Ковельський мер Олег Кіндер обізвав телеканал «Аверс» – «дерьмом»

15 Березня 2019, 15:24
Олег Кіндер 6523
Олег Кіндер

Ковельський міський голова дуже бурхливо і неадекватно відреагував на прямий ефір телеканалу «Аверс» за участю депутатів міськради від «УКРОПу». 

На телеканалі «Аверс» в прямому ефірі програми «Відкрита влада. Ковель» 13 березня виступали представники громади – депутати Ковельської міської ради Ігор Пініс та Володимир Косцьовят, а також інші мешканці міста та району. Присутні у студії «укропівці» впродовж майже півтори години гостро критикували міське керівництво за стан справ у різних сферах муніципального господарства, рубали правду-матку про марнотратство та інші негаразди у місті. 

Виступи обранців ковельської громади у прайм-тайм телевізійної сітки мовлення вкрай не сподобалися міському голові Олегу Кіндеру, який у зв’язку з цим навіть «присвятив» їм чимало робочого часу на засіданні виконавчого комітету, що відбулося наступного дня, 14 березня.

«Я не збираюся це дерьмо слухати. Хватить. Всьому є межа. Тому що вчора у мене було дуже серйозне спілкування з керівництвом нашої політичної сили. Я сказав, що, вибачте мені, оце дерьмо, яке було на «Аверсі», воно для мене було крайньою межою», – обурювався градоначальник.

Він не сказав, з ким саме спілкувався. Не виключено, що мова була із самою лідеркою «Батьківщини» Юлією Тимошенко, яка перебуває в дуже тісних зв’язках з олігархом та одним із основоположників «УКРОПу» Ігорем Коломойським. Ігор Валерійович, очевидно, має вплив на голову Волинської обласної ради та лідера волинського «УКРОПу», магната Ігоря Палицю, які є сусідами по швейцарських латифундіях. Останнього пов’язують із телеканалом «Аверс». Так виглядає, що Олег Олексійович, який уже десять років нарікає сам себе «гарантом Конституції» у Ковелі, пожалівся у столицю на тележурналістів, яких треба приструнити.

За словами міського голови, коли на прямий ефір зателефонував глядач, задавши питання про газ, то депутат Ковельської міської ради (це був член постійної депутатської комісії міськради з питань житлово-комунального господарства Володимир Косцьов’ят, – ред.) йому сказав: «Да. Я вас підтримую. Прийдіть до мене, напишіть заяву на керівника газового господарства і на міського голову». І всього-то!

 

«Ну хоть би клепку мав! – «вибухнув» Кіндер на виконкомі. – А міський голова – власник чи співвласник разом з Фірташом мереж, які знаходяться в тому числі на території міста Ковеля? Ну є всьому межа. Аби нормальна людина послухала (кого мав на увазі Кіндер?), це тільки біля віска можна покрутити. Із-за чого, ще дехто договориться. Повірте мені, приймемо рішення в частині, щоб на комісію. Може, чоловіку потрібно в інших закладах лікуватися», – пригрозив збуджений Олег Кіндер адміністративно-психіатричною розправою депутату.

Варто зауважити, що оте «біля віска покрутити» досить часто злітає з вуст Олега Олексійовича в адресу своїх опонентів. Причому він красномовно демонструє це крутіння жестом. Ще не було в історії виконавчого комітету Ковеля, аби очільники міста приймали «рішення» про примусове запроторення в «психушку» політичних конкурентів.

