Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Петро Порошенко у Ковелі
Петро Порошенко у Ковелі

Волинь стала надійним тилом для армії і центром волонтерського руху, – Порошенко у Ковелі

09:55 15.03.2019
1832

Президент Петро Порошенко у Ковелі подякував волинянам за допомогу у обороні держави.

Про це йдеться на офіційному сайті Президента України.

«Сьогодні день українського добровольця. І цей день нагадує нам про героїзм нашого народу у боротьбі проти російського агресора. Про синів і дочок українського народу, які першими стали на захист України. І серед них багато волинян», – сказав Президент Петро Порошенко, спілкуючись з мешканцями Ковеля.

«Тисячі ваших земляків стали до лав ЗСУ. Ваша область стала надійним тилом для армії, стала центром волонтерського руху. Спасибі вам за все зроблене», – наголосив Глава держави.

«Ви знаєте, що я часто буваю на фронті як Верховний Головнокомандувач. Я кожного разу пересвідчуюся у героїзмі наших солдат», – сказав Президент та зауважив, що у Ковель прилетів з Донбаса, де привітав наших добровольців зі святом.

«А вас - від добровольців із Днем добровольців зі словами подяки», – сказав Петро Порошенко.

Президент зауважив, що українські воїни дали належну відсіч агресору і зупинили ворога. Глава держави відзначив військові частини, які дислокуються на Волині – 14 окрема механізована бригада, 39-й окремий зенітний ракетний полк. Президент подякував волинянам за підтримку армії, наголосивши, що більше 170 волинян віддали життя за незалежність України.

Петро Порошенко підкреслив, що українці запам’ятають ціну, яку заплатили за захист рідної землі.

«Де б я не був в Україні, скрізь одностайні - ми ніколи не здамо нашу землю і нашу країну ворогу. Ми ніколи не станемо на коліна, хоча деякі кандидати в Президенти збираються стати на коліна, просити пробачення у Путіна і вимолювати пощаду. Ні. Наша нація здатна себе захистити і повернути кожен клаптик української землі. Ми наперекір усьому будемо розвиватися, у нас все є для цього», – наголосив Президент.

Петро Порошенко наголосив, що Ковель і всі волиняни зберегли дух свободи, яким ця земля славилась ще з княжих часів, часів козаччини та довгих років героїчної боротьби УПА проти двох найжахливіших тоталітарних режимів в історії ХХ століття. «І ніхто не змусить нас забути, забрати нашу гордість, нашу історію і нашу українську свободу», – сказав він. Президент також нагадав про рішення щодо визнання вояків УПА учасниками національно-визвольних змагань і учасниками бойових дій за незалежність України.

Читайте також:

Коментарі

Якось воно тако

10:53 15.03.2019

Аха! А 51 ОМБр хто знищив?

Пятигорець

10:53 15.03.2019

Так витончено і патріотично нас ще ніхто не грабував. Порох майстер!! Цілуйте йому ноги. Чим бідніші люди, тим легше ними керувати і вішати лапшу !

Безвіз

10:57 15.03.2019

Нічого-нічого скоро всі зрозуміють хто розстрілював Небесну сотню...

Ковельчанин

11:14 15.03.2019

Нажаль найдутся і такі які за гроші проголосують за Пороха

1

11:34 15.03.2019

https://www.youtube.com/watch?v=g4qfREyJAt0&pbjreload=10

51-ша

11:47 15.03.2019

якщо цей кабан відправить своїх синків воювати, бігме ще раз піду, хочу побачити їх на передку.

До попереднього

12:24 15.03.2019

Уважуха!!!

Доброволець

15:38 15.03.2019

Я за Пороха.

Люба

08:55 16.03.2019

А Я ЗА КІНДЕРА

Пастор Йожик

22:12 16.03.2019

Наша церква з Пєтрухою підтримує

Мандей Атамладжа, зелений українець

06:36 18.03.2019

Документ:
Відкритий лист Прем’єр-міністру України п.Ю.Тимошенко
Шановна Юліє Володимирівно! Як нам, працівникам, ветеранам і акціонерам Львівського автобусного заводу (ВАТ «ЛАЗ»), яких нараховується більше 76 тисяч осіб, зрозуміти Вас. По телебаченню, в пресі передають Ваші заяви, що Ви відстоюєте справедливість, що ставши Президентом України, Ви повернете незаконно приватизовані заводи, фабрики та інші установи до державної власності, але на ділі Ви, чомусь, сприяєте знищенню економіки України.

