИВ ВСІ ЗАВОДИ В УКРАЇНІ,,,,,,,,,,,,,ПОРОШЕНКО ВИНУВАТИЙ ЩО НА НАРОД ПРИВИК КРАСТИ,,,,,,,,,,,,,,,,ВОДІЙ -ДАЛЬНОБОЙЩИКА ЧИ ВОВОДІЙ В МАРШРУТКИ КРАДЕ В ВЛАСНИКА СОЛЯРУ БО ЙОМУ НЕ ХВАТАЕ 10000-15000ТИСЯЧ НА ПРОЖИТТЯ,,,,,,,,,, НАШ НАРОД НЕ МОЖЕ ЩОБ НЕ КРАСТИ,,,,,,,,,.............ВАМ ШАНОВНІ ЯКОГО НЕ ДАЙ ПРЕЗИДЕНТА ВІН БУДЕ ПОГАНИЙ БО ВАМ ТРЕБА КРАСТИ КРАСТИ І ЩЕ РАЗ КРАСТИ,, А ВСІ КОМЕНТИ ЯКІ ІДУТЬ З МАТАМИ Я НЕ ВІРЮ ЩО ВНАС В КОВЕЛІ ТАКІ ПАРШИВІ ЛЮДИ ,НА МОЮ ДУМКУ ЦЕ ВСЕ ПРОРОСІЙСЬКА НАЦІЯ А ДО НАС В КОВЕЛЬ ЇХ ПОРОШЕНЧІХА І КІНДЕР ТИМИЖ АВТОБУСАМИ НАЗВОЗИЛИ ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, МОРЕ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
15 Березня 2019, 01:31
ПОРОШЕНКО НАШ ПРЗИДЕНТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! СЛАВА УКРАЇНІ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
15 Березня 2019, 01:33
КРАЩИЙ ПРЕЗИДЕНТ ІЗ ТОГО ЩО Є,АБИ ЩЕ З АХМЕТОВИМ МЕНШЕ КРАЛИ
15 Березня 2019, 02:03
А вот хто заводи поламав: https://tak-gena.livejournal.com/12181.html<br/>згадайте ще хто поламав Сільмаш, коли згинув Льонзавод і тд<br/>і все стане на свої місця
15 Березня 2019, 03:03
На зустрічі із гарантом було більше людей ніж на концерті. таку кількість неможливо привезти автобусами. Люди слухали президента і нормально сприймали його думки! Слава Україні!
15 Березня 2019, 03:03
На зустрічі із гарантом було більше людей ніж на концерті. таку кількість неможливо привезти автобусами. Люди слухали президента і нормально сприймали його думки! Слава Україні!
15 Березня 2019, 03:23
Красава, адекват! Лайк. Ато срані розвелось немеряно. Підозра що путіняьа не дрелмят. На ковельському районі загажують стрічку коментів.Не подобається Порох - не виходьте слухати. Зезуб даю приїде крокуйте слухайте. Порошенко на президента!!!!!
15 Березня 2019, 07:34
Там більша частина була масовки яку привезли. І не нада знову кричати що це Росія крутить, що це брихня. Ковельчани які прийшли були дуже далеко від сцени за кругом блокади
15 Березня 2019, 07:34
Там більша частина була масовки яку привезли. І не нада знову кричати що це Росія крутить, що це брихня. Ковельчани які прийшли були дуже далеко від сцени за кругом блокади
15 Березня 2019, 07:50
Впав кінь, плаче вдова...<br/>Скаче Петрович (доголжаючи Петрові) бо купив&quot; Волиняк&quot; звіз до Ковеля 5000 артистів і суфлерів .<br/>Впав сирзаводзавод КОМО,пропав дизель з опту...Що далі ???
15 Березня 2019, 08:43
Через дві неділі побачимо чи 《ковельчани》 самі прийшли
15 Березня 2019, 09:10
Кращий кандидат в президенти, аби ще менше з Ахметовим крали в Ротердам плюс...
15 Березня 2019, 09:13
То були не з нашої церкви.Хачиків не було
15 Березня 2019, 09:58
Я більше Юлю люблю В НЕЇ ДУПКА НІВРОКУ
15 Березня 2019, 10:17
а ви чого ішли на зустріч? Порошенко ж не ваш Президент.
15 Березня 2019, 10:30
тогож ПІ......ДАРА на весь Ковель чути було туда даже йти потрібно була
15 Березня 2019, 10:32
Всі навколишні вулиці були забиті автобусами, привезли бюджетників з навколишніх районів
15 Березня 2019, 11:28
Горбачов продав СССР буржуїнам ЗА 100 МІЛІОНІВ доларів , наразі ціни виросли інфляція.
