Іван Смітюх згадав, як його викинули з Партії регіонів і «пережували»

21 Березня 2019, 13:00
Іван Смітюх 6421
Іван Смітюх

Колишній голова Ковельської РДА та екс-депутат Волинської обласної ради прокоментував своє минуле і теперішнє.

Виборчий округ з центром у Ковелі (№ 21) кандидат у Президенти України Анатолій Гриценко довірив колишньому члену Партії регіонів Іванові Смітюху. Внаслідок скандалу, пов’язаного з цим призначення, з політики пішов лідер волинської «Громадянської позиції» Сергій Чуріков. У коментарі руху «ЧЕСНО» пан Гриценко тоді запевняв, що екс-регіоналів у його команді не буде.

Як пише рух «ЧЕСНО», у 2010 році Смітюха обрали депутатом Волинської обласної ради від Партії регіонів. Того самого року його призначили на посаду голови Ковельської райдержадміністрації, а в листопаді 2012-го звільнили. Іван Смітюх є власником ВАТ «Ковельський хлібокомбінат». У коментарі руху «ЧЕСНО» він сказав, що журналісти шукають зрадника там, де його немає, і що його політичне минуле є чистим.

«Те, що я став довіреною особою, – це був логічний крок. А щодо регіоналів… А ви бачили, як мене з Партії регіонів викинули й пережували у 2012 році? 2 роки я був у партії, очолював Ковельську райдержадміністрацію. Намагався впровадити там хоч щось у життя. Я був не згоден з політикою партії, тому їм не підійшов. Тоді я знову став Іваном, який займається хлібом», – мовив Іван Смітюх.

Щодо свого брата Григорія Смітюха, екс-нардепа від Партії регіонів, який на Антимайдані кликав Путіна на допомогу, то коментувати його членство в партії та позиції Іван Смітюх відмовився.

 

 

«Є я, а є мій брат. І ми різні люди. Якщо щось цікавить про мого брата, питайте його», – резюмував він.

До речі, рух «ЧЕСНО» вже писав про те, що під час зустрічі Анатолія Гриценка з виборцями в Луцьку його охорона не дозволила присутнім запитати про регіоналів у команді кандидата.

Після того, як Сергій Чуріков склав повноваження голови місцевого осередку партії, нещодавно обрали нового очільника – військовослужбовця Олександра Кралюка, який також є керівником штабу Гриценка на Волині.

«Згідно зі статутом партії, регіонали не можуть перебувати в команді «Громадянської позиції». Ці люди (довірені особи – прим. ЧЕСНО) не є членами партії. Довірених осіб наразі ніхто змінювати не буде. У них є всі якості та чесноти, щоб представляти Гриценка», – зазначили в прес-службі парторганізації.

 

 

В одному з коментарів волинським ЗМІ Олександр Кралюк виявив підтримку екс-регіоналу Іванові Смітюху: «Я особисто рекомендував Смітюха, бо переконаний, що ми маємо говорити про людину, а не про прізвище. 2013 року він вийшов з Партії регіонів через ті дії, які призвели до розгону Майдану. Він мав силу заявити, що категорично не згоден з тим, що робить партія. Я бачив документи в СБУ, як його тоді ламали. Він абсолютний непопуліст».

