Як ковельчани дякують патрульним за роботу

21 Березня 2019, 18:00
Ковельчани дякують патрульним за роботу 2704
Ковельчани дякують патрульним за роботу

Мешканці Ковеля дякують патрульним за виконану роботу.

Фото подяк опублікували на сторінці патрульної поліції у Волинській області у Facebook.

«Ми цінуємо кожне ваше звернення, адже якщо ви нас викликаєте, значить, довіряєте нам. Саме тому нам завжди дуже приємно отримувати від вас подяки за нашу роботу, відчувати, що наші зусилля мають результат, і знати, що нам довіряють. «Допомогли вирішити проблему», «вчасно прибули і надали консультації», «екіпаж спрацював професійно і кваліфіковано», – ці прості слова, залишені на службу 102, завжди піднімають настрій і вселяють оптимізм», – йдеться у дописі патрульних.

 







Коментарі
21 Березня 2019, 21:11
Сам себе не похвалиш - ніхто не похвалить.
21 Березня 2019, 22:25
Найкраща вам подяка - обісцяти всі стіни вашого чмошного постерунку.
21 Березня 2019, 22:33
Якщо поліція така погана, то чому телефонуєте, коли біда?
21 Березня 2019, 22:43
А скарги де????
21 Березня 2019, 23:02
Два рази прийшлось спілкуватись і в якісь мірі співпрацювати з новою поліцією<br/>І як це не дивно нахожу іх позитивними-<br/>Хочу навіть обьявити подяку<br/>А те ще лампасники залишились корумповані це факт і тиснуть на всю вертикаль<br/>Що ці хлопці можуть протиставити-нічого
21 Березня 2019, 23:04
Реальна поліція і картонна по різні сторони вул.Незалежності. Ловити сцикунів це про картонних дармоїдів.
21 Березня 2019, 23:23
А є подяки за якісь серйозніші справи типу знайдених викрадених речей???.... Чи в академії тільки вчать &quot;котиків з дерев знімати&quot;?
21 Березня 2019, 23:41
Що можна навчити манікюрницю за два місяця в так званій &quot;академії&quot;.Зловити сцикуна і то подвиг.
21 Березня 2019, 23:49
Ти такий ковельчанин, як Вальцман українець. Себе сам хвалиш, смурфик? З якого села вийшов, сину? Дівок ви кажуть непоганих набрали, напрокат здаєте, у вигляді поліцейського піклування?
22 Березня 2019, 12:42
Наші люди (здебільшого) не вміють бути вдячні, у 80 % випадків навіть коли їм повертають викрадене, то все рівно вони чимось не задоволені і навіть дякую щиро не скажуть.
22 Березня 2019, 21:34
Якщо чесно то патрульні хоч людягі стали а от остальні..... Колись патрульні також допомогли ( коцнули машину і втікали), за це їм вдячний!!! а коли машину &quot;вскрили&quot; то заяву загубили, кому її віддали не знають, в журналі не зафіксували... на цьому усе й закінчилось... нічого не зміг добитись бо через два дні потрібно було їхати в Польщу.
24 Березня 2019, 10:08
Це картонні повинні дякувати людям котрі платять податки і утримують таких дармоїдів.