Рятувальники в центрі Ковеля упіймали змію

25 Березня 2019, 13:14
Рятувальники в центрі Ковеля упіймали змію 9985
Рятувальники в центрі Ковеля упіймали змію

Рятувальна служба зловила повзучого гада на закинутій приватній земельній ділянці.

Про цей чималий котлован на вулиці Незалежності видання Район.Ковель повідомляло ще торік в публікації «У центрі Ковеля на закинутій земельній ділянці водяться змії»

Земля ця вже неодноразово змінювала свого власника, заростаючи лозою. Новий хазяїн вирубує ту лозу, але її не прибирає, залишаючи на місці. У тому хмизу й розвелися змії. А поблизу в будинку проживає сім’я із малолітніми дітьми. Звернення до органів місцевої влади ні до чого не призвели. Не вдалося хоч якось вплинути на господаря зміїної території, який має утримувати свою земельну ділянку в належному стані.

Днями одну змію знову виявив спецкор волинської газети «Вільна думка» Микола Силюк, який має поруч господарську споруду. Він викликав працівників управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Рятувальники оперативно прибули на місце події, сказали, що це – вуж, помістивши його в поліпропіленовий мішок. Подальша доля повзучого гада – невідома.

Фото Миколи Силюка

 










Коментарі
25 Березня 2019, 15:41
То й хай би повзав собі, то ж вуж
25 Березня 2019, 16:31
Це кожен рік про того вужа писатимуть?
25 Березня 2019, 16:46
Тому силюку немає до чого вчепитися? Нехай прибирає біля себе, в першу чергу.
25 Березня 2019, 17:46
А чого Коля має прибирати чужу територію? Захаращена земельна ділянка, де водяться змії, йому не належить.
25 Березня 2019, 18:14
Цю земельну ділянку із зміями слід ввддати Силюку і від там бистро наведе порядок і небудуть страждати інші мешканці будинків.
25 Березня 2019, 18:19
Цю земельну ділянку із зміями слід подарити Силюку і він там швидко наведе порядок та не будуть страждати мешканці прилеглих будинків.
25 Березня 2019, 19:23
Ти напевно Силюк але спочатку в свому шанхаї порядок наведи
25 Березня 2019, 19:29
Силюк спецкор????? Тодi Кiндер президент.
25 Березня 2019, 23:37
стаття не про Силюка
26 Березня 2019, 02:26
кому шкодять вужі ? тим більше поодинокі ? нехай повзають собі наздоров'я, придурки, сопливі...
26 Березня 2019, 10:54
Стаття якраз про Силюка який заїбав всіх з тими вужами. Це не перша його стаття на цю тему.Читай уважно дебіл.
26 Березня 2019, 13:38
Жирний участок в центрі міста на дає спокою багатьом халявщикам. Скоро там сфоткають чупакабру і літаючу тарілку.
26 Березня 2019, 16:42
Щось цей вуж дуже нагадує гадюку. У нього голова , як наконечник стріли - трикутником. У вужа голова не виділяється від тулуба, а ніби продовження, як в черв"яка. Треба глянути на зіниці очей. У вужа вони круглі, а в ядовитої гадюки зіниці -вертикальні вузькі щілини, як іноді в кота.
26 Березня 2019, 21:33
Це таки вужисько.
27 Березня 2019, 11:29
Бридота.