У Ковелі будуть судити водія іномарки, який роз’їхав собаку

21 Березня 2019, 12:00
У Ковелі будуть судити водія іномарки, який роз’їхав собаку 7032
У Ковелі будуть судити водія іномарки, який роз’їхав собаку

Ковельський міськрайонний суд розглядатиме відразу чотири справи відносно мешканця села Рокитниця Станіслава Юхимчука, який у Любитові роз’їхав собаку

Розгляд всіх чотирьох справ головуючий суддя Сергій Панасюк призначив на 9 годину 30 хвилин 4 квітня. Станіслав Юхимчук притягується до адміністративної відповідальності за ст. 173 (Дрібне хуліганство), ст. 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна), ст. 185 (Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця), ст. 122-4 (Залишення місця дорожньо-транспортної пригоди) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

 

У соціальних мережах дописувачі обурені тим, що у заявах до поліції йшлося не про хуліганство, а про жорстоке поводження Станіслава Юхимчука з твариною. І тут йдеться не про адміністративну відповідальність. Згідно статті 299 Кримінального кодексу України, знущання над тваринами, вчинене із застосуванням жорстоких методів або з хуліганських мотивів, – караються штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців.

«Приїдемо і спитаємо з прокурора, заяви було дві і обидві за жорстоке поводження з твариною, додамо ще погрози розправи», – пише у Facebook відома на Волині психолог і волонтерка Олена Звєрєва.

Нагадаємо, що Станіслава Юхимчука за останніх півтора року судили тричі: за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, хуліганство та порушення правил дорожнього руху, що спричинило ДТП.

