ЦВК порахувала 50% бюлетенів на Волині: хто лідирує

01 Квітня 2019, 11:31
ЦВК порахувала 50% бюлетенів на Волині: хто лідирує 3162
ЦВК порахувала 50% бюлетенів на Волині: хто лідирує

ЦВК звітує про 51,72% опрацьованих бюлетенів у Волинській області.

За результатами опрацьованих бюлетенів, на Волині переможці виборчих перегонів розділилися у різних ТВО.

Отже, у виборчому окрузі №19 лідирує Володимир Зеленський із результатом 23,74%, в окрузі №20 – Юлія Тимошенко із результатом 22,44%, у ТВО №21 – Володимир Зеленський – 21,31%, у 22 окрузі – теж Зеленський із результатом 22,58%, у 23 окрузі – лідер нині діючий президент – Петро Порошенко – із результатом 22,41%.

Загальна кількість виборців у Волинській області, які взяли участь у голосуванні, становить 255 тисяч 155 осіб.

Коментарі
01 Квітня 2019, 15:05
Тримайся Володька. Ми з тобою!!!! Виметем порох з нашої оселі!!!!! Будемо тобі допомагати всією Україною. А бариги нехай їдуть у Гамерику до своїх босів. Досить нищити державу і український народ.
01 Квітня 2019, 15:49
ти не виборець ти довбодятел!!!
01 Квітня 2019, 16:38
До довбодятла. А чим вам не подобається Зеленський? Саме він об'єднає і схід і захід.
01 Квітня 2019, 16:51
Як в анекдоті - патрони закінчуються, а довбодятли все лізуть і лізуть! Це Волинь - Край де народилась УПА! Гідні нащадки , які хочуть клоуна в президенти! Приколісти! Діти вам подякують! Слава Україні! Козли! А діти кров за вас с... проливають !
01 Квітня 2019, 17:00
А звідки вам відомо що Зеленський буде поганим президентом? Українців завжди розчаровували ті, кого вважали достойними. Чи треба аби президент був гарним оратором, себто професійним брехуном і обманщиком?
01 Квітня 2019, 17:11
Ну , звичайно ,Коломойський з Палицею взірець чеснот на Волині , не брехуни , не обманщики . І ця маріонетка буде продовжувати їхні традиції!!! Це так зручно - " кукол деогают за нитки, на лице у них улыбки ". Закрий рот , відкрий рот з дурненькою посмішкою! А всі кругом тішаться!
01 Квітня 2019, 17:11
Із пустосміха ще може бути потіха
01 Квітня 2019, 17:14
Палиця і Коломойський аж ніяк не гірші за Порошенка. Порошенко навіть Яника переплюнув.
01 Квітня 2019, 17:19
Я уявляю в якій невизначенрсті уся політична еліта України.УРА!!!! Бійтеся змін!!!!
01 Квітня 2019, 17:56
Почитайте статтю Бабченка "Пока вся страна плакала-ты ржал". Цікава......
01 Квітня 2019, 18:02
Логіка наших громадян просто п...ць "а давайте на боротьбу з олігархами виберемо ставленика одного з найбільших олігархів". "Ржу не могу"!!!!!!!!!!! Хоча це не смішно(((((
01 Квітня 2019, 18:25
Велика радість стане! Старого жида поміняємо на молодого! Ото досягнення! За ці роки не зрозуміли, що вони нас грабують і тікають з України! Де Фірташ, Коломойський, Яйценосний?
01 Квітня 2019, 18:28
Бабченко це той кого вбили і воскресили? Порохобот?
01 Квітня 2019, 18:34
Мне все рівно хто такий бабченко і чий він порохобот, мене зацікавила сама стаття
01 Квітня 2019, 19:54
Бояться жидомасони втратити президентську посаду. багато людей сяде. Тому бруду на Зеленського буде вилито багато. Допоможемо Володимиру витримати цю злочинну діяльність порохоботів. У них був час вивести країну в люди, а вони скинули її на останнє місце по рівню життя.
01 Квітня 2019, 21:38
А він такий щирий укгаїнець!!! Молодий, голодний жидок якого синагога вирішила підкормити, а ви і раденьки. Ну дибіли кончені!)
01 Квітня 2019, 23:10
Тільки дебіли можуть голосувати за дебіла клоуна
02 Квітня 2019, 00:16
Мой дед по лесам гонял твое УПА до 1954 года...А я твой нюх топтал
02 Квітня 2019, 00:18
Говорили что придет Путин и будет пи..здец... Уже пришел в Украину пи..здец, а Путина все нет и нет
02 Квітня 2019, 01:22
Придурку! Путин сперва писец присылает, а потом с пиз..ом сам приходит. Запасайся вазелином!)