Як ковельські вболівальники підтримували фубольну збірну в Лісабоні

27 Березня 2019, 16:00
Ковельські вболівальники підтримували фубольну збірну в Лісабоні 1954
Ковельські вболівальники підтримували фубольну збірну в Лісабоні

Ковельчани відвідали футбольний матч між збірними Португалії та України, що пройшов на стадіоні «Estadio da Luz» в Лісабоні.

Про це повідомляється на сторінці «Ковельські фанати» у Facebook.

Матч відбувся у п'ятницю, 22 березня. Збірна України в Лісабоні провела перший відбірковий матч у відборі до чемпіонату Євро 2020 року. Суперником команди Андрія Шевченка була Португалія, з якою українці зіграли внічию.

Перший тайм поєдинку в Лісабоні завершився без голу. Після перерви натиск господарів на ворота П`ятова посилився. Але при цьому наша збірна не лише вдало захищалась, але й змогла б перемогти, якби свій момент використав новачок збірної Мораес. На 85 хвилині українці мали єдиний шанс в цій грі, щоб забити у ворота португальців, але у підсумку – нічия 0:0.