Наш приклад. 25 червня 2009 року перебуваючи у Львові Ви, Юліє Володимирівно, запросили представників нашого заводу і вислухали їх. В присутності голови Львівської облдержадміністрації п.М.Кмітя, голови Львівської обласної ради п.М.Сеника, міського голови м. Львова п.А.Садового наші представники передали Вам колективну заяву і копію постанови Вищого господарського суду України від 20.01.2009р., згідно з якою залишено в силі рішення Деснянського районного суду м. Києва від 29.11.2001р., а також рішення Господарського суду м. Києва і ухвалу Апеляційного суду м. Києва від 11.12. 2003р. про визнання недійсним договору купівлі-продажу 70,41% акцій ВАТ «Львівський автобусний завод» ТзОВ «Сіл-Авто». Усі три чільники Львова на Ваше запитання «Що, забираємо назад?», дали згоду. Ви нас обнадіяли. Ми Вам повірили. Але виявилося, що це фальш. Після цього, незаконний власник І.Чуркін, якого Ви назвали «кримінальним авторитетом», повідомив що мав зустріч з Вами на якій Ви заявили, що Львівський автобусний завод із незаконного володіння ніхто відбирати не буде. І.Чуркін після Вашого від’їзду повів себе ще більш зухвало і агресивно: технологічну оснастку і обладнання здає в металобрухт, а гроші куди йдуть, не відомо.
До приватизації ЛАЗ мав потужності для випуску 15-18 тисяч автобусів на рік.
Незаконний власник, а таким він став через півтора місяця після приватизації, тобто після рішення Деснянського районного суду м. Києва від 29.11.2001р., знімає на ЛАЗі з виробництва два автобуси ЛАЗ-695Н і ЛАЗ 699Р (турист) і передає їх на куплений ним Дніпродзержинський авторемонтний завод і, таким чином, ліквідовує понад 600 робочих місць на ЛАЗі. Далі пішло-поїхало. Шахрайські операції проводилися одні за другими і завод навмисно доводився до банкрутства, до повного знищення. Ми про це Вам писали і відповідні документи наш голова незалежної профспілки після наради у Вас особисто поклала Вам на стіл.
Юліє Володимирівно, податкова інспекція, пенсійний фонд, ФДМУ у Ваших руках. Несплата до пенсійного фонду по ЛАЗу становить більше 6-ти млн.грн., заборгованість зарплати працівникам ЛАЗу за 2008р. за рішенням суду на 25.12.2009р. складає більше 2-х млн.грн. За 2009 рік на ЛАЗі без згоди діючих профспілок скорочено і звільнено понад 560 працюючих, що складає 20%, а
колективним договором передбачено не більше 4%. Зарплату не дають, лікарняні листки не оплачують, пенсії не нараховують і не виплачують. Ви мовчите, ми Вам байдужі. А замість зарплати, пенсії і оплати лікарняних, Вам, «кримінальний авторитет» на непрацюючому пресовому корпусі вивісив плакат Юлії Тимошенко, площею 1000 м. кв. і за його виготовлення заплатив 7,0 тисяч доларів, не рахуючи коштів на монтаж цього гігантського плакату.

То яку Україну, Юліє Володимирівно, Ви будуєте, чи певно краще сказати, чому Ви її руйнуєте.
Незаконний власник - представник Москви дуже вільно себе почуває, бо за спиною має Прем’єр-міністра Ю.Тимошенко. Йому, мабуть, приємніше утримувати Львівську обласну організацію ВО «Батьківщина» ніж виплачувати зарплату і платити в пенсійний фонд. Яка ганьба впала на голову з українською косою і яке приниження ми маємо від тої голови з косою. Чи схаменетеся Ви, Юліє Володимирівно, чи визнаєте нас людьми, а не біомасою, як Ви вже заявляли.
Чи зреагуєте на наш відкритий лист, чи повернете завод народу, Львову і державі? Чи, навпаки, допоможете незаконному власнику довести його до повного знищення?
Юліє Володимирівно, 29 грудня 2009 р. Ви знову у Львові. І на цей раз Ваша акція із вручення 26 автобусів райдержадміністраціям Львівщини стала ще однією ганьбою для львів’ян, бо вручали Ви автобуси, які з ганьбою виготовлені запорізьким автозаводом, а конструкцію тих автобусів розробили у Львові спеціалісти ЛАЗу, яких незаконний власник І.Чуркін вигнав з ЛАЗу. А ЛАЗ, без всяких сумнівів, міг би і сам ті автобуси виготовити.
Але, як бачимо, Ви цього не хочете.
Також, біля Львівської обласної адміністрації стояли три автобуси туристи НЕО-ЛАЗи, які закупила Укрзалізниця і заплатила за них 6,3 млн. грн.. Але куди пішли ті кошти – невідомо. Знаємо тільки, що на заборговану зарплату і в пенсійний фонд не поступало ні копійки.
З лютого 2009р. І.Чуркін запускає брехливу інформацію в Інтернеті, обласній державній адміністрації, на різних прес-конференціях. То він має замовлення на 500 млн. доларів США від Ірану, то від Чорногорії, то ще від когось, а сам чекає хто би в Україні попався на його гачок, як це зробив Київпастранс, який в 2007р. перерахував ЛАЗу більше 42 млн.грн., а продукцію не отримав. І це не єдиний випадок. Це підтверджує Львівський господарський суд, який ухвалою від 21.09.2006р. відкрив провадження про банкрутство ЗАТ «Завод комунального транспорту» і затвердив реєстр кредиторів на загальну суму 317 млн.грн

Голова Ради ветеранів ЛАЗу –
головний конструктор ЛАЗу 1988-1993 рр. Я.Скоропад

Технічний директор ЛАЗу 1991-1992 рр. Р.Пак

Головний інженер ЛАЗу 1993-1994 рр. Є.Костів

Голова профспілки ЛАЗу, діючий А.Лисак

Провідний економіст ЛАЗу 1975-2006 рр. П.Грабар

16 липня
Вчора
14.07.2019
13.07.2019
12.07.2019
11.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин