Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

На Ковельському виборчому окрузі підрахували 100% голосів

16:13 02.04.2019
4603

Центральна виборча комісія опрацювала 100% протоколів на виборчому окрузі №21, куди входять Шацький, Старовижівський, Ратнівський та Ковельський райони і місто Ковель.

Про це інформується на сайті ЦВК.

Опрацювання протоколів завершили 2 квітня. Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур виборів на пост Президента України.

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні по округу – 101 852. Серед виборців 21 виборчого округу найбільшу прихильність здобув Володимир Зеленський – 23.51% (23 951 осіб), на другому місці Юлія Тимошенко – 19.41% (19 771 осіб), на третьому чинний Президент України Петро Порошенко – 16.72% (17 039 осіб).

Другий тур виборів запланований на 21 квітня.

Читайте також: Ковельський виборчий округ на Волині пасе задніх у підрахунку голосів

Загрузка...
Коментарі

1

16:56 02.04.2019

Хотіли скинути владу помаранчевих - скинули, країну почали продавати під рашу, почалась війна, загинули на майдані люди.. тепер хочуть скинути пороха, дай Бог, щоб не повторилась влада Яника... А чого не підняти до верху Кошолинського чи Смешка?! Ні краще передивитись Слугу Народу і вірити, що актор так гарно і президента зіграє в справжньому житті, НАШОМУ ЖИТТІ!

2

18:15 02.04.2019

Пропоную день дурня 1 квітня зробити державним святом України.

Анна

18:19 02.04.2019

Якщо послухати виступи Зелєнского уважно, слово за словом, то чутно одну особливість. Він не доводить практично жодної думки до кінця, до логічного висновку. Переслухайте при нагоді, в нього більшість реприз закінчується чимось на зразок "ееее" "нуууу" з запитальною інтонацією і витріщеними очима в кінці. Залишає таку собі паузу, яку глядач додумує і тішиться своєю інтелектуальністю і дотепністю. Так само, до речі, робив Райкін. В голосуванні напевне сталося щось подібне. Проголосували не за Зелєнського, не проти всіх, а кожен за свою уяву, яку сам собі додумав в Зелєнському.
Спочатку я думала, що це тупі люди, або відкриті зрадники. Вчора поговорила з другом, розумним успішним підприємцем. Він голосує за молоде, амбітне нове обличчя. Так, бо він сам - молоде амбітне нове обличчя. Він додумав собі того Зелєнського, добудував віртуальну реальність. І вірить в неї. Він сам би розбудовував Україну. І вірить, що так буде робити Зелєнський. Саша, а він не буде. Там, де ти добудував віртуальну реальність, в Зелєнського нема нічого. Пустир. Звалище. В яке ми ризикуємо перетворити Україну.

Саньок

18:20 02.04.2019

Мікола Яновіч Азіров каже, що великого досвіду для управління державою і не треба. Веселі часи настають. Точно поржем. Головне не обробитись від сміху.

Ковельчанин

18:22 02.04.2019

якби не такі Кошулинські і Смішки, то не було б і війни на Донбасі. у всі часи нічого доброго для україни не зробила. Це дітовбивці і руйнівники держави. не захотів жити по бандерівським законам і ви його вирішли примусити за допомогою танків. ось і вийшла війна. зараз прийде нормальна людина до влади, почнуть відбудовувати ненньку нашу україну, потихеньку звільнять від бандерівського нашестя і заживемо в мирі злагоді. тільки одне прохання до бандерлогів- незаважайте новому президенту рядувати державу. І все у нього вийде а ми йому допоможемо. Якщо вже захисники України на передовій проголосували за Зеленського, то це вже щось означає. ВИММЕТЕМО ПОРОЖХ З НАШОЇ ОСЕЛІ!!!!!

Анна

18:24 02.04.2019

30% проголосувало за Зелєнського. Кожен третій. Якщо взяти до прикладу сільську вулицю, то це сусід з одного боку. Мені завжди було цікаво, хто в часи Голодомору показував комісарам, де сховане зерно? Хто розповідав в якій хаті переховують бандерівців? Хто в часи совєцького союзу розповідав, що в нас в хаті висять образи? Я не говорю про високі матерії, я говорю про виживання. Ми всі посміюємся з манери українців нічого не розповідати про свої статки і показово прибіднюватись. Так ось вона, вікова народна мудрість. Люди інтуїтивно знали, з ким живуть поруч.
Кожен третій. Сусід по вулиці з одного боку. І не треба розповідати про політику, про "поважати думку іншого", про піст, про "не ображати ближнього". Суки вони. Тічні вонючі гулящі суки, готові лягти під кожного.

Ольга

18:25 02.04.2019

Страшно... Навіть не сумно, бо... очікувано, але я сподівалася до останнього на диво, прозріння, здоровий глузд і ще добавте, що хочете.
Постгеноцидне суспільство, відсутність справжньої еліти, брак доброї освіти...і ще купа всього.

Марія

18:25 02.04.2019

Плювок в лице всім тим, хто 5 років боровся за Україну !

ІрІна

18:26 02.04.2019

В країні в якій стараються вистояти від навали пуйла мати такий результат це не мати мізків . Пропили

Руслана

18:28 02.04.2019

Цікаво одне: під кожним постом про вибори читаю схожі коментарі обурення. Хто ж тоді за того придурка голосував? ((

Анна

18:30 02.04.2019

За п'ять років Україна не зірвалась в дефолт, не окупована, не розрушена. Має свою Церкву і визнана світом. Як на мене - це диво. Але тепер все коту під хвіст.

Анна

18:30 02.04.2019

Добра новина - в Україні справді демократія.
Погана новина - ми до неї не готові.

Іван

18:31 02.04.2019

Питаю знайомих, за кого голосували. Переважають дві відповіді:
1) За Порошенка.
2) Не скажу.
Добре, хоч стидаються.

Іріна

18:34 02.04.2019

в мене перед очами майдан і ті хлопчаки що загинули . Навіщо вони віддали своє життя ? За от це 30% гидоцтво?
Важко на душі .
Дуже сумно . А за Бойка скільки віддало голосів !!!!!
Та війна не навчила нічого . Ганьба

Правда

18:36 02.04.2019

Від ковельщени я іншого результату я і неочікував . Далекі люди від реальності живуть козками .Шкода мені їх.хай моляться щоб входили чорниця і гриби тоді в них все буде добре на хліб зароблять

alexander1951:

18:38 02.04.2019

“Вот не зря походу у нас в РФ над украинцами смеются по жизни.
Случайно получили относительно нормального руководителя, так сразу с разгромным счетом меняют его на привычный типаж из “Свадьбы в Малиновке”.
Как тут можно не смеяться. Нас-то - россиян хотя бы чужая воля подчинила. И вас подчинит, судя по всему. Когда вас разорвут на 95 кварталов и уничтожат как независимую страну будем вместе офигевать”.

Олег

18:41 02.04.2019

За Порошенко больше всего голосов отдали:
Австралия, Ирландия,Дания, Норвегия, Нидерланды,Мексика, Таиланд,ЮАР,Кипр,Индия,Англия,Черногория
Зеленский: Катар, Туркменистан (!!!!), Кыргызстан (!!!!),Латвия, Беларусь (!!!),Словакия..
Вопросы есть? Вопросов нет!!!

Вера

18:42 02.04.2019

Олег , ещё и Израиль за Порошенко проголосовал, несмотря на то что Беня где-то у нас обитает последние несколько месяцев

Павло

18:45 02.04.2019

Це все почалося набагато раніше. Покоління ЗЕбілів - це покоління телевізора. Це люди, які в абсолютній більшості не читають книг, не знають і не цікавляться історією своєї країни. Активно дивлячись телевізор, вони схоплювати ті "цінності", які їм насаджували прокацапські телеканали: всілякі "галубі аганьки" на новий рік, кіркоров, пугачова, а потім квартал. Це покоління, яке так і не навчилося думати. Покоління, яке не має гідності та самоповаги. Покоління, для якого "какая разніца на каком язікє", "спорт внє палітікі", "музика внє палітікі". Це покоління, яке не відчуває війни, купляє квартири, автомобілі, їздить по світі і ниє про своє життя. Покоління ЗЕбілів.

Вика

18:46 02.04.2019

Самое интересное, что выбрали Голобородько те же люди, которые стебут россиян что те зомбированы пропагандой! А сами по тому же принципу вляпались в дерьмо(прошу прощения) по самые уши. Ох и горьким же будет прозрение...

Вікторія

18:48 02.04.2019

Що взяти з хворих людей,які навіть не заморочилися вдуматися в наслідки. Ви їх побачите через рік-півроку. Ви обирали майбутнє??? Яке майбутнє у кіношного персонажу??? Академік Бехтерев писав "Принятие решения без учёта последствий - первый признак шизофрении" Але де ж вам зрозуміти...