Коментарі
21 Березня 2019, 15:10
Весь такий прережований. Такий самий лис як і брат.
21 Березня 2019, 15:43
в 2014 році всі зрадники побігли з ПР, як щурі з корабля. Коли можна було бабки кувати, то сиділи. Ось такі у нас партії, ось така у нав слада. Скоро теж буде масова втеча шакалів жидомасонських з України.
21 Березня 2019, 16:16
Спочатку тре розповісти як риги заганяли до своїх могутніх лав посадових людей. Не вступиш в їх гівно - вилетиш з роботи! Отак тоді вирішувалося в Україні все!
21 Березня 2019, 17:22
а зараз не так? Може у порохобота крім американців працюють люди з БЮТ чи опозиційного блоку. Тому не треба молоти дурниць
21 Березня 2019, 18:08
Колишніх ригів не буває
21 Березня 2019, 18:12
Так бідного жували, що автобуси на Майдан не давав.
21 Березня 2019, 18:17
Хочеш „путінку” бухать,<br/>На закуску – дульку,<br/>Хочеш жить на Соловках? –<br/>Голосуй за юльку!
21 Березня 2019, 18:43
партія регіонів це вже історія.а Смітюх нормальний просто як людина...
21 Березня 2019, 19:11
Іван Смітюх дуже чудова і порядна людина,справжній господар і взірець для інших
21 Березня 2019, 19:40
То один з тих хто Путіна кликав???
21 Березня 2019, 19:42
А Кіндер О.О. вже перебіг в БПП? А може в Батьківщині і його не нагнули переходити в БПП! Чи зараз також донецькі в Ковелі отжимають бізнес? Син Порошенко нарощує свій бізнес кожен місяць в рази? Іван нормальна людина і за брата не відповідає!
21 Березня 2019, 21:04
Правильно пишете таких людей мало буває, як Сметюх І.Є.,при можливості поспілкується , а не поливайте брудом як всі вмієте .Він для мене чужа людина.
21 Березня 2019, 21:40
Норм МУЖИК!
21 Березня 2019, 23:02
Ага,точно.Святейший человек.Хоч в рамку став
21 Березня 2019, 23:11
Синки я що не в темі<br/>Так що доставать треух чи папаху<br/>Хто буде грабить слідучих пять років білі чи сині<br/>Всім Здоровья
22 Березня 2019, 00:41
Смітюх риг, відсиділось падло за брата не відповідає а гроші звідки? вкрали у народа, нормальні казну і народ не грабують,прийде час на них порошенко разом з такими будуть відповідати перед народом України
22 Березня 2019, 06:52
як задовбали ці коментарі хороший, взірець,прядний. строче сам про себе. гімнюк ригивський цей смітюх і гриценко такий самий раз таких людей бере
22 Березня 2019, 07:24
Витя Янукович вернись обратно
22 Березня 2019, 08:00
Посмітюха нах за порєбрік, ідіоти із район ковель відбілити хочуть, бабла вам відсипав суки продажні
22 Березня 2019, 12:10
Хотів щось зробити і ХОТІЙ - не дав... Казкар ...!!!
22 Березня 2019, 13:08
Хочу в партію регіонів і долар по вісім
22 Березня 2019, 17:06
До журналіста - тки, хто готовив вище поданий матеріал. Вам повино бути соромно за не зовсім правдиву і неправильну подану вами інформацію. От дійсно, чому б вам неприїхати в Ковель, непобувати в господарстві, на підприємствах які є в системі Смітюха І. , не поспілкуватись з ним, його працівниками, а їх є в цілому біля 500 чол., не поцікавитись рівнем заробітної плати, сум сплачених податків і т. д., та тільки після цього &quot;викидати&quot; , або подавати інформацію про &quot;колишнього регіонала&quot;, може тільки після цього давати якусь оцінку. А то скоріше всього самі в житті нічого путнього ще не зробивши, не можете виїхати на місце, подивитись в очі людині за яку пишете, а беретесь на чиєсь замовлення давати оцінку . Поспілкувавшись з Смітюхом І. багато чого почерпнете. Подумайте.
22 Березня 2019, 19:47
Ковельчанин молодець на всі 100 !
22 Березня 2019, 21:10
Ти разом з Ковельчанином - козломорді!
23 Березня 2019, 00:02
Партіі партіями... а людина він порядочна, в кожній партіі є всякі і різні.. я як сусід можу тільки дуже добре відкликатись за Івана Євдокимовича. А партія нідочого!!!
23 Березня 2019, 00:09
Повірте що оці &quot; писарі&quot; які тут пишуть і обзивають людей це негодні і спорчені люди і хужі любого &quot; партійця&quot; невиховані злі і жестокі! Ми підтримуємо Івана Смітюха!! Це честь , що є такі люди ще в нас!!
23 Березня 2019, 02:43
Ви стадо баранів,без кометарів
23 Березня 2019, 09:57
Культура просто випирає!!!! Треба частіше на себе дивитись і в зеркало також заглянути час від часу
23 Березня 2019, 13:41
Сміттюх - порядний чоловік. Хліб - з очищеною тирсою. Навіть миша, яка попала в хлібину, була з усіма прививками і тавром в усі, а цвяшок - без слідів іржі. Беріть приклад, пекарі...
24 Березня 2019, 11:24
Звідки гроші в цього &quot;порядного&quot; чоловіка? Від брата який відкрито закликав путіна в Україну, закликав війну на нашу землю. Мразота.