Депутату показали зарплати всіх працівників ковельської мерії

23 Березня 2019, 11:55
Ковельська міська рада 11290
Ковельська міська рада

Обранцю громади надали дані про заробітну плату всіх чиновників виконкому міської ради.

Недавня публікація про те, що двоє заступників мера Ковеля отримали майже 60 тисяч гривень матеріальної допомоги, викликала жвавий інтерес у наших читачів, деякі з них звернулися до редакції Район.Ковель з проханням надрукувати повну відомість про нараховану заробітну плату всіх працівників виконавчого комітету Ковельської міської ради. Виборці мають право знати, скільки заробляє місцева влада, яка утримується за податки з ковельчан.

Нагадаємо, документи з бухгалтерії офіційно надав мер Олег Кіндер у відповідь на письмове звернення депутата міської ради Володимира Косцьов’ята.

 




Коментарі
23 Березня 2019, 14:58
Бідові які ж!!!
23 Березня 2019, 15:24
Да нам так не жити
23 Березня 2019, 15:55
Ото зарплати! Що ж то той Гетьман такого зробив, щоб отримати 85 тисяч зарплати і оздоровчих? Лікарі і вчителі отримують по 5-7 тисяч і ніяких оздоровчих! Куди ми йдемо? Слуги народу! Ганьба!!!!!!!
23 Березня 2019, 16:35
<p>Приблизно такі ж заробітки на шабашці.Було би добре з цієї купи гамніща створити бригаду будівельників-шабашніків,-нехай розбудовують місто.Хоча,впевнений,що у них у всіх руки під [НЕЦЕНЗУРНА ЛЕКСИКА] заточені,а мозги працюють як каркулятор коли треба вкрасти.А всіх шабашніків-в мерію,-лєнточку перерізати та [НЕЦЕНЗУРНА ЛЕКСИКА] -то не будинок збудувати,-особого ума не треба.</p>
23 Березня 2019, 16:40
А жінки нехай би штукатурили-при совєтах штукатурили в основному жінки.
23 Березня 2019, 19:56
А ще премії нараховують по 100%
23 Березня 2019, 20:01
Плєсєнь негодує. Ви ще моєї зарплати не бачили, і 300 процентів премій кожен місяць.
23 Березня 2019, 20:29
ТО ДЕ ТАКІ ЗАРПЛАТИ ВИДАНІ? СОВІСТІ НЕ МАЮТЬ.
23 Березня 2019, 20:34
Не завидуйте чужим деньгам.а вообще зависть это национальная черта украинца....Все завидовали как Донбасс жил богато и напали западэнцы на русский Донбасс
23 Березня 2019, 22:08
Яку таку роботу роблять щоб такізарплати отримувати????<br/>Напевно дуже важку якщо стільки треба на оздоровлення.<br/>Совісті геть немає.<br/>Хоч би про одного почути що допоміг хворій дитині.<br/>Паразити!!!!
23 Березня 2019, 22:25
А хто повірить що живуть вони на одну зарплату???
23 Березня 2019, 22:35
Не всі відділи показані. Де Стернічук і Ко? Він за 2018 отримав 219 тис. грн.
23 Березня 2019, 23:38
Називається шахраї поКовельські хлопці помирають у 20 років на сході а ці жирують та кричать Слава Україні бо є за що
24 Березня 2019, 01:01
О Боже, а чого їх там так багато працює???? Це ж як друга Верховна Рада!!!!! Я більш ніж впевнена що третя частина працівників ( а може й половина) там взагалі не потрібна.
24 Березня 2019, 01:04
Так буде поки бидло буде мукати
24 Березня 2019, 03:03
Норм зп. Вообще депутаты должны работать за идею. А эту шайку посадить. Мера и всех замов в первую очередь.
24 Березня 2019, 12:47
ой як засмерділи!!! лишні працівники, жирні зарплати, всіх на фронт!!! А нехай прикоцаний косцьовят покаже за який х... сам живе?
24 Березня 2019, 14:52
У Косцьов'ята червоний диплом лісотехнічного інституту, діти добре влаштовані у житті та й на пенсію він заробив. А чого ти досягло в житті, чмо болотне?
25 Березня 2019, 00:51
Він на пенсію і незаробив бо той Кирилович вже плутається по Ковелі та розмахує руками біля Демчучки а за те пенсії не буде в 65 років соціалку матеме якщо доплутається 15 років Демчучку охороняє то де той стаж у його взявся
25 Березня 2019, 13:36
Згідна з вами на всі 100 Що ж вже такого потрібно робити щоб отримувати такі гроші В школі в медицині велика відповідальність і то отримують 6 -7 тис А ту переносять бумажки з кабінету в кабінет і гребуть і гребуть Радник Кіндера , Михайлюк вона потрібна там що без іі поради Кіндер не обійдеться Штат захмарний роздули для чого ? Це капєц Депутати на що ви дивитеся а чи вас підкупили вже Щось Прокопіва не вписали оздоровчі Там також сума дай боже тому лєнтяюзі А скільки ще грошей хапонув від ремонту літньої естради будинку куьтури. спорткомплексу Невже він думає що ніхто не знає і це йому минеться Не за горами вибори всраною мітлою вас попруть і тоді підете на базар....петрушку продавати Бєздєльнікі
25 Березня 2019, 15:18
А навіщо Гетьману стільки грошей на лікування? У нас медицина, згідно Конституції , безкоштовна! І що такого ці хлібороби та доярки виробили чи побудували, що їм так платять?