У березні на прибирання снігу з міського бюджету списали понад 260 тисяч гривень

05 Квітня 2019, 10:24
У березні на прибирання снігу з міського бюджету списали понад 260 тисяч гривень  / Фото ілюстративне 5242
У березні на прибирання снігу з міського бюджету списали понад 260 тисяч гривень / Фото ілюстративне

За документами, комунальники з «Добробуту» прибирали сніг, хоча в ті дні була плюсова температура.

Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконкому Ковельської міської ради перерахувало комунальному підприємству «Добробут» загалом 261 477.60 гривень за послуги з прибирання снігу, відповідно до актів виконаних робіт № 36 від 6 березня та № 45 від 14 березня 2019 року. 

 


 

Цікаво, що 6 та 14 березня у Ковелі була плюсова температура.

 



 

Коментарі
05 Квітня 2019, 14:10
І де ж були такі перемети?Коли вже наїдяться????
05 Квітня 2019, 14:18
це були заплачені гроші за роботу в лютому місяці. Придурок, ти хоч прийди подивись за які роботи гроші заплачені.
05 Квітня 2019, 14:26
Для чого вводити людей в оману? А при температурі +2 сніг миттєво десь дівається? І ще - один сніг чистить, а другий за ним слідом біжить з накладною чи іншими документами? Йолопи! Хто сказав, що усі рахунки день-в-день оплачуються? Якщо такі розумні, то треба зимою щоб той журналіст Силюк ходив за кожним трактором і машиною і записував шо і де роблять. а тоді з документами звіряти. А зима була сніжна. якщо хтось забув уже.... навмисно. от візьми лопату і греби сам.
05 Квітня 2019, 15:44
Плєсєнь тупорила. І в липні теж платитиму за прибирання снігу. Ви ж плєсєнь. Ржу не можу, яка плєсєнь тупа. Я вже і не знаю куда ті гроші дівати.
05 Квітня 2019, 15:56
Скоро свята,треба копійчино собі відкласти.Молодці,так це завжди було і буде
05 Квітня 2019, 15:59
На скільки я знаю то снігу небуло ні в березні ні в лютому. Останній снігопад був 31 січня
05 Квітня 2019, 16:21
Для того щоб вчасно прибрати сніг треба щоб хтось чергував, а за це треба платити. Чергує 4 зміни по 4 чоловіка, от і порахувати зарплату
05 Квітня 2019, 18:13
Платити по рахунках можна і через місяць, і через два. Але в даному випадку мова йде про АКТИ ВИКОНАНИХ РОБІТ з номерами, які підписані не в січні-лютому, а 6 і 14 березня. Тупорилі, кого хочете на@бати?!
05 Квітня 2019, 18:15
АКТИ ВИКОНАНИХ РОБІТ з прибирання снігу 6 та 14 березня
05 Квітня 2019, 18:41
Скільки керівникам комунальних підприємств можуть давати космічні премії ,за що їм давати, а трудяги не можуть мінімалки получити.Мерія схаменіться!
05 Квітня 2019, 19:30
БУДЕ ШАНС У ВСІХ КОВЕЛЬЧАН ЗМІНИТИ ХІД СПРАВ У МІСТІ, ТІЛЬКИ ЯК ВИ ЙОГО ВИКОРИСТАЄТЕ.. САМІ Ж ГОЛОСУЄТЕ, А ПОТІМ ВСЕ ВАМ НЕ ТАК...ПОЧНІТЬ З СЕБЕ !
05 Квітня 2019, 21:19
продажні кіндерята, всіх ковельчан імєют ,за зелені кіндер все рєшає, БОГ все бачить
06 Квітня 2019, 00:37
А тоді лежав такий сніг, що не розтавав при плюсовій температурі, ось і треба було його прибирати
06 Квітня 2019, 12:43
В нашій державі нажаль акти виконаних робі підписуються тоді коли є чим за ці роботи заплатити , тому і такий казус
06 Квітня 2019, 12:46
Зе прийде, акти будуть листопадом а роботи в січні а не так як зараз))
07 Квітня 2019, 01:54
Голосуйте за пороха.. наш нам той клоун..<br/> 5 років пожили в сраці і ще 5 років з порохом поживем в сраці...<br/> Коли наш народ набереться ума? Як можна за ту барижну владу голосувати..<br/> Я б голосував би даже за діда мороза в другому турі аби не ща пороха.
07 Квітня 2019, 01:55