Сергій Кошарук гасив пожежу після недобросовісних паліїв сухостою

23 Березня 2019, 14:49
Сергій Кошарук гасив пожежу після недобросовісних паліїв сухостою 4033
Сергій Кошарук гасив пожежу після недобросовісних паліїв сухостою

Заступник голови Волинської ОДА та колишній мер Ковеля Сергій Кошарук гасив пожежу в селі Погіньки, де невідомі підпалили сухостій на полі.

Про це Сергій Кошарук розповів на своїй сторінці у Facebook.

«Коли ж ми уже відмовимося від старої згубної звички палити суху траву?!  Позавчора викликали рятувальників щоби гасити підпалену навмисно траву на території Голобської ОТГ. Вогонь вже був перекинувся на лісосмугу, а дим щільно закривав дорогу що навіть за метр нічого не можна було бачити.... Сьогодні на тій же території знову помітили підпал і з бажанням викрити палія спеціально проїхав вздовж підпаленої трави. Палія не застали, але прийшлося згадати заняття пожежно-прикладним спортом та випередитии розвиток пожежі....», – написав Сергій Кошарук у дописі.

Зазначається, що через часті підпали сухостою на Волині, голова управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко запропонував обласному управлінню освіти ввести додаткові уроки для дітей, щоб хоча б майбутнє покоління позбулося цієї недоброї звички.

 





Коментарі
23 Березня 2019, 17:17
Серьога,-ти шо умніший за селян?Та навряд.сухостій і має спалюватись.Процес спалоювання сухостою простий та економічно,екологічно і т.п. вигідний та має контролюватися відповідними державними службами,тобто,вони і повинні спалювати сухостій..В СРСР цього не було по причині,що кожна сота була засіяна-засаджена.
23 Березня 2019, 17:42
То він гасить бумажним пакєтом з під паніні?А фотограф чого не гасить?
23 Березня 2019, 18:24
Не важливо чим гасить. Важливо, що не проїхав мимо! Всі були б такими, то і не розгорілось би на гектари.
23 Березня 2019, 18:33
І пофоткатись вспів і погасити вспів просто молодець треба вибрати мером.
23 Березня 2019, 19:08
А до робот экологи яки повинни контролювати. Серого считай Ткачука скидок и вони ловили палиив
23 Березня 2019, 19:23
Герой. Зафукав ротом гектар пожежі. Дешевий піарщий ти Сєрожа.
23 Березня 2019, 19:28
Фотографа за бездіяльність до суду потрібно. Коли кошик гасить то він х"рньою маєця.
23 Березня 2019, 19:33
Не важливо чи погасив важливо що по фоткався.
23 Березня 2019, 19:59
Хто тушив???? Та ну нафіг!!! То ж навпаки, його зловили як підпалював і розмахував щоб більше розгорілося.
23 Березня 2019, 20:54
Він бере приклад з Юща. Той теж саджав літак з повними баками пального, щоб гасити пожежу в Дніпропетровській області. дурдом бля.....
23 Березня 2019, 21:17
Сухостій спалювати ні в якому разі не можна. Ти спалюєш органіку землі, коріння корисних трав і тварин. На своєму городі спалюй і побачиш, що в тебе рости буде! Це все з часом перегниє, а молода травка пролізе не тільки через сухостій, а й асфальт.
23 Березня 2019, 22:45
https://kowel.rayon.in.ua/news/28555-vidbuvaetsia-vidverte-pereshkodzhannia-vivezenniu-vidhodiv-kosharuk Ось Кошарук переконує шо відходи ветсанзаводу безпечні. Все що потрібно знати про Сергія.
23 Березня 2019, 22:46
це коли вивозали за сільмаш.
23 Березня 2019, 23:04
Білу сорочку мабуть викинув після фотосесії.
24 Березня 2019, 10:05
Дешевий піар це те що вивело кошика в мери Ковеля.
24 Березня 2019, 10:19
31 БЕРЕЗНЯ ЗАГАСЯТЬ
24 Березня 2019, 12:01
Не вміє керувати чи готується на нову роботу?
25 Березня 2019, 05:48
Взяв би лопату іпорівняв те що біля водохранки нарив! Лицемір!
27 Березня 2019, 18:13
МОЛОДЕЦЬ КОШАРУК. ЛЮБУ ЛЮДИНУ ПОХВАЛЮ ЗА БОРОТЬБУ. ЯК ВЖЕ ТОЙ ДИМ НАБРИД: МАШИНИ, ЦИГАРКИ, ТА ЩЕ Й ТАКЕ "ПРИБИРАННЯ-ПАЛІННЯ", ЩО ОЧІ І ГОРТАНЬ ВИЇДАЮТЬ. ДЕРЕВ ВСЕ МЕНШАЄ, А МАШИН БІЛЬШАЄ, ПЛЮС ЛЮДСЬКА БАЙДУЖІСТЬ І ЕЛЕМЕНТАРНА ТУПІСТЬ, НАПРИКЛАД, ОБРІЗАЛИ ДЕРЕВА ПО НЕЗАЛЕЖНОСТІ ПОВЗ ДОРОГУ, ПОПРОСИЛИ "ФАХІВЦІВ-РІЗУНІВ" ХОЧА Б МОЛОДНЯК НЕ ЧІПАТИ, А У ВІДПОВІДЬ ПОЧУЛИ: "ДЕРЕВА ДУЖЕ ЗАРАЖЕНІ І ШКІДЛИВІ, ЗАНЕСІТЬ ЛЮБУ ГІЛЛЯЧКУ В СЕС І ЗРОБІТЬ АНАЛІЗ" - ЯКБИ НЕ ЦІ ЛИПКИ ВСЕ ТЕ, ЩО ВОНИ В СЕБЕ ВЗЯЛИ БУЛО Б В НАС.
28 Березня 2019, 11:09
Коли вже Кіндеряці зроблять обрізання