Володимир Зеленський лідирує на 21 виборчому окрузі

01 Квітня 2019, 09:55
Володимир Зеленський лідирує на 21 виборчому окрузі 3237
Володимир Зеленський лідирує на 21 виборчому окрузі

Серед виборців 21 виборчого округу найбільшу прихильність має Володимир Зеленський.

Станом на 10.00 год. 1 квітня Центральна виборча комісія опрацювала 28.51 % протоколів по Ковельському округу: загальна кількість громадян, які взяли участь у голосуванні – 17 322, з них проголосували за Зеленського – 3 659.

Попередні результати голосування такі:

Юлія Тимошенко –  3 485

Петро Порошенко – 3 059

Олег Ляшко – 1 718

Анатолій Гриценко – 1 607

Ігор Смешко – 1 399

Юрій Бойко – 787

Руслан Кошулинський – 459

Олександр Вілкул – 217

Юрій Тимошенко – 191

Олександр Шевченко – 174

Валентин Наливайченко – 49

Ольга Богомолець –  32

Ігор Шевченко – 32

Юлія Литвиненко – 26

Віталій Скоцик – 24

Інна Богословська – 21

Володимир Петров –  21

Геннадій Балашов – 20

Роман Безсмертний –  19

Юрій Кармазін – 14

Сергій Тарута – 12

Серій Каплін – 11

Олександр Мороз – 11

Віктор Бондар – 9

Микола Габер – 8

Ілля Кива – 8

Аркадій Корнацький – 6

Сергій Носенко – 6

Руслан Ригованов – 6

Віталій Купрій – 5

Олександр Соловйов – 5

Олександр Ващенко – 4

Юрій Дерев’янко – 4

Василь Журавльов – 4

Віктор Кривенко – 4

Андрій Новак – 4

Олександр Данилюк – 3

Роман Насіров – 2

Коментарі
01 Квітня 2019, 13:10
За Бойка і Вілкула голосували?
01 Квітня 2019, 13:44
Чортова Мавпа пролітає
01 Квітня 2019, 14:25
Обережно придурки щоб животи від сміху не порвало<br/>Знав що живу серед ідиотів <br/>Ну не думав же що настільки<br/>Ну нічого не зупиняє бидлоту ні страх за пенсію ні думка за малих дітей<br/>Давай ім або мародера-гвалтівника або гнусаве жиденя юродиве<br/>Зрештою яка біомаса такий і Правитель
01 Квітня 2019, 14:26
Голосували за них ті хто ходить до МП, там була досить активна агітація
01 Квітня 2019, 16:36
Голосували ті, хто хочуть миру процвітання...і єдиної України з Донецьком і Луганськом
01 Квітня 2019, 16:36
30 % придурків по Україні , кожен 3 . Просто жах!
01 Квітня 2019, 17:02
Придурки саме ті хто хоче пороха який усіх тупо найо...ує
01 Квітня 2019, 17:05
Нам треба президент усієї україни...а не порох у якого договорняки з путіном.
01 Квітня 2019, 17:50
А Порох і був президентом усієї країни, за його майже всі голосували в 2014 році. Коротка наша любов, як назва книги &quot;любов живе три роки&quot; Фредеріка Бегбедера
01 Квітня 2019, 17:52
Голосували ті, хто хочуть миру процвітання...і єдиної України з Донецьком і Луганськом??? Українии???? Скоріше Росії
01 Квітня 2019, 19:57
те що порох обіцяв не виконав. Тому його українці і не оберуть. Це брехливий жид і американська шистьора
01 Квітня 2019, 20:16
Вангую: у другому турі виграє Порошенко з істотним відривом...
01 Квітня 2019, 22:20
Якщо у Москві за Пороха, то треба нам за Зеленського! Але футболку з його мордою я б не одягнув.