Мешканці будинку у Ковелі утворили стихійне сміттєзвалище

29 Березня 2019, 11:19
Мешканці будинку у Ковелі утворили стихійне сміттєзвалище 4564
Мешканці будинку у Ковелі утворили стихійне сміттєзвалище

У Ковелі на вулиці Театральній – стихійне сміттєзвалище, яке влаштували мешканці будинку, а поруч між будинками кладуть нову бруківу.

Фото цього опублікувала Тетяна Гоглєва у групі «Я люблю Ковель» у Facebook.

«Навпроти школи, прокладають між будинками дорогу з бруківки. Щодня проходжу там, і весь час така жахлива картина. Коли фотографувала, до мене заговорив робітник, що кладе цю бруківку. Каже що немає сили на таке дивитись, люди весь час нагло кидають сміття з квартир! Цей ср*ч під власним будинком!! Не вистачає коментарів», – написала Тетяна у дописі.

 

Коментарі
29 Березня 2019, 13:29
не розумію чому так важко поставити контейнери
29 Березня 2019, 13:34
бидлу контейнер не допоможе. Тільки удар в голову може врятувати ситуацію.
29 Березня 2019, 14:02
Ви біля автошколи в двір, здається Сагайдачного 15, зайдіть. Біля верби, що<br/>Там робиться. Не люди, а .....<br/>Хіба так можна? <br/>Собаки розсовують, вітер розносить. Все це у вас же перед вікнами.<br/>Ніколи так не буде порядку, якщо самі так чинять. <br/>В квартирах у себе ж так не роблять.<br/>Дома порядок.
29 Березня 2019, 14:07
Ви думаєте з контейнерами буде чистіше?<br/>Пам'ятаю колись вже таке було...<br/>Особливо літом, антисанітарія повна, вонь.
29 Березня 2019, 14:49
І не треба там нічого прибирати , хай отак і лежить. Подобається нелюдам бути свиньми, Подобається жити у смітті, хай нюхають . Хай ще більшу гору наложать. Надоїсть їм самі поприбирають.
29 Березня 2019, 14:51
оце бидло колгоспне понаїжджало в &quot;город&quot;. І воно не знає як себе вести. Село воно і в Африці село. Думає, що як на загорожено &quot;каля мене&quot; то можна все
29 Березня 2019, 14:58
Щодо сміття під вербою- це жах і тупизна людська. Машина приїздить через день, люди, схаменіться!!!! Це звалище приваблює собак. А потім жаліються, що дитину покусали / налякали і тд. Там скоро чупакабра заведеться, не то що собаки. А вітер розносить все жителям Театральноі 32 під вікна. Свинота і бидло!!! Ніякі вибори вам не допоможуть.
29 Березня 2019, 21:08
але у всіх містах стоять контейнера і такого не буває Не кожний має можливість дочекатись машину тому і скидає де прийдеться
29 Березня 2019, 22:16
Свиня завжди нагадить. Для неї що не зроби то насвинить. І ніякі контейнери не поможуть. Луцьк. 2018 https://www.volynnews.com/files/news/2018/05-10/244385/15.jpg
29 Березня 2019, 22:28
Біля цих будинків завжди так і не захищайте їх ,що нема можливості викинути сміття,за три рази в тиждень можна знайти час,навіть занести на машину сусідніх будинків.Якщо мешканцям приємно це бачити.....Я біля свого будинку це не стерпіла б , це точно !Будьте ж людьми ,а не......
30 Березня 2019, 01:00
Зніміть на телефон і викличте поліцію.Бажано обличчя героїв крупним планом .Ковельчани повинні знати &quot;&quot;героїв&quot;&quot; в обличчя.
30 Березня 2019, 09:11
Штрафи допоможуть! Відеонагляд і в ютюб!
30 Березня 2019, 09:13
Хто найближче живе той і викидає сміття, хай тепер нюхають цей сморід і милуються шикарним пейзажем.
31 Березня 2019, 00:32
У нас таке стихійне прибирають щодня за виключенням вихідних. І щодня воно знову матеріалізується. І справа не в контейнерах: вони колись були и біля них завжди було брудно.
31 Березня 2019, 00:44
Вул.Мічуріна.4/50. Власникам цієї квартири повинно бути соромно .Вони знають чому.