15:30 16.03.2019
774

Тетяна Коб взяла участь у боксерському чемпіонаті у Казахстані.

Про це пише kovel.tv.

16 березня в Астані завершився боксерський турнір на призи заслуженого майстра спорту Казахстану, призера Олімпійських ігор Марини Вольнової. У змаганнях взяли участь 88 дівчат-боксерів з Монголії, Узбекистану, України, Росії та Казахстану.

У ваговій категорії до 51 кг нашу країну представляла заслужена майстер спорту, багаторазова призерка міжнародних турнірів та чемпіонатів Європи, учасниця Олімпійських Ігор в Ріо-Де-Жанейро, ковельчанка Тетяна Коб. Наша землячка зуміла дійти до фіналу змагань, де поступилась дворазовій чемпіонці Світу, казахтанці Назим Кизайбай із рахунком 3:0.

Відповідно до здобутих нагород наша команда посіла друге загальнокомандне місце, виборовши 2 золоті, 2 срібні та 1 бронзову медалі.

Нагадаємо, що 22 березня у Львові відбудеться перший матч Ліги жіночого боксу (Women's Boxing League) між командами України та Польщі. Нашу країну представлятимуть «Українські Левиці», до складу якої увійшла Тетяна Коб.