У Ковельському МТМО з депутатки вимагали гроші, а злякавшись – пропонували окрему палату

22 Березня 2019, 16:00
Ковельське МТМО 10453
Ковельське МТМО

Депутатка Ковельської міської ради Галина Стасюк відмовилася платити лікарні, а коли викликала мас-медіа, то їй запропонували окрему палату.

Під час телевізійного прямого ефіру депутатка-залізничниця Галина Стасюк розповіла про ковельську міську медицину, порівнявши її із колишньої вузловою лікарнею.

«У нас у Ковелі міська поліклініка така, знаєте, мала. Там мало місця. Там такі черги – по п’ятдесят людей. Там не можна зайти. І ще хочу сказати, що яке лікування було в нашій залізничній лікарні – я відчула на собі, тому що лежала в міській лікарні. Це небо і земля. Я вам кажу правду. Лежала в залізничній лікарні, то ніколи не платила ні копійки – ні за що. А тут ми застраховані прийшли. Особисто лягла в лікарню. Мені сказали: «Плати гроші». Я кажу: «За що маю платити гроші? Не буду платити. Я застрахована», – розповідає Галина Стасюк.

За словами Галини Миколаївни, головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук сказав, що все безкоштовно, а коли вона прийшла робити рентген, то медики з нею вимагали гроші: «Платіть».

«Я кажу: «Не буду платити». «То вийдіть з кабінету», – кажуть мені. І коли ми підключили журналістів, то зробили все аж до того, що сказали дадуть мені окрему палату. Кажу: «Мені не треба палату окрему. Я така сама, як і всі. Буду з усіма людьми лікуватися», – мовила на прямому ефірі Галина Стасюк.

До речі, днями ковельчанин Микола Цехан опублікував у Facebook дві фотографії великої ранкової черги перед дверима міської поліклініки у Ковелі на вулиці Театральній. Допис швидко набрав більше півтисячі поширень і викликав жваве обговорення.

 

Коментарі
22 Березня 2019, 18:16
О !!! У Ковлі хиба є театр ???
22 Березня 2019, 18:42
Давно треба розібратися з тою " безкоштовною" медициною по ковельські ще нічого не робили а платити требують на перед побільше хворих депутатів то може закриють благодійну касу назавжди . ШАНОВНІ ЧИНОВНИКИ НАВЕДІТЬ ПОРЯДОК ЗАБОРОНІТЬ ПОБОРИ!!!!
22 Березня 2019, 18:49
І це все на що здатна депутатка ? Пернула і пішла.
22 Березня 2019, 19:10
Ото так плєсєнь, тепер добровільні внески будуть збільшені. Не нравиться? Тепер понравиться. Обєщаю.
22 Березня 2019, 19:13
Я ридаю.«У нас у Ковелі міська поліклініка така, знаєте, мала. Там мало місця. Там такі черги – по п’ятдесят людей. Там не можна зайти. І ще хочу сказати, що яке лікування було в нашій залізничній лікарні – я відчула на собі, тому що лежала в міській лікарні. Це небо і земля. А тут ми застраховані прийшли.Так ВПЕРЕД залізничну лікарню. Чи слабо?Як що там так круто чого приперлись в міську?
22 Березня 2019, 19:15
Галя є прекрасна жд лікарня.Уперед.
22 Березня 2019, 19:16
Басейн навіть є.Якщо воду наляють.
22 Березня 2019, 19:55
За рентген незаплатила.Всі платять а воно запиндилось.Курва
22 Березня 2019, 20:54
Сьогодні був рентген безплатний - нало було валить, Галю!
22 Березня 2019, 20:55
Поліклініка Галі мала - хай побудує більшу. Жерти треба менше, тоді пролізеш між людьми.
22 Березня 2019, 21:15
Галя дійсно хвора.Але на жаль в Ковелі це не лікують.Мені цікаво скільки вона платила в Києві?Там мабуть і Поліклініки великі і все безкоштовно і тд?Алеж бл........ в Ковелі жопа.
22 Березня 2019, 21:27
Галя не жмі на тормоза, якеж ти не долуге! Та пішлаб до пініса він би яйцем викачав!
22 Березня 2019, 21:29
Вальку Дубій штундики вилікували ,Гетьмана з Прокоповим доліковують-лишився Кіндер
22 Березня 2019, 21:30
Робори вимагають,навіть з пенсіонерів.Ведуть під руку і називає суму. Мусили дати тато був після операції.Я була шокована....
22 Березня 2019, 21:30
Робори вимагають,навіть з пенсіонерів.Ведуть під руку і називає суму. Мусили дати тато був після операції.Я була шокована....
22 Березня 2019, 21:33
Головний лікар.Бумаранга не боїшся?
22 Березня 2019, 21:36
Наталя за що просили і суму?
22 Березня 2019, 21:36
Раздайся море г...пливе. З якої радості і де має бути безкоштовно. Бо депутатка прийшла??? І що. Впасти на коліна. Доріжку розстелили. Вперед до євро медицини. Черги і записи.
22 Березня 2019, 21:36
Раздайся море г...пливе. З якої радості і де має бути безкоштовно. Бо депутатка прийшла??? І що. Впасти на коліна. Доріжку розстелили. Вперед до євро медицини. Черги і записи.
22 Березня 2019, 21:54
А косцовята з собою взяла
22 Березня 2019, 22:21
Депутатку злякалися? Палату окрему дали! Ну то вона мабуть така страшна шо злякалися. ше й окремо вирішили відсадити, бо інших полякає. Така як всі??? то й плати так як всі! чи депутати в нас особий вид чи підвид якоїсь дивної істоти? хоча може й так... хворіють, вимирають... біда
22 Березня 2019, 22:40
Напевно, треба розібратись, чи всі мають платити, чи обрані, тільки, не будуть платити?!
22 Березня 2019, 23:34
А чому людина кожна платить і нічого не каже? Треба кожному казати, що я не хочу і не буду платити благодійні внески. Лежала в патології вагітних кілька місяців тому, прийшла медсестра і каже "Ви ще не заплатили за те і те...." Я сказала, що нічого платити не буду, в нас все безкоштовно. Вона розсердилася і побігла жалітися до завідучої. І ніхто мені більше і слова за гроші не сказав. НЕ БІЙТЕСЯ ВІДСТОЮВАТИ СВОЇ ПРАВА
23 Березня 2019, 00:24
читаєш і дивуєшся яке придурочне пише всю ту бредь то ж один якийсь недороблений пише це все я не знаю його мабуть вже не за які гроші вилікувати не можна хай би хоч які гроші він би не заплатив би у той благодійний фонд помилка природи нажаль не лікується
23 Березня 2019, 00:26
Косцьовят це наш профіль!!!
23 Березня 2019, 00:28
а з якого дива має бути безкоштовно???
23 Березня 2019, 01:56