15 Березня 2019, 12:23
Соромно за ковельчан!!! Невже ви єдині у країні такі тупі і вірите Пороху?<br/>Подивіттся лишень на тих, хто керує у Ковелі його штабом - КОШАРУК!
15 Березня 2019, 12:51
Нах...ви здалися Путіну зі своїм зовнішнім мільярдним чи може трильярдним боргом! Це казочка для розумово-відсталих від Порошенка. Путін хотів Крим йому його майданна влада тихенько віддала.
15 Березня 2019, 12:58
Ковельчани достойно зустріли Президента. Були і гості була охорона .Все як потрібно . До поганих президенти не їдуть
15 Березня 2019, 13:04
Ну що ковельський штаб порошенка. Бачу до фальсифікації виборів готові - ад мінресурс забезпечить івахів? А фальсифікацію на дільницях - команда спостерігачів від технічних кандидатів пороха?
15 Березня 2019, 13:11
Крикнув злодій!!, а мені масовка:, як ви можете? не встиг ще кілька разів крикнути злодій, як якісь порохоботи скрутили і посунули від сцени, ледве відбився
15 Березня 2019, 13:14
Нечувана свобода слова))) скоро будуть у сбу писати до носи на тих хто посміє сказати криве слово на президента. А тоді тюрма на років 10. Україна - то європа))))
15 Березня 2019, 13:36
https://www.youtube.com/watch?v=g4qfREyJAt0&amp;pbjreload=10
15 Березня 2019, 15:25
Украіна-НЕ росія!
15 Березня 2019, 15:30
Україна - не росія і явно не європа. Ми вже давно належимо МВФ з нашими боргами.
15 Березня 2019, 15:44
Я віддала путіну Крим, там зараз так добре, як в Північній Кореї, Венесуелі, Зімбабве, Сирії, Нікарагуа та інших гондурасах. Я хотіла всю Україну путіну подарувати, щоб ощасливити вас, любі мої українці! А ви мене неправильно зрозуміли і не дали це зробити. Так дайте мені хоч зараз вас ощасливити, проголосуйте за мене. Будете в росії, як в...
15 Березня 2019, 16:14
Ми вже давно живемо в Північній Кореї, Венесуелі, Зімбабве, Сирії, Нікарагуа та інших гондурасах...
15 Березня 2019, 16:39
всі живуть в борг. Краіни.люде...
15 Березня 2019, 17:10
Щановні ті &quot;люди &quot;які кажуть що в ковелі на зустрічі того гада були ковельчани спішу вас розчарувати Ковельчан було зовсім мало і вони прийшли на концерт а не до того гада в якого руки по лікті в крові, а весь той натовп який вітав його був привезений великими автобусами які стояли на привокзальній площі і не з Волинськими номерами а з Київськими і ще іншими.....Так що відкрийте очі.....Це не людина це скотина.....І мені дуже соромно за тих громадян які його підтримують.......
15 Березня 2019, 19:12
це точно. ............-скотина!
15 Березня 2019, 22:14
Є ідея - давайте пограємо у гру &quot;знайди знайомі обличчя ковельчан на зустрічі з порохом&quot;, підозрюю що з натовпу мешканців Ковеля людей 200 знайдеться.
16 Березня 2019, 00:22
Петро Олексійович, щоб Ваші діти жили так, як наші пенсіонери! Боротьби з бідністю МИ НЕ БАЧИМО! А про совість - КРАЩЕ МОВЧІТЬ!
16 Березня 2019, 09:59
Невже ніхто фото не зробив... все місто було заставлене величезними автобусами...припаркувалися було ніде, людей завезли для фото. Сором!!!!! То хай на життя не жаліються!!!!
16 Березня 2019, 11:50
Бюджетників зі всієї області змушували їхати для масовки на цю зустріч з закритими ротами і не дай Боже попасти хоч в одне фото
16 Березня 2019, 13:20
Порошенко про реформи свої розказує, про школу нову українську... А його діти чого в Англії вчаться, а не ходять до школи української. Це свого роду неповага до держави... І хатину собі в Іспанії побудував, а не в Ірпіні... То він своє майбутнє в Україні бачить, чи де?
16 Березня 2019, 13:36
https://youtu.be/Hgx-tRZjX-8
16 Березня 2019, 13:36
https://youtu.be/Hgx-tRZjX-8
17 Березня 2019, 10:19
Главврач дитячої поліклініки (ота мала пігаліца ) виводила на мітинг в підтримку порошенко своїх підлеглих під загрозою звільнення.
18 Березня 2019, 00:29
Що найменше 3 000 було ковельчан
18 Березня 2019, 12:02
Там всього не було 3000чол. разом із заїзджими жополизами.
19 Березня 2019, 11:33
Все одно ТЮлька гірша за Пороха,<br/>голосувати за &quot;вону&quot; можуть лише останні мазохісти