Ковельчанка Тетяна Коб у поєдинку програла боксерці з Польщі

13:15 23.03.2019
668

Ковельська боксерка з «Українських левиць» програла полячці.

22 березня у львівському нічному клубі «Малевич» відбулися матчеві зустрічі «Українських левиць» проти збірної Польщі у змаганнях Ліги Жіночого Боксу.

До складу «Українських левиць» увійшла і ковельчанка Тетяна Коб. Спортсменка виступала у категорії 51 кг проти польської боксерки Сандри Драбік. Усі три тайми жінки трималися на рівних. У результаті думки суддів розділилися і зрештою бій для Тетяни завершився поразкою.

Цього вечора відбулося сім міжнародних боксерських двобоїв між з регламентом три тайми по три хвилини. Польські боксерки активно розпочали та перемогли у перших двох боях. Проте тренерам українок вдалося підбадьорити своїх підопічних. В результаті поєдинок закінчився «5:2» на користь «Українських Левиць».

Нагадаємо, ковельчанка Тетяна Коб – заслужений майстер спорту України з боксу, лауреатка Олімпійських Ігор в Ріо-Де-Жанейро 2016, багаторазова призерка чемпіонатів Європи, неодноразова чемпіонка України.