Вікторії

18:50 02.04.2019

за Зе голосують ті, хто на соціалках. Мріють, що в багатих знову заберуть і бідним роздадуть. Одна одеситка писала, що іі батьки(75р.) і родичі-сусіди за Зе ПОВЗЛИ голосувати, а ім по 80 і навіть одна 90 р. ! Це активне ???працююче ???мисляче??? покоління??? В яке майбутнє? вони дивляться? З чиіх податків вони живуть- зі стипендій тих студентів, які також за Зе?
Активні, працюючі і ті, хто утримує себе, своі сім‘і , тих пенсів і студентів за Зе не голосували.

Ольга

18:50 02.04.2019

Виростили без патріотичного виховання покоління, яке поглумилось над країною, яка дала їм все. Я б їх на фронт відправила без зброї, хай покричать не стріляють, може до тями дійдуть під кулями. Бо любителі тв, які по старше, нам і табуретку виберуть, якщо її показувати на плюсах кожні 10 хвилин. Живу в ганьбі

Іріна

18:52 02.04.2019

Ті хто голосували за Зе БЕ хочуть ще "зрєліщ" ..у них все добре ..є за що їсти і жити..не вистачає розваг..от вони собі клоуна і вибрали..голобородька ..не ЗЕ..не розуміючи того, що і умови , коли у них не вистачає тільки розваг, створила їм діюча влада і президент Порошенко..мир , теплі батареї , які оплачені субсидією..повні магазини товарів..і пенсія..вже забули що при януковичу такого і близько не було..споживачі.. не громадяни..і нічого виправдовуватися важким життям..в країні війна.. ЗАБУЛИ..що там гинуть воїни..

Андрей

18:54 02.04.2019

Я был в комиссии на выборах. Я очень сильно разочаровался в украинском народе, в его интеллекте, элементарном уровне развития. Я знал, что быдла очень много у нас, но не думал, что его 80 % ! При подсчете голосов мне просто было стыдно и больно это видеть, в то время как остальные присутствующие не скрывали радости и шутки шутили: "поржём". Я не выдержал и сказал: идите поржите перед родителями и детьми погибших ребят, благодаря которым вы спокойно жрете и спите ! Аргументы, которые я слышал в ответ привели меня к мысли, что этому быдлу вообще нельзя давать права голосования. Перепалка плавно переросла в скандал, наверно больше меня в комиссию не позовут)). Соотношение голосов зеленского и Порошенко ужасающее - у мокшанского скомороха в шесть раз больше голосов ! Корчинский сказал: "за зеленского голосует коалиция ваты и идиотов". Наша беда в том, что это не просто коалиция, это реально подавляющее большинство ! Нападение, оккупация, война, гибель десятков тысяч, унижения от врага..... что ещё млять должно произойти, чтобы до это конченного быдла дошло, что нельзя голосовать за чмо, которое перед врагом со сцены унижает твою страну и память героев ?! Думаю, что уже ничего. Эти выборы - приговор для нации. Хотя, теперь уже язык не поворачивается называть этот скот нацией.

Руслан

18:58 02.04.2019

Шкода, що голосування таємне. Дуже б хотілося знати кого конкретно сьогодні можна було привітати з професійним святом - днем дурня!..? ..Бо всі ходять з "розумними фізіономіями".., мол, "Я не я - і хата не моя"!! А звідки ж такі результати????!!! ... Я вже мовчу про те звідки такі кандидати???...ЗРАДНИК - бойко, який внаглу поїхав на поклон до агресора!!!!!!!!!........ Це ж якою СВОЛОТОЮ(!) треба бути, щоб після такого за нього голосувати!?!!! ...Плюнули на могили всіх полеглих за Україну!!!

