Ковельську підприємицю оштрафували за неоформлених працівників

03 Квітня 2019, 12:02
Суд 4266
Суд

За порушення вимог законодавства про працю суд покарав жительку приміського села штрафом.

Про це йдеться у постанові Ковельського міськрайонного суду.

Підприємець Тетяна Баглик з 1 лютого 2019 року в торгових точках з реалізації хлібобулочних виробів у Ковелі на вулиці Незалежності та на Привокзальній площі без укладення трудового договору допустила до роботи двох громадян. Ці факти було встановлено під час перевірки управлінням Держпраці у Волинській області та зафіксовано у відповідному акті.

У судовому засіданні підприємиця, яка використовує найману працю, визнала повністю вчинення правопорушення за ч. 3 ст. 41 КУпАП.

Суд постановив накласти на Тетяну Баглик адмінстягнення у виді штрафу в сумі 8500 гривень та стягнути з неї в користь держави судовий збір – 384 гривні 20 копійок.

Читайте такожДиректора «Добробуту» оштрафували за ожеледицю, яка призвела до ДТП

Коментарі
03 Квітня 2019, 15:33
Дешевше такий штраф чим податки з працівника платити.
03 Квітня 2019, 16:34
уряд Зєлєнского НАМ поможе!
03 Квітня 2019, 17:14
Уряд Зеленої їй поможе
03 Квітня 2019, 18:08
То зробили показник. Тому що в Ковелі таких фірм і фірмочок 95 проц. Класік той же наприклад. Всі офіціанти не оформлені.
03 Квітня 2019, 19:52
краще працювати підпільно і отримувати достойну зарплату, ніж платити ЕСВ і отримувати мінімалку. Жид так хитро зробив пенсійну реформу, що як ти не працюй всеодно отримаєш мінімальну пенсію. Краще я з підпільної зарплати відкладу кожен місяць 100 доларів і буду на пенсії на них жити. Хто зараз отримує пенсію 2 700? Одиниці. Всі 1400 грн. То чого я маю годувати жида і мати за це мінімалку? Так підприємці ніколи з тіні не вийдуть.
04 Квітня 2019, 11:49
Мінімальна заробітна плата у 2019 році становитиме 4 173 грн та у погодинному розмірі – 25,13 грн згідно із ухваленим Законом «Про Державний бюджет України на 2019 рік».<br/><br/>Водночас збільшаться і розміри штрафів за порушення трудового законодавства для юридичних та фізичних осіб – підприємців, які використовують найману працю:<br/><br/>1. 125 190 грн. за наступні порушення:<br/><br/>фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору<br/>оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час<br/>виплату заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати ЄСВ;
04 Квітня 2019, 17:17
Ти неє платник податку ти даун!<br/>Хоч не пізди!