Голоби: п’яні родичі побили поліцейських

30 Березня 2019, 19:27
Голоби: п’яні родичі побили поліцейських 7555
Голоби: п’яні родичі побили поліцейських

Патрульні припинили родинний конфлікт, який може закінчитись для порушників криміналом.

29 березня, близько 22 години, ковельські патрульні прибули на виклик у селище Голоби: тут родичі побились між собою. Двоє з них, 21-річні хлопець і дівчина, виражались нецензурною лайкою, перебували у стані сильного сп’яніння, дуже агресивно відреагували на появу поліцейських, – повідомляють у Патрульній поліції Волині.

Патрульні негайно припинили конфлікт. Однак, сталось це ціною їхнього ж здоров’я. Адже в цей момент порушник, якого затримували, наніс удар в обличчя інспектору. Коли ж його вже виводили з помешкання, його супутниця підбігла і нанесла удар в обличчя інспекторці.

Звісно, за такі дії до обох застосували кайданки, фізичну силу і засоби дратівливої дії, аби припинити порушення.

Згодом патрульні звернулись до медиків, але від шпиталізації відмовились, нині вони знову заступають на службу.

Що ж до молодих, п’яних і безвідповідальних громадян, то їм тепер загрожує кримінальна відповідальність за протиправні діяння, у тому числі, щодо інспекторів.

Читайте такожУ Ковелі побили жінку і покинули стікати кров'ю

Коментарі
30 Березня 2019, 22:01
Це витрати їх роботи, за що вони отримують грошове утримання. Не мона лізти в чужу сім,ю.
31 Березня 2019, 00:07
Етично і демократично... мужик мужика відбубнив, а баба бабу...
31 Березня 2019, 01:53
Фізо і рукошка на вищому ріні ніж у поліцаїв
31 Березня 2019, 16:38
До обох застосували кайданки, фізичну силу і засоби дратівливої дії, аби припинити порушення, - правильно зробили . А тепер поруште кримінальну справу і осудіть ,щоб не було повадно іншим, як підіймати руки на представників влади !!!!
31 Березня 2019, 17:18
Чтоби ти сук..а попал в прес хату,мусар тухлий ! Желаю тебе по бистрей попасть на Нари Пітушок!!
31 Березня 2019, 17:23
Такі коменти тут не пиши.Скажеш краще в камері СІЗО свою думку кого посадити йолоп, не зарікайся паскуда!
31 Березня 2019, 17:30
Вася ,не кого не бійся, будеш в СІЗО !Просишся сразу в хату 55.Там тебе підтримають твої колегі!!!!!!
31 Березня 2019, 18:46
Те шо вдарило це канєшно неправильно! Ну а шо як наша поліція *бальніком щьолкає поки думає шо вони все правильно зробили і розслабились! А шо буде коли пістолет у буде у затриманих?
01 Квітня 2019, 10:54
Поліція повинна діяти рішуче з застосуванням до порушників тих засобів які йому надала держава , якщо вони добровільно не виконують вимог поліцейського . А писаки про правила камери в сізо - це дешевий піар !!! Ми європейська країна і повинні дотримуватися законів ...
01 Квітня 2019, 13:25
"ковельські патрульні прибули на виклик у селище Голоби". А що в Голобській ОТГ з її населенням у 8 тисяч немає поліції?
01 Квітня 2019, 17:16
Нема в Голобах поліції,хоч і громада велика... Раніше і відділення міліції і пост був, а тепер нічого не треба....Хай голова сам злодіїв ловить....
01 Квітня 2019, 17:16
Нема в Голобах поліції,хоч і громада велика... Раніше і відділення міліції і пост був, а тепер нічого не треба....Хай голова сам злодіїв ловить....
02 Квітня 2019, 05:56
Що то за парочка хтось знає?