Сергій

19:00 02.04.2019

Як вчитель історії скажу: є в мене чуйка, ЩО ТАКОЮ КРОВ'Ю ВМИЄМОСЯ, ЩО 1932-33 з 1937-38 ЗА ДРІБНУ "пІчальку" ВИДАСТСЯ.
Здавати нас будуть поступово, шматок за шматком: спочатку переговори з Хуйлом, потім прямі переговори з Лугандонією, потім "да нЄ нАдА нам санкцІй протІв рАсІІ, ми будЄм тАргАвАть, Ето жЄ екАномІкЄ пАлЄзнА"
А Пороху одне в провину ставлю - що бєня, бойко, вілкул і т.д не сіли ще в 2015. Тоді б і не було результатів 2019

Геннадій Москаль

19:03 02.04.2019

За кого ви тут бл@ь наголосували, довбо@би

ALEX

19:04 02.04.2019

Порошенко при всех его недостатках-глыба!если мы его сейчас не оценим-его оценят потомки.этот человек точно войдет в историю.как удержавший нашу страну над пропастью!

Ковельчанин

19:05 02.04.2019

Зеленський це наркотично залежна людина яку лікувати потрібно. Він НАРКОМАН. І до другого туру це буде доведено. І тоді ці 30% довбанів побачать за яке дно вони голосували.

ЯТ

19:26 02.04.2019

Треба було Порошенкові неплювати на людей та невозити за собою бригаду головорізів ото люди пошутили а буде все і при клоуні добре його ще недопустять керувати там добре ви все знаєте чому запанікували та ображаєте один одного

Бувалий

19:46 02.04.2019

Порохоботи : змініть памперси та слинявчики - від вас лиш бруд і страх в коментах .

Слава богу я москаль

19:56 02.04.2019

Умоляю вас, не останавливайте это кино на Украине...Весь Мир смеется с придурковатого электората на Украине.. Всем привет из Севастополя..

Василь М.

20:40 02.04.2019

Києвом , 4млн.містом , столицею нашої держави де зосереджена вся еліта України керує - боксер , який нічого в житті не робив крім мордобоя і що , "справляється" ...!!! Тому не панікуйте , гірше ніж при цій владі не буде ...!!! СЛАВА УКРАЇНІ !!!

Слава Украине

20:44 02.04.2019

А в чем Слава Украине? Ну хоть немножко...ну хоть чего то....По ходу Слава Украине это Хайль Гитлер равнозначное

Ковельчанину

21:39 02.04.2019

Вибачте, але Ви дурне, тупе і безтолкове створіння... Мені Вас жаль... Да срав на Вас той слуга народу, просто хоче віддати бабло за рекламу передвиборчу коломойші, тому і йде до корита... Вчіться повзти на колінах в рашу просити миру! Пам'ятаєте слова вашого Бе

1122

21:46 02.04.2019

По моєму, в коментах два боти одне одного роздрочують.

Дід Карпо

21:57 02.04.2019

Отакоі втнули
А щоб Ви всі здорові були
І що сумно що всі праві
Влада Украінська з першого дня -ядовиті поганки починаючи Кравчуком і закінчуючи Порошенком
Саму Велику Європейську краіну одну з наймогутніших краін світу довели до зубожіння до прірви
Стид і срам вам негідники-блазню ціна більша як ділам вашим
Але відчуваю що і ми тут свою руку приложили голосуючи за каторжанина два рази за щура рижого
Браття і сестри 21 -го лобний день
Вибору нема він очевидний -помилимось на цей раз погубимо Украіну остаточно
Прийдеться переступити через себе і проголосувати через не можу
Вони п------и і це просчитали розумніж але куди подінемось і так рабами по всьому світу
Не сварімося -тільки Любов врятує світ
Господи пошли нам Врозумління -ми діти твоі не розумні
Здровья Всім-Сімейного Благополуччя Всім дожити до Світлого Воскресіння Христового
СЛАВА ХРИСТУ -СПАСИТЕЛЮ
СЛАВА УКРАІНІ

Висновок

23:39 02.04.2019

З усього прочитаного зрозуміло що кожен співае зі своеі колокольні.Одні які добре пригрілися біля державноі кормушки(тобто отримують своі сіміі за рахунок зарплат і премій з держбюджету за рахунок платників податків що дае змогу непогано жити) і ті хто отримуе мізерні пенсіі і мінімалки,які розчиняються на фоні цін за комунальні послуги що недають змоги зводити кінці з кінцями,в той час коли інші можуть збагачуватися не залежно від того що краіна погрузла в міліардних боргах,що в краіні іде війна, а також з тих хто змучився від брехні і корупціі.Але ніхто не думае головою-розумом,що 28 років нас щоразу дурять обіцянками одні і тіж самі -незмінні (так звані народні обранці) які не те що намагаються вивести краіну з кризи,а навпаки заганяють все далі в бідність і зубожіння, і це при тому що Украіна мае проевропейський курс і безмежний економічний потенціал ,а також гарних працьовитих людей які сьогодні піднімають економіку европейських краін.Можливо вже достатньо ,і прийшла пора кардинально змінити краіну. І байдуже який президент новий чи старий,головне щоб дбав не за себе,а за краіну, за людей,щоб був дійсно гарантом Конституціі,щоб судочинство працювало не на окремих"обраних" людей а на державу.І окрема думка.Люди вже не продаються за гречку, і починають думати,і дуже хотілося б що думали правильно(не під приводом навіяних якихось страшилок про щось),тому що від цього буде залежати майбутне краіни.і не варто принижувати тих хто мае право на свою думку і громадянську позицію,кожний мае право на свое волевиявлення,і з цим потрібно миритися.

