У Ковелі ремонтують сцену, якій нема і року

03 Квітня 2019, 09:48
У Ковелі ремонтують сцену, якій нема і року 5712
У Ковелі ремонтують сцену, якій нема і року

Помпезно відкриту 9 місяців тому центральну сцену в Ковелі, яка розміщена в парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, почали ремонтувати.

Про це пише Про Ковель.

Нагадаємо, що її розпочали будувати у жовтні 2016 року, і зводили довгих майже два роки.

За цей час на будівництво культурного об’єкту витратили з міського бюджету близько чотирьох з половиною мільйона гривень.

Кілька разів офіційне відкриття переносили, оскільки будівельники не вкладалися у строки здачі в експлуатацію, але зрештою відкриття відбулося. І сталося це торік під час святкування містом Дня свого народження – 500-річчя надання Ковелю  Магдебурзького права.





1

Читайте також: За уже відкриту нову сцену ковельська мерія заплатила ще понад півмільйона гривень

Коментарі
03 Квітня 2019, 14:15
Товстига ремонтує її за свої бабки
03 Квітня 2019, 14:51
Це догляд за обєктом. Так само вчасно потрібно заладити всі ямки на тротуарах і . І щось робіть коло Лісової пісні -Ноги поламати можна
03 Квітня 2019, 14:53
Трошки підліткі своїми скайтами пошкодили. Та ще я бачила як вони кидали пляшками зі скла в сцену. Краще охороняйте
03 Квітня 2019, 15:46
То артисти так виступали, що штукатурка зі стін сипалась!
03 Квітня 2019, 16:11
А внас завжди всраним зверху
03 Квітня 2019, 16:11
Може запросять Винника на концерт. Земельні ділянки продають, гроші є оплатити. То буду голосувати за Кіндера 100%
03 Квітня 2019, 16:43
це усадка... може занадто гупали гопака при відкритті... а взагалі - це нормальне явище. Дякуємо за гарну сцену.
03 Квітня 2019, 18:09
І ще буду ремонтувати. А як плєсєнь собі думає? Я її для того і замутив щоб бабло мити.
03 Квітня 2019, 19:56
Чомусь як я у себе вдома зробив якісно, то не відлітає вже років 10. тільки перефарбував. А у Товстигиних халявщиків і року не протрималась. так що не потрібно корупційні діяння списувати на усушку і утруску.
03 Квітня 2019, 22:03
Ну і сцена ну й потвора напевне мурай її проектувала з своїми недолугими хабарниками помічниками
04 Квітня 2019, 00:19
Поодвалювалася штукатурка ,тому що робили ,пізьньою осінню вже було холодно недобавили плластифвкатор то треба той хто принімав обєкт зробив за свої кошти а не за міській бютжет
04 Квітня 2019, 02:15
Ну що??? Йобані ви блядь прокурори, дармоїди ви кончені. Коли ви суки почнете хоть щось робити для людей.
04 Квітня 2019, 02:32
Одна банда, з одного блядь корита жруть і п'ють, і один одного не здадуть . Чого у ваших маєтках нічого невідлітає? Ви не знає? Ви кончені суки і будете наказані за все.
04 Квітня 2019, 02:35
Прошу вибачення в читачів, бо накипіло, інших слів важко підібрати.
04 Квітня 2019, 04:14
Сцена невитримала одного Кіндершоу . За чиЇ кошти ремонт ? Ой вибачте - забув , градоначальник не опускається до відповідей людям .
04 Квітня 2019, 19:09
Можна звернутися до будь-якого будівельного прораба і він вас повідомить що гроші розійшлися по кишеням,будівництво не якісне.Проведіть експертну оцінку і притягніть всіх учасників до кримінальної відповідальності.Цікаво що там з бруківкою на 750,зиму пережила)