Коментарі
15 Березня 2019, 17:45
так і є укропівське дерьмо разом з палицею
15 Березня 2019, 18:25
Валька Дубій Мойша Гетьман Мавп Кіндерович
15 Березня 2019, 19:10
та то справді лайно.
15 Березня 2019, 19:46
Соромно за Ковель. Як можна обирати такого мера?
15 Березня 2019, 20:13
Що мав на увазі Кіндер згадуючи "оце дерьмо, яке було на «Аверсі»? Чи інформаційну програму журналістів? Чи присутніх в студії людей?
15 Березня 2019, 20:28
До Гість.Соромно за Ковель.Да.............? Три дебіла то є сила.Там ще Галі не хватало.Один субсидії рішає,другий газ а третій бички на фірмі збирає.Була б Галя проїзд був би на халяву.Це ДНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15 Березня 2019, 20:40
Аверс загнав Мавпа назад на дерево
15 Березня 2019, 20:57
Мер може подобатись чи ні.Юрист правий це дно.
15 Березня 2019, 20:59
Справа не в аверсі. Кіндер і посада мера КОВЕЛЯ це несумісні речі.
15 Березня 2019, 21:02
Як мені соромно що такі дебіли з укропа в Ковелі!!! В них інтелект на рівні табуретки. Це жах і сором. зовсім не розбираються в питаннях ЖАХ!!!! один контрабандист недопалки збирає, інший..... СОРОМ!!!!
15 Березня 2019, 21:13
Підтримую на 100%. Але Кіндер такий самий олень.
15 Березня 2019, 21:19
Кіндер і посада мера КОВЕЛЯ це несумісні речі .Най буде так.Але давайте дамо оцінку цим товаришам.Це плювок всім депутатам міської ради Ковеля.Там що всі такі деб....?
15 Березня 2019, 21:38
Там всі дебіли.
15 Березня 2019, 21:56
В Мавпа дупка нічого дядя Вольодя казав на синенькому тракторці
15 Березня 2019, 22:21
Я вже заплатив декому, отих виступальників шугануть що мало не покажеться. Срав, сцяв я на город і плєсєнь яка тута живе. Мені бабла б колотнути і чухнути. Або ще раз плєсєнь вибере, то ще і правнукам своїм замучу
15 Березня 2019, 22:52
прийшла весна коти гуляють а пініс з швондером дуріють!!)))
15 Березня 2019, 22:58
За що так назвав? за те що правду розказали? Ти б Олеже краще Товстигу посадив і його падельныцу памідориху.
15 Березня 2019, 23:00
Косцов'ята зробити мером Ковеля. Силюка на місце Товстиги і буде порядок.
16 Березня 2019, 00:02
Мавп у нас дєвочка
16 Березня 2019, 01:04
Краще хай бички на фірмі збирають,ніж державу і Ковельчан обкрадати.
16 Березня 2019, 10:40
Аверс<br/>-ЭТО НАШ КАНАЛ. Теперь это наш сливной бачок.
16 Березня 2019, 11:32
Нічогенький такий німб в мера над головою...
16 Березня 2019, 12:45
Ну і вигляд в мера... Зрештою, як завжди...
16 Березня 2019, 13:13
Кіндер хуйло!!!!!!!!!!
16 Березня 2019, 13:39
Чого більше боЇться Кіндер , власноЇ нефотогігієнічності , прямих ефірів , спілкування з містянами чи відповідальності за власні діяння ?
16 Березня 2019, 15:00
Я боюся щоб мене з крісла не вигнали. Тому і лижу властьімущім. Мені всьоравно яке крісло, тільки шоб при владі. От і Юльку я за цього проміняв на Порошенка.
16 Березня 2019, 15:07
З оцінкою Аверса і окремих депутатів погоджуюсь повністю.Да своі дякують,за двадцять років відданості Батьківщині,Юля в своєму амплуа-йде по головах ,навіть своіх.<br/>,
16 Березня 2019, 18:10
... Миколо-ти правий.
16 Березня 2019, 18:59
Чхав я на вас усіх! Голота!!! Он зробить мене Юля Валадіміровна нардепом, отоді посмотрім! Я вже даже подготовився, мерсяка нового GL-класу прибарахлив і номерки свої блатні 00-91 почепив. В Києві таких нєт!
16 Березня 2019, 18:59
Чхав я на вас усіх! Голота!!! Он зробить мене Юля Валадіміровна нардепом, отоді посмотрім! Я вже даже подготовився, мерсяка нового GL-класу прибарахлив і номерки свої блатні 00-91 почепив. В Києві таких нєт!
16 Березня 2019, 22:56
НАМ КОВЕЛЬЧАНАМ СОРОМНО ЗА ТАКОГО МЕРА ЩОСЬ ДУЖЕ ВЖЕ ВІН СТАВ ПОПУЛЯРНИМ!!!!!!!!!
17 Березня 2019, 01:58
Ти забув? Я ж Юльку продав нафіг, переметнувая під Пороха. Думав це скрити, але вилізло, і всьо, порандос тепер. Не зробить Юлька мене депутатом. А от в мери ще раз піду, плєсєнь ковельська вибере без проблем. Подою їх ще.
17 Березня 2019, 10:24
Кіндер виглядає по дебільному і керує по дебільному. Дебіли вибирали.
17 Березня 2019, 12:42
Я в очі кажу шо вони дебіли, а їм пофіг. То є плєсєнь.
17 Березня 2019, 21:38
Карлик Ко, з Демчуньою, самі в боргах і за газ не платить, бо 20 літ ніде не працював...Плутався по місту та репетував. Він усі питання, ГЛЛОТКОЮ вирішує...Він тільки до пердячого газу може відношення, мати...
17 Березня 2019, 22:05
Депутатів назвати дерьмом??????які б вони не були....
19 Березня 2019, 11:27
Якщо такі як Косцьовят, то Кіндер правий. Не вже не видно?
23 Березня 2019, 22:14
Кіндер БРЕХУНЯРА!!!<br/>Противно!