Судимий за шахрайство волонтер АТО має сплатити майже 200 тисяч гривень позичених грошей

16 Березня 2019, 11:37
Юрій Кікавський 8050
Юрій Кікавський

Волинський апеляційний суд постановив стягнути із судимого за шахрайство та хуліганство волонтера АТО з Ковеля позичені гроші.

До редакції видання Район.Ковель звернувся мешканець міста, який є потерпілим від шахрайських дій, але просив не вказувати своє ім’я та прізвище.

У квітні 2018 року він звернувся в суд із позовом до Юрія Кікавського (заступника керівника ковельської волонтерської організації «Альтаїр 777»), мотивуючи свої вимоги тим, що останній шляхом зловживання довірою під приводом придбання у майбутньому автомобіля за кордоном заволодів належними йому грошовими коштами у розмірі 10 тисяч доларів США. При цьому Кікавський демонстрував підроблене службове посвідчення неіснуючого правоохоронного органу.

 


 

Вироком Ковельського міськрайонного суду від 30 березня 2016 року Юрія Кікавського визнали винним у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 190 (шахрайство), ч. 1 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України та засудили до покарання у виді обмеження волі на строк до 2 років з іспитовим строком на 1 рік.

Читайте також: Волонтера АТО у Ковелі засудили за шахрайство і хуліганство

Нагадаємо, у жовтні 2015 року Район.Ковель розповідало про те, як у Ковелі кандидата в депутати від «УКРОПу» люди звинувачують в шахрайстві та погрозах вбивством.

Потерпілий від шахрайських дій, який звернувся до редакції, каже, що просив суд стягнути в свою користь з Кікавського заподіяну шкоду в розмірі 10 тисяч доларів США, що відповідно до курсу національної валюти станом на 27 квітня 2018 року складало 263 тисячі 300 гривень, та понесені судові витрати. Аргументом виступала розписка від Кікавського, що він позичив вищевказану суму доларів. Однак рішенням Ковельського міськрайонного суду від 29 листопада 2018 року в позові було відмовлено.

Ковельчанин заявляє про свідоме затягування розгляду справи, обман та упереджене ставлення до себе, як позивача, з боку головуючого по справі судді Тараса Наваляного, якого 5 березня 2019 року звільнила Вища рада правосуддя.

Постановою Волинського апеляційного суду від 18 лютого 2019 року рішення судді Тараса Наваляного було скасоване та ухвалене нове: стягнути з Юрія Кікавського в користь позивача 182 300 гривень та в дохід держави 1 823 гривні судового збору.

 



 

«Цього рішення я добивався шість років. Але повернути гроші не так просто. Кікавський якось сказав мені: «Навіть якщо ти мільйон виграєш, доб’єшся, то я тобі ні копійки не заплачу». А в суд приходить, дістає два телефони: «Айфон», сьомої моделі, та «Самсунг», теж останньої версії. І каже, що в нього грошей немає. Машини міняє, як рукавички. Останній раз я його бачив на «Ленд Крузері». Я казав судді: «Дивіться на яким машинах Кікавський їздить», то він потім почав пішки в суд приходити. Уявляєте, він ніде не прописаний, ніби в повітрі висить. Його всі у виконавчій службі бояться чіпати», – розповідає ошуканий мешканець Ковеля.

Чоловік каже, що він один з усіх потерпілих пішов до суду і намагається офіційним шляхом повернути свої гроші.

«Потерпілих багато, але Кікавський їх залякує. Мене він теж залякував, казав: «Я поріжу твою сім’ю». Відповідаю йому: «У мене все зафіксовано. Якщо зі мною або з моїми дітьми щось станеться, то це міг зробити тільки один ти». Іншим потерпілим Кікавський обіцяє, що як стане депутатом, то землею віддаватиме. Дуже рветься до влади, в депутати. Його ніби захищає головніший на Волині «укропівець» – Ігор Палиця. Він зараз під ним «ходить». Може, мені до Палиці поїхати, поговорити? Але ж усі вони одним миром помазані», – з гіркотою промовляє ошуканий шахраєм ковельчанин.

