У Ковелі п'яний водій втікав від патрульних та перевернув авто

07 Квітня 2019, 11:04
У Ковелі п'яний водій втікав від патрульних та перевернув авто 7483
У Ковелі п'яний водій втікав від патрульних та перевернув авто

У Ковелі затримали нетверезого водія, який утікав та вчинив ДТП.

Про це повідомляється на сторінці патрульної поліції у Волинській області у Facebook.

У ніч на 7 квітня ковельські патрульні отримали повідомлення, що водій «Seat Alhambra» перебуває в нетверезому стані.

Інспектори виявили транспортний засіб, подали сигнал про зупинку, однак керманич не зреагував і почав тікати. Рухаючись на великій швидкості і не зупиняючись, водій підрізав службовий «Mitsubishi Outlander», однак поїхав далі.

Через кілька секунд його заблокували і витягли з автомобіля. На швидкості у «Seat Alhambra» випала частина лобового скла. Сам 23-річний водій не постраждав.

На нього оформили три протоколