Олег Кіндер програв справу у Верховному Суді України

28 Березня 2019, 09:27
Олег Кіндер 7157
Олег Кіндер

Ковельський міський голова, дії якого суд визнав протиправними та некомпетентними, має сплатити 5 тисяч гривень заподіяної моральної шкоди.

Нагадаємо, що у листопаді 2012 року на засіданні виконкому Ковельської міської ради було прийнято рішення про оформлення права власності на господарську споруду, що у Ковелі на вулиці Незалежності, яка належить мешканцю міста Миколі Силюку. Проте, мер Олег Кіндер відмовився його підписати та видати, мотивуючи свої дії тим, що такий документ… не приймався.

За фальсифікацію місцевій владі довелося відповідати у суді. Постановою Львівського апеляційного адміністративного суду від 8 жовтня 2014 року дії Олега Кіндера визнали протиправними. Також визнано відсутність компетенції ковельського міського голови. Ця постанова залишена без змін ухвалою Вищого адміністративного суду України.

Вважаючи «діяння» мера незаконними, такими, що порушують конституційне право набуття у власність об’єкта нерухомого майна, Микола Силюк  у квітні 2016 року звернувся до суду із позовом про стягнення з нього моральної шкоди. Головуючий по справі суддя Микола Миронюк у задоволенні позову відмовив, бо позивачем, начебто, не доведено факту заподіяння такої шкоди.

«Оскільки вказана моральна шкода була заподіяна саме діями посадової особи органу місцевого самоврядування під час виконання нею своїх повноважень, то її відшкодування провадиться за рахунок власних коштів цієї особи, тобто у даному випадку відповідачем», – зазначається в рішення Апеляційного суду Волинського області.

Олег Кіндера не погодився із таким «вердиктом» і подав касаційну скаргу, однак Верховний Суд України постановою від 28 лютого 2019 року залишив її без задоволення.

Отож, ковельському градоначальнику таки доведеться з власного гаманця сплатити моральну шкоду Миколі Силюку, інтереси якого в судах захищала адвокат Ніна Демчук.

 


Коментарі
28 Березня 2019, 11:35
Може Силюк хоть нову куртку чи кофту купить чи свою постірає. а то ходить смердить кругом від нього.
28 Березня 2019, 12:08
В Кіндера чорна полоса :- то телеведущий Притула , то Селюк зі своїм судом , то декларація за 2017р. , а тепер якщо ще Юля пролетить на виборах , то хоч вішайся ... Адресок магазину з міцними вірьовками скажемо , за це не хвилюйся ...
28 Березня 2019, 13:28
КОЛИ МАВПУ ЗРОБЛЯТЬ ОБРІЗАННЯ
28 Березня 2019, 14:21
Приемна новинки,Але,що для того злод!я 5 тисяч,як в!н направляю м!льйони
28 Березня 2019, 14:22
Накрав
28 Березня 2019, 14:36
Я 5 тисяч на обід за раз витрачаю. То фігня. А віддавати я їх буду частинами. От і буде Селюк чекати їх пару років. А з плєсєні, з жителів города, я собі вкраду тисяч так 50, на отдих, за нєрви. Так що плєсєнь і є плєсєнь.
28 Березня 2019, 15:31
А Ніна Демчук знову стала адвокатом? Щось чув, що проти неї справу порушили, бо клієнта свого обманула... Хто знає?
28 Березня 2019, 17:22
Президент Порошенко виграв суд у журналістів BBC. А спеціальний кореспондент газети "Вільна думка" Силюк виграв суд у мера Кіндера
28 Березня 2019, 17:42
Шо спеціальний - то точно. другого такого нема. спецсЕлюк. у кого б шо не виграв - селюком так і буде.
28 Березня 2019, 18:58
А хто Кіндера захищав?
28 Березня 2019, 19:47
ніхто
28 Березня 2019, 21:37
Верховний суд прийшов до висновку, що пан Кіндер несе персональну відповідальність, а отже і судовий збір має заплатити персонально, а не з міського бюджету. Захисник Демчук доведе справу до логічного завершення (якщо бюджетні кошти - корупція, набу буде мати роботу) ?
29 Березня 2019, 01:15
Поряд із Силюковим гаражем продають гуманітарку то як отримає кошти то там светрів та рубашок повно то прибарахлиться разом із Демчучкою а скоро літо то в Турії сполоснеться ото багато виграв Нінка з його більше стягла то точно
29 Березня 2019, 09:22
Силюк і Кіндер два достойних одне одного ДЕБІЛИ.
29 Березня 2019, 09:28
Силюк знатний ковельський журналіст-змієлов, порве кіндера як мавпа газету.
29 Березня 2019, 09:31
Два дебила ето сила
29 Березня 2019, 11:41
Вітаю, хоч один показав нікчемність Кіндера. Я думаю що це тільки початок приклад для інших.
29 Березня 2019, 14:12
кіндер чмо