Коментарі
21 Березня 2019, 15:13
Як так? Відкупився чи як це розуміти? Чи кримінальна справа розглядатиметься окремо? Поясніть хтось.
21 Березня 2019, 15:14
Можна в суд прийти всім бажаючим
21 Березня 2019, 15:55
Знищити цього поца потрібно! Всі охочі хто хоче залучітесь до нашого підрозділу,ласкаво просимо.Шановні АТОВЦІ-АЙДАР приєднуйтесь!Знищемо цього покидька ,та село за одно!!!
21 Березня 2019, 16:15
Напишите хто знает точний адрес и номер машини,етого інваліда!!!
21 Березня 2019, 16:21
Будеш гареть в аду Су..ка!!!!
21 Березня 2019, 16:30
Хлопці та дівчатка !Ви знову почінаете це гамно місити?За весь час ніхто не приїхав до мене на розмову.Зробимо висновкі,ви всі кончені ублюдкі я срав на вас і на ваших собак та котів!Де ви черті хейтери плешиві???
21 Березня 2019, 16:57
Я все знаю за тебе,та твою Повію!
21 Березня 2019, 17:28
Нові номера Юхимчука Стаса 6514 <br/>(в коментарах хтось писав)
21 Березня 2019, 17:59
Живадьор
21 Березня 2019, 18:15
Не судити його треба, а роз'їхати!
21 Березня 2019, 19:16
Чому ніхто не викликав ТСН?
21 Березня 2019, 20:01
Не судити, а знищити треба того кнурика з пацючим писком.
21 Березня 2019, 20:43
Вже задрали!!! Посадіть тих сепарів спочатку які собаку тримали на проїджій частині!!!!!Та них прийняли за своїх а вони чудять всяку хрєн. Хай покаже одне з другим скільки на них заяв писали, як мешканці села підписи збирали.То вони швидко відхрестилися від всього! А то праведні такі стали, немають чим зайнятися, то бігають по кабінетах. Краще собаками своїми некерованими займіться!
21 Березня 2019, 20:55
Ви ДИБІЛИ!!!!!! Раз пишете всяку дурню від чужого імені!! Сходіть до психіатра шоб вами довідку дали про роздвоєння особистості!
21 Березня 2019, 23:57
Нада ету Микробу мочкануть
22 Березня 2019, 00:51
Не чіпайте мого синочка виродкі!Хто зачепить Станіслава,посажу на довічне ув'язнення !!!
22 Березня 2019, 01:10
Что ти плетьош дура!Его мало убить Гандон ..а.Он чорт спецом скалечил пса.Там на Видео Всьо видно!Ти не чуди,Еслі его закроют то в перекачки не забудь ложить вазелин,он ему очень понадобица!!
22 Березня 2019, 02:29
Цього водятла треба було посадити ще за 3 попередні правопорушення!!!<br/>ЯКЩО ЙОГО ЗНОВУ ВІДПУСТИТИ, ВІН ЩЕ БІЛЬШОЇ БІДИ НАКОЇТЬ ВІД БЕЗКАРНОСТІ!
22 Березня 2019, 07:52
В такому випадку,для початку,я б забрала права на водіння автомобіля,а потім нехай вирішують судді що з цією людиною робити......
22 Березня 2019, 07:53
В такому випадку,для початку,я б забрала права на водіння автомобіля,а потім нехай вирішують судді що з цією людиною робити......
22 Березня 2019, 11:12
ВИ ВИРОДКИ які представляєтесь його мамою і ним самим і пишите таку гадость! Щоб ви поздихали скотини такі!!!! Дибільні люди які не мають чим зайнятися і пишуть тут всяку хрєнь від чого імені!На вас псіхушка чекає!ПРИДУРКИ!!!!!
22 Березня 2019, 11:36
Воно ще не здохло
22 Березня 2019, 11:38
Ми його чекаємо ми його оприходуємо...
22 Березня 2019, 11:39
В Стасіка хороша дупка дядя Вольодя на синьому тракторці казав
22 Березня 2019, 11:40
Як там повія з намальованими бровами
22 Березня 2019, 12:01
А ти, напевно, його мама? Виховала урода, на дегенеративних &quot;цінностях&quot;, а тепер тут прічітаєш?<br/>Дітіна, велоковозрасний урод, напевно, і далі все сидить на шиї в мамки, виклянчив гроші на машину, клянчить гроші на бензин І ВІД НЄХЄР ЩО РОБИТИ ПО СЕЛІ КАТАЄТЬСЯ...<br/><br/>Ти но перевір його кишені та руки, може і колеться, може ще і травку курить?<br/><br/>А музика в машині, дай вгадаю, напевно оспівувачі кримінали, Круг та Нагавіцин, та дегенерати типу &quot;Басти&quot; та &quot;Тіматі&quot;, так?<br/><br/>ААА-ааа-АА...ее-еее-... &quot;...Залатиє купала...&quot;, &quot;...чьорний пісталєт...&quot;, &quot;...па етапу...&quot; БУМ ЦИК ЦИК...<br/><br/>сама виховала паразита-урода з криміналними нахилами, тепер маєш...
22 Березня 2019, 12:56
Люди які ви всі наївні ведетеся на це все що пишить і під чиїм іменем) вони розумніші за вас і сюди даже писати не будуть як ви собі думаєте
22 Березня 2019, 12:56
Люди які ви всі наївні ведетеся на це все що пишить і під чиїм іменем) вони розумніші за вас і сюди даже писати не будуть як ви собі думаєте
22 Березня 2019, 12:59
Те що вони збили ту собаку вони винні да, але не думаю що вони опустяться до вашого рівня щоб писати ось таке лайно на людей ) схаменіться і задумайтесь що ви пишите) в чи правильно ви поступаєте
22 Березня 2019, 13:42
оце якраз хтось з родичів бидлоти і дописує, і возвеличує бидлоту Станіслава Юхимчука...<br/>билдота Станіслав Юхимчук вже тричі &quot;трошки помилився&quot;, і нічого то все бидлоту не навчило, бо хоч кілок на голові теши, все одно не доходить, тому Стасикові тільки тюряга <br/>&quot;...па етапу...&quot; БУМ ЦИК ЦИК...<br/><br/>ага<br/><br/>отож про сімейку &quot;величних&quot; дегенератів все правильно написали:<br/><br/><br/>Дітіна, велоковозрасний урод, напевно, і далі все сидить на шиї в мамки, виклянчив гроші на машину, клянчить гроші на бензин І ВІД НЄХЄР ЩО РОБИТИ ПО СЕЛІ КАТАЄТЬСЯ...<br/><br/>Ти но перевір його кишені та руки, може і колеться, може ще і травку курить?<br/><br/>А музика в машині, дай вгадаю, напевно оспівувачі кримінали, Круг та Нагавіцин, та дегенерати типу &quot;Басти&quot; та &quot;Тіматі&quot;, так?<br/><br/>ААА-ааа-АА...ее-еее-... &quot;...Залатиє купала...&quot;, &quot;...чьорний пісталєт...&quot;, &quot;...па етапу...&quot; БУМ ЦИК ЦИК...<br/><br/>сама виховала паразита-урода з криміналними нахилами
22 Березня 2019, 18:07
Ідіот!!! Ти думаєш його родичі тут сидять і читають весь той маразм що ти пишеш??? Ти дибільна людинка!!! Жаль тебе! Мабуть сам нічого немаєш у цьому житті тому і завідуєш, і мама в тебе така як ти пишеш на чужу, родила тебе і не знає що з тобою робити!!! Його родичі до такого низького рівня не опустяться! Йому вже є 18 р і сам розбереться з свохми проблемами! А ти підало його батьків сюди не впутуй! ЗАВІДУЙ МОВЧКИ що сам нічого немаєш у цьому житті і пишеш тут всяку хрєнь! Хай твоя мать за тобою дивиться а то не відомо що ТИ ТАКЕ і чим займаєшся!<br/>Батьки і родичі Стаса якщо ви це читаєте чи вам хтось розказує про цю писанину не беріть цю всю мразь до уваги!!!!Пишуть тут неадекватні люди яким просто не повезло в цьому житті!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22 Березня 2019, 18:11
а ти мабуть його друг чи знакомий що так &quot;прекрасно&quot; все описуєш? завість бере своє? то завідуй мовчки
22 Березня 2019, 20:08
все, ти спалився остаточно, отже все написане про дегенерата і його сімейку - правда)))
22 Березня 2019, 20:30
Ага, розкололи сімейку, баттхерт, кіпіш і повчання &quot;захисників&quot; підтверджує це.<br/>Певно мамуся і татусьо по заробітках їздили, прибирали, туалети чистили, судно з під паралітиків виносили і сраки їм мили, а синочок без уваги батьків за той час деградував і паразитував на мамусиних заробітках...<br/><br/>а тепер то вже &quot;золота молодь&quot; - роступіться всі, велике цабе їде.
22 Березня 2019, 22:28
Люди!Пишите коменти,кошмарте етих беспридельщиков,им ето очень не нравится,не здержуйте себе не в чом.Убивайте чертей коментами,глушите чепушил наглухо!!!
22 Березня 2019, 22:32
Люди!Глушите чепушил етих,уничтожим их коментами на глушняк!!!!!!!!
22 Березня 2019, 22:36
Так само переїхати урода і зкинути в канаву як не потріб!!!!!!!!!!!
23 Березня 2019, 00:32
Те що ця паскуда зробила с песиком?!Горіти ньому в пеклі!А ту повію з тими смішними бровами,зґвалтувати в особливо жорстокому способі!
23 Березня 2019, 17:24
Просто Ганд@н!!!!!!!!!!
23 Березня 2019, 20:33
Працює він в Колодяжні трахторістом зарплата його 7-8тисяч кожного дня краде і продає соляру на 1500-2000гнр.катає ту прошмандовку малу.недавно покликав заміж.нові номера 6514.
23 Березня 2019, 23:14
Я не зрозуміла, а де пост про те, як власні собаки наших доброзичливих дресерувальників так би мовити зоозахисників роздерли ,погризли ,а можливо даже і на смерть того рижого бідолагу на нихній же території. Де були власникі собак чому не вжили ніяких заходів? Чому не виставили відео на ютюб? Не завезли у ветлікарню. Ми цього так не залишимо і нехай власники собак будуть покарані!!!
24 Березня 2019, 10:19
Шановні так звані &quot;зоозахисники&quot; є для вас інформація!<br/>&quot;Безобідні собачки&quot; так званих тимчасових господарів собаки яку ви тут так сміло відстоюєте НАПАЛИ У ВЛАСНОМУ ДВОРІ НА ТОГО ПСА І РОЗДЕРЛИ, А ТАК ЗВАНІ ГОСПОДАРІ ПИЛЬНО СТЕЖИЛИ ЗА ЦИМ! НЕВІДОМО ЧИ СОБАКА ЖИВА ЧИ НІ! ВСЕ РЕТЕЛЬНО ПРИХОВУЄТЬСЯ! Є СВІДКИ ДАНОЇ ПОДІЇ!
24 Березня 2019, 10:33
Хай покажуть відео!!!Чекаємо у Ютубі
24 Березня 2019, 11:31
Краще не закидайте це відео в ютуб. Покажите на суді суддям. Страшно таке дивитись. А хто не вірить і хоче переконатись хай приїде в любитів гляне на ту собачку або прийде на суд і тоді побачить відповідне відео
24 Березня 2019, 11:31
25 Березня 2019, 01:49
ти що, зациклився?
25 Березня 2019, 08:01
Навіть якщо того білолашного пса догризли інші песики, це доводить лише те, що злочин Станіслава Юхимчука є якраз на рівні поведінки тварин а не людини...<br/><br/>Якщо лелека (бусьол) взагалі закльовує/викидає з гнізда лелеченят, невже то значить, що і людям вільно чинити так само?
25 Березня 2019, 14:50
То чому тоді власники собак їх незабрали і не розборонили. А стояли тупо дивились як вони загризають того нещасного собаку. Чому саме так. Має за це бути соворе покарання. Вони спеціально їх випустили і це не вперше. Вони їх там дресерують. Односельчани не одноразово на цю дурнувату сімейку скаржились.
25 Березня 2019, 17:32
Дурнуватість власників/дресувальників не зменшує ступеня вини горе водили Станіслава Юхимчука.<br/>Маєте докази проти власників/дресувальників - викладайте, най і їх посадять за тою ж статтею, тоді буде порядок