Ковельська Турія та її береги всіяні пластиком

20 Березня 2019, 10:37
Ковельська Турія та її береги всіяні пластиком 2589
Ковельська Турія та її береги всіяні пластиком

Активні ковельчани дбають про власне здоров’я та екологію міста.

Це стає зрозумілим із допису Руслана Троцюка у Facebook. Під час ранкової пробіжки зібрав пакет пластикових пляшок.

«А це ранкова пробіжка, зібрано пакет пластикових пляшок, які безладно плавають, та в безмежній кількості розкидані на березі річки Турії! Їм місце не у водоймі, чи у кущах, а в спеціально відведених для цього місцях! Поєднано корисне з приємним! Це не початок, і не кінець! (18.03.2019р.)!» – йдеться в дописі.


1

Читайте такожУ Люблинецькій ОТГ під час прибирання узбіччя дороги зібрали близько 200 мішків сміття

Коментарі
20 Березня 2019, 13:26
Ну же скажіть- знову влада винна, президент....
20 Березня 2019, 16:47
літом народу було більше і весь час було чисто. а все тому що прибиранням займався відповідальній і сумлінний РЖКП1. Тепер прибиранням цієї території займається "ВЕРЕС". Товстига ж нніяк не змириться з тим, що не змііг повернути Вересу хабарнігроші. Тому він, під виглядом тендеру надавив на ЖЕКи і таки просунув Верес на ринок послуг. Ось і маємо плоди корупційних діянь ділка Товстиги. Тепер Верес гребе гроші а прибиранням не займається. І це зимою. А що буде літом?
20 Березня 2019, 16:58
Чисто не там де прибирають а там де не смітять. Згідно вашої логіки можна викидати все куди завгодно лиш би там добре прибирали. У вас в домівці так само? Кидаєте все під ноги а потім прибираєте?
20 Березня 2019, 19:33
там де є люди, там буде і сміття І для того є відповідні служби, щоб те сміття прибирати. На те виділюяться чималі кошти. Так що Ковельське бидло цілком має рацію. Від річкового сміття віє душком корупції.
20 Березня 2019, 20:03
В черті міста Турію тре почистити і розширити, дно на метр поглибити. Біля стадіона розширити на метрів 30 і там щось спортивне повинно бути. Тоді ріка розцвіте і не буде засрана як зараз!
20 Березня 2019, 21:26
Зараз будуть писати, що винна влада, Кіндер, президент і Росія ! А на себе ніхто не подивиться !
20 Березня 2019, 23:10
і не президент, кіндер і Росія винні у цьому. Є конкретна відповідальна особа, яка правдами і неправдами за хабар проштовхує Верес на ринок послуг по благоустрою міста. Верес- це корупційна чорна діра.
21 Березня 2019, 01:12
Скоро Вересу хана. Епіцентр у нас в місті буде.
21 Березня 2019, 08:50
В даному випадку можна впевнено сказати що наші люди в своїй переважнй массі - це бидло. Не думають ні про себе ні про своїх нащадків. Важко уявити таку ситуацію із сміттям в Європі куди так хочуть українці...
21 Березня 2019, 23:08
Знову рука москви. Це путін накидав.
21 Березня 2019, 23:20
Якось дивно<br/>По Збігу Бзежинському на Украіні повинно бути стільки сміттєпереробних заводів щоб забеспечити<br/>весь Евросоюз<br/>А ситуація на нулі <br/>Крім того сміття особливо пластик це великі гроші<br/>Ми і тут оригінальні <br/>Площа сміттєзвалищ уже рівняється площі Нідерландів<br/>Гадьмо далі -тільки чим закінчимо<br/>А зрештою кого це вкурвлює-украінців точно НІ