А з якого дива платно? З міського бюджету гроші виділяють постійно. Світовий банк обладнання закуповує. У лікарні благодійна каса в яку черга стоїть функціонує. Лікарні все надають. За конституцією медицина безоплатна податок з зарплатні вираховують. Якщо платно то де звіт куди ті гроші ідуть ті яки надали з бюджету і ті які в касу благодійну платять? Що плазму скоро продавати будуть. Лікарня здає в аренду площі під магазини та аптеки. За фактом це неслабий бізнес.
23 Березня 2019, 10:45
мас-медіа... ой насмішили, це той кончаний СПЕЦКОР
23 Березня 2019, 10:45
мас-медіа... ой насмішили, це той кончаний СПЕЦКОР
23 Березня 2019, 11:03
Депутат відстоює свої і ваші -наші права. Чого на неї налетіли? З тими платами толку нема і треба все витянути на світло. Пора вже і якогось лікаря посадити .?
23 Березня 2019, 12:51
Це жесть! Рентген коштує 30 гривень! Це через 30 грн треба робити таку бучу? Не треба думати, що під фразу «безплатна медицина» підпадають всі аспекти лікування! Ви ще в аптеці це кричіть і вимагайте ліки на халяву! <br/>Вже в Ковелі таке обладнання круте, ремонти зробили, все гарненько для людей, ковель МТМО в фейсбуці закидає всякі новини: то новий апарат узд, то нове відділення судинної хірургії і т д. Але ж ні, зі всього хорошого треба обов`язково найти щось, що не так і рознести на весь інтернет! Ну що за народ, навчіться вже бачити хороше навкруги :)
23 Березня 2019, 14:58
Знаю дуже багато людей, для яких 30 гривень це гроші.
23 Березня 2019, 16:20
Тож ніхто не спорить, що гроші. Але рентген не повинен надаватись лікарнею безплатно... До речі,рентген і ще багато послуг надаються безкоштовно, якщо направляє на них сімейний лікар. Потрібно знати хоч трохи закони, в першу чергу депутатам!
23 Березня 2019, 17:11
Весна-весняночка.Так отож.
23 Березня 2019, 19:45
Благодійна примусова каса це вам не 30 гривень за рентген. Куди йдуть ці гроші куди крошій йдуть з оренди приміщень. Лікарні все надають безоплатно то за гроші світового банку то з бюджету міста. Палат платних вже пів лікарні. Або в страх або плати за палату з ремонтом. Хоча за конституцією мають усі рівні права на медичну допомогу. Лікарня це некислий бізнес. 30 гривень за рентген це пилюка в порівняні з благодійною касоою.
23 Березня 2019, 19:50
Ці всі тарифи в лікарні у більшості своїй не законні тому і прикриваються благодійною касою. Хоча коли направляють у ту касу то потім медсестра у відділенні перевіряє чи заплачено.
23 Березня 2019, 23:58
Чому коли підключили медійників то зробили все без грошей та навіть окрему палату запропонували? Чому пішли на цей крок коли всі ті побори законні?
24 Березня 2019, 13:50
Кажите послуги надаються безкоштовно, якщо направляє на них сімейний лікар,потрібно знати хоч трохи закон.Нічого подібного...Аналіз на цукор 12 грн,аналіз сечі 15грн, узі серця 70 грн,це при тому ,що є направлення від сімейного лікаря (педіатра), до того ж на дверях лабораторії є оголошення ,що пацієнт має мати мікровету та дві спиртові серветки. То за що ми платимо??? Навіщо заключаємо декларацію???Щоб бігти до аптеки і купували необхідне для забору крові і ще платити!!!
24 Березня 2019, 13:50
Кажите послуги надаються безкоштовно, якщо направляє на них сімейний лікар,потрібно знати хоч трохи закон.Нічого подібного...Аналіз на цукор 12 грн,аналіз сечі 15грн, узі серця 70 грн,це при тому ,що є направлення від сімейного лікаря (педіатра), до того ж на дверях лабораторії є оголошення ,що пацієнт має мати мікровету та дві спиртові серветки. То за що ми платимо??? Навіщо заключаємо декларацію???Щоб бігти до аптеки і купували необхідне для забору крові і ще платити!!!
25 Березня 2019, 10:45
В нас медицина безкоштовна добровільно примусова,купляють всю дорогу апаратуру за державні гроші,а з людей в 5 раз дорожче беруть зато безкоштовно кажуть.
25 Березня 2019, 11:53
З липня цього року все перераховане безкоштовно! Вибачте, забула дописати це. Подивіться в інтернеті програму МОЗ Украіни «Безкоштовна діагностика». Ще передбачаються безкоштовні рентгени, кардіограми і багато іншого. Правда, на рахунок серветок і вати,які приходиться купувати сумніваюсь, що колись зміниться))
25 Березня 2019, 12:18
В Ковелі всерівно все буде платно. Буде благодійна каса. Нічого не зміниця.
26 Березня 2019, 14:19
Ото Cамчукоботiв набiгло