Коментарі
16 Березня 2019, 13:56
Ковельський УКРОП це Пініс, Стасюк, Васковець, Кашик та сотні інших , Кікавського серед них немає прошу не бруднити лайном Укропівську організацію Ковеля та очнільника Рубльова і керманича волинським Укропом Ігоря Палицю.
16 Березня 2019, 14:22
Чяво чяво???? Не трогати? Нєфіг було на Аверсі мене трогати. То тільки начало. Я ще не таке лайно на УКРОП вилью.
16 Березня 2019, 15:00
Причому тут укроп. Ви читайте про шахрая Кікавського
16 Березня 2019, 15:21
На зустрічі президента: Рубльова бачив Пініса, Ткачук, Костьовята, Васковець, Кашика і інших укропівців сцикунів і аферистів таких як Кікавський не бачив. Скажіть хто бачив останнього біля укропівців ???.
16 Березня 2019, 15:32
Так ці люди були проте сцикунами їх називати складно. А от останнього дійсно сцикуна і афериста Кікавського ніхто не бачив. Видно зарився в якусь тхорячу нору і носа не каже вже кілька років.
16 Березня 2019, 15:45
Цікаво, а людина яка це верзе і журналіст який пише статтю зможуть хоч чимось підтвердити зв'язок Палиці з Кікавським, Рубльова з Кікавським? А показати хоча б один доказ про наявність такого транспортного засобу чи будь-якого взагалі, або наявність у нього інших перечислених в статті речей?
16 Березня 2019, 15:49
Помітив одну цікаву річ, данна особа звертається до суду чи інших правоохоронних органів щоразу перед виборами, а потім з'являється стаття на цьому сайті. Збіг? Не думаю.
16 Березня 2019, 15:49
Ця стаття схожа та замовний матеріал, а скажіть, хто ж потерпілий?<br/><br/>Якшо йде офіційним шляхом, то чому себе ховає? Скажіть, кого Кікавський обманув?<br/><br/>Може його й нема!! ?
16 Березня 2019, 15:54
Так, дивно, чому як тільки вибори на носі якась особа типу подає до суду ( при цьому боїться показати своє прізвище), а потім ця ж особа біжить замовляє статтю. Вибори закінчуються і знову тиша. Коли там наступні вибори? Знову побіжить замовляти статтю
16 Березня 2019, 15:59
А й справді статті про нього лише перед виборами, причому якість дивні. Люди начебто до суду звертаються офіційно, а прізвище приховують. Та й вибори закінчуються і всі відразу мовчать. Вибори на носі про Кікавського стаття.
16 Березня 2019, 16:06
Не знаю хто там розповідає про машини, але особисто бачу часто кікавського на зупинці ( на незалежності) в 9 вечора як сідає в маршутку. ленд крузер це тепер такі маршутки є???Хто замовляв статтю, хоча б поцікавились чим їздить, а не писали якусь несинітницю.
16 Березня 2019, 16:14
А журналіст яке це писав і людина яка це говорила зможе навести хоч один доказ зв'язку Кікавського і Палиці? Чи як там написали&quot;він зараз під ним ходить&quot;. <br/>Якась несенітниця, особа звертається до суду, але боїться назвати прізвища, потім виходить стаття перед виборами де опубліковано просто плітки без жодного доказу про чиїсь зв'язки, машини, телефони. Де докази?
16 Березня 2019, 16:18
Фігня якась. А можна я взавтра замовлю статтю на вашому сайті, що в Параскеви Тимофійвни є мерседес останньої моделі і айфон? Ви тільки ціну за статтю тут напишіть.
16 Березня 2019, 16:20
Але в мене немає доказів, що в Параскеви Тимофіївни є ці речі. Ви просто напишіть з моїх коментарів і все.
16 Березня 2019, 16:23
Так теж помітив даний збіг, що як тільки вибори так стаття про Кікавського. До того ж без прізвищ і будь яких доказів.
16 Березня 2019, 16:31
Кікавський, перестань строчити коментарі на свій захист а краще віддай борги. Укропівці вже проклинають той день як зв'язались з таким дурнем і шахраєм як ти. Да, і передай Волянюку що він чмо і підарас. Якраз тобі до пари.
16 Березня 2019, 16:45
А чому статті лише перед виборами?
16 Березня 2019, 16:46
Якщо людина звертається до суду, то називати прізвище не боїться. Там щось не чисто
16 Березня 2019, 16:50
Кікавський, ти що, тупий? Тебе ж судили недавно. Того і стаття вийшла ось це.
16 Березня 2019, 16:52
Кікавський окраса міста.Сонька Золотая Ручка.Розвів як лохів усіх.І джипа мав.Поіздив та продав.І грошикі і з Палиці,і з Пініса,і з Печенюка поімел.Геній і талант.Несіть грошикі.Кікавський усім набреше який він рєшала і герой.
16 Березня 2019, 17:07
А причому тут вибори? Кікавський на Президента України балотується? Місцеві вибори аж у жовтні 2020 року. Є постанова Волинського апеляційного суду від 18 лютого 2019 р. Позивач не захотів називати себе, то його право.
16 Березня 2019, 17:12
А хто сказав , що це ЧМОО волонтер ? Жодна з спілок АТО з цим слизняком не спілкуються . Попросту цей сексот стукає і Савченку і органам . А волонтерство зводиться доРОЗВОДІВ таких хлопців як Луцик , котрий Їдучи лікуватись в КиЇв бере Баластом і ту Смердючу Біомассу .
16 Березня 2019, 17:16
А в виборах задіяні лише кандидати? Якщо не під вибори то до чого там рубльов, укроп і решта? І чому статті виходять лише під час виборчих кампаній?
16 Березня 2019, 17:19
О ще й з Савченком? Щось розписано який поганий і тут же стверджують що спілкується і Савченко і Палиця і Рубльов. Цікаво цікаво
16 Березня 2019, 18:05
Звісно не захотів називати ім'я. Таке наговорив, а доказів немає.
16 Березня 2019, 18:08
Це якийсь Сергій до суду подавав.<br/><br/>Живе і працює фізкультурником, призвіще якесь Косюк чи Костюков. Він бідний, живуть 10 чоловік в одній хаті на 40 метрів. Працює день і ніч щоб вижити. А Кікавський взяв у цього бідняка гроші і тупо кинув.<br/><br/>Той чолов’яга єдиний, хто Кікавсьому спуску не дає. А інші мовчать ...
16 Березня 2019, 18:15
Десять людей в одній хаті, фізкультурник))) а звідки в такої людини бідної такі гроші?
16 Березня 2019, 18:17
А можна поцікавитись звідки в настільки бідної людини такі гроші? Які він й ще комусь дає, а не купує окреме житло, щоб не жити 10-тьом в одній квартирі
16 Березня 2019, 18:19
Ого, оце зарплати в фізруків, оце виживають!!! Може то собі в фізруки податись?
16 Березня 2019, 18:20
А говорять що малі зарплати.
16 Березня 2019, 18:22
Хто там жаліється що мала зарплата? Бистро всі працювати фізруками!
16 Березня 2019, 18:35
Коментарі строчити вмієш,але те що ти є шахраєм це факт і доказано судом.Так що строчи далі.
16 Березня 2019, 18:35
Коментарі строчити вмієш,але те що ти є шахраєм це факт і доказано судом.Так що строчи далі.
16 Березня 2019, 18:37
Ха-ха.<br/><br/>Кікавський засів писати коментарі. Щоб подолати критику, треба її очолити.<br/><br/>Який фізкультурник, бідна людина, житло :)<br/><br/>Написано так щоб відволікти увагу від змісту !<br/><br/>Є оваціє не рішення уже багатьох судів, які «кісточки перемили» у тих справах, досліджували всі моменти, довели, - Кікавський є шахраєм! Який взяв гроші у людина, збирала 10 років на авто і «кинув»!<br/><br/>Не переводьте стрілки!<br/><br/>Кікавський - іди на роботу ! А не пиши коментарі!
16 Березня 2019, 19:04
Цікаво а чому Кікавський нехоче зовсім ніде офіційно і неофіційно працювати??? Задумайтесь люди !!!!! Як можна бути волонтерем причому перебуваючи постійно в статусі бомжа. Задумайтесь люди !!!!! Я не пишу проти Кікавського, а просто констатую факти.
16 Березня 2019, 21:16
Судячи з коментів то не Кікаськин, а якась машинка Zinger.
16 Березня 2019, 21:16
Судячи з коментів то не Кікаськин, а якась машинка Zinger.
16 Березня 2019, 21:16
Судячи з коментів то не Кікаськин, а якась машинка Zinger.
16 Березня 2019, 21:51
Не пишите коментарии на мове..У нас в Луганске , мова это язык для коровников и скота ♣️
16 Березня 2019, 22:12
Ми з ним разом мутили
16 Березня 2019, 22:24
А в нас язик для ОРОАЛЬТРУІЗМА .
16 Березня 2019, 23:06
Не,до слова,Юра то мутний штріх, так що яб незаперечував би ту всю статтю, муткі там були колись Огооо, Юлькою прикрився
16 Березня 2019, 23:11
опа укроп знову вляпався. але бидло ці укропівці. але гімно ці укропівці. але аферисти ці укропівці. а від кікавського невідмажетеся. ваш член. ваш кандидат. ваш вилопок. там ще є укропівський аферист-контрабандист собератель бичків. ще є один блаженний і галька сердючка а головний пінюс який торгує паленою водкою в своїх магазинах- скотодохтор в народі.
16 Березня 2019, 23:41
Кажуть пальонка із Классік
17 Березня 2019, 00:28
Потерпілий Костючик Сергій - Волинська геолого-меліоративна Партія, профспілкова організація Волинської геолого-меліоративної Партії
17 Березня 2019, 04:05
Всьо то правда! Кіка в коханки гроші ховає!!! І він з нею віздє! Соває за собою! Карочє волонторять!
17 Березня 2019, 09:48
а пінюсу в народі - скотодохтору видно добре палкою по спині надавали коли стадо здохло через його &quot;професійне&quot; втручання. видно під час ударів палкою весь інтелект вибели.
17 Березня 2019, 10:23
та ці ковельські буряни вміють тільки партійну касу тирити. сашка - фюрер на шухері стоїть. пінюс - скотодохтор і галька сердючка з боаженним в цей час касу партії бурянів чистять)))
17 Березня 2019, 11:15
Ціна статті?
17 Березня 2019, 12:20
Ви звикли все купувати, але не все продається
17 Березня 2019, 12:25
Звичайна заказуха
17 Березня 2019, 12:28
Перед тим як вилити відро &quot;г&quot;, навчіться писати без помилок!
17 Березня 2019, 13:31
Якій він наху..й красавчік?!!Кідае рідних,блиськіх, друзів!Піда-р тухлий,я занього багато чого знаю. Осталось тількі обосать дікаря,і в гарем загнати !Самий настоящій мусорской підірас..т!!!!!
17 Березня 2019, 13:34
Міластю прошу к нашому Кікавскій шалашу!
17 Березня 2019, 14:19
Недавно Кікавський був у нас на предррияті і гроші пристав та солярку на АТО.<br/><br/>Каждий день у кого щось циганить і милі очі <br/><br/>І йому дають ...
17 Березня 2019, 14:59
Волонтери -- люди котрі діляться заробленим . Ащо заробляє - ПОЦ кікавський ? А за чужий кошт -ХЕРООЙ .
17 Березня 2019, 17:04
Ото я популярний. Піду в мери значить.
17 Березня 2019, 18:03
Якщо кожне засуджене чмо за шахрайство буде таким популярним, то народ дєбіли !
17 Березня 2019, 19:30
Волонтерство - добровільна безкорислива суспільно корисна діяльність. А ті хто діляться це меценати!
17 Березня 2019, 19:38
Єдине корисне то ЮЛЯ з того що біля тебе корисного , чим ти ділишся .
17 Березня 2019, 21:05
Хай тобі розкаже Юра про свої походеньки ,а якщо скаже що це все брехня, то скору я буду в Ковелі і ми стобою зустрінемось. Він використовує жінок як останній негодяй. І попробуй Кікавський в коментарях написати що це все брехня.
17 Березня 2019, 21:14
То не правда. Я не використовую, а імєю. І шо дальше?)
17 Березня 2019, 21:19
Чекай !!!!!!!
17 Березня 2019, 21:26
Ого скільки яду. Навіть хтось Кікавським підписався))) тільки поки ви тут ядом плютесь думаю йому абсолютно по***. Не факт,що він цю статтю навіть бачив... потрібно скинути, нехай посміється
17 Березня 2019, 21:40
Скинь. Заодно побачить скільки друзів, думаю глянути IP і хто пише не проблема!
18 Березня 2019, 00:38
В.Б. міліції. Там і С.Б.У. недалеко.
18 Березня 2019, 00:49
Нехай те ІР засуне собі в одне місце.
26 Березня 2019, 20:00
Чекаю у себе на сповіді і покаянні