Олег Кіндер позбавив премії двох найвищих посадовців мерії

20 Березня 2019, 10:05
Олег Кіндер 3702
Олег Кіндер

Ковельський міський голова позбавив місячної премії свого першого заступника та керуючого справами виконкому міської ради.

Про це мер Олег Кіндер письмово проінформував депутата Ковельської міської ради Володимира Косцьов’ята, який адресував йому відповідне звернення.

У розпорядженні міського голови про преміювання працівників апарату міськради та її виконавчих органів «по наслідках роботи» за лютий 2019 року премій взагалі не отримали через «неналежне виконання обов’язків» перший заступник мера Михайло Гетьман та керуючий справами Володимир Бойко.

Як і за попередні місяці, найбільший розмір премії Олег Кіндер розписав своєму водію Миколі Федоруку – 200% посадового окладу. За ним «йдуть» інші водії та охоронники (по 120-150%), далі – прибиральниці (по 100%). Посадовці з адміністрації та головний спеціаліст з контролю отримали по 80-100% посадового окладу.

Читайте також: Ковельський міськвиконком виписав на свято премій майже на півмільйона гривень

Коментарі
20 Березня 2019, 12:40
Аби на віночки вистачило
20 Березня 2019, 12:48
А для чого тобі ті віночки?
20 Березня 2019, 13:03
На лаврові віночки
20 Березня 2019, 13:20
Зате своїм протеже по 100% надав)))
20 Березня 2019, 14:41
За що водіям-алкашамм премія?
20 Березня 2019, 17:14
Головне що мого кума не обідили
20 Березня 2019, 22:45
Кіндер п"дрило ще те. Головне собі та Вєрці премії написав.
21 Березня 2019, 00:56
Привиденець Романович Кончаківська, захворійте на місяц або в відпустку разом, Вєра з Ху.лом попрацюють побачать якто реально працювати, а не їб.лом торгувати лохів розводити.
21 Березня 2019, 14:13
Зате Прокопіву !.. 100 процентів ото заслужив Бігає по підвідомчих закладах і каву попиває і ще й премію получає Бєздєльнік Дивлюся на миле лічіко нашого мера і думаю то вже й вибрали очільника Нехай бог спасає і одвертає А ні рожі а ні розуму Ковельчани ковельчани невже ви сліпі!!!
21 Березня 2019, 16:49
Я собі по 300 процентів даю.
21 Березня 2019, 19:03
Такого зама як Бойка потрібно закрити давно а Гетьман там давно не приділах