Так просто

11:20 03.04.2019

Так просто, якби не було б так сумно. Ми любим собі ускладнювати життя. Треба йти по найменшому супротиву, Я за Порошенка. Він по гороскопу "Ваги" Все моє життя оточують люди саме цього знаку.
Висновок для мене був один : це люди, які довго все зважують, прокручують, цікавляться усім, довго виношують в собі якісь ідеї, можуть радитись, але завжди мають свою думку, вони ніколи не будуть жити за чужий рахунок, вони можуть помилятися, вони можуть і образити не подумавши, через якись час можуть вибачитись, бо це добрий знак зодіаку, тому цим людям не просто жити і їх легко можна підставити бо вони склонні довіряти людям.Вони довго запрягаються, але швидко їдуть. Але якщо вони за щось беруться вони завжди доводять справу до кінця і роблять дуже якісно, професійно і якщо їм щось не сподобається, в їхній роботі, вони можуть спокійно стати і переробити, так як вони вважають буде дорбе. Мені 52 роки. Проаналізувавши та оцінивши всі обставини в Україні та поза її межами,в інтернеті відкривши та прочитавши права та обовязки призидента, а тако ж оцінивши можливості інших кандидатів у призиденти, для мене був зроблений висновок, що Порошенко не ідеал і багато в чому помилявся, але дати ще один шанс йому треба. Це як малі діти спочатку вчаться сидіти, говорити, ходити і т.д. ... і так все життя потрібно вчитись, вчитись не зважаючи на вік, враховуючи стрімкий час життя.

Дід Карпо

11:59 03.04.2019

Ото ж синку що все просто
Ти не полынувався зважити прощитати і зробити в реаль ній ситуаціі єдиний правильний вибір
Але ж не буває колективного розуму буває тільки безумство
Далеко не дурна Німеччина вибрала на самих демократичних виборах Ісчадіє Адське
В нас також якесь колективне помутніння
Хоча Пєтя не рискнув добавити слово СПРАВЕДЛИВІСТЬ-і отримав по заслузі
Бо на справедливість сьогодні самий великий запит-таки виросло нове покоління
Дай Боже всім Зоровья
А все інше якось наладим звичай з Божою Допомогою
Слава Украіні Героям Слава

Продовження так просто

12:02 03.04.2019

А що до того, що крав, збагатився, був пяний так ми всі не святі, згадайте хто з вас ніколи, ніде і ніщо..... думаю таких нема. Якби ВСІ жили по закону то повірте ми б з вами в такому дєрмі не жили, зараз повний хоус, приклад, чому на дорогах не дотримуються правил дорожного руху - результат на яву - море аварій- і так далі майже все.

до останнього

13:55 03.04.2019

Базарні балачки. Крав, збагатився- що значить? Він армію з нуля підняв, своїх 2 мільярди на армію віддав. Який смисл йому красти? Який п'яний. В неті повно відеороликів сповільнених, і воно виглядає, що людина п'яна, про путіна таке саме є і про зєлєніна. Вчіться трохи лапшу з вух знімати. А то на Пороха 5 тон лайна перед виборами кинули, а ви все проковтнули.

Вова

20:41 03.04.2019

Дебіли вибрали дебіла

Вова

20:43 03.04.2019

Які люди така і влада

111

21:45 03.04.2019

Ви не Пороха і Зе вибрали,ви Юлю просрали!

Вовчик

21:57 03.04.2019

Радів сірий вовк, коли стадо баранів замінило сторожового пса на веселу овечку...

22 жовтня
Сьогодні
Вчора
20.10.2019
19.10.2019
18.10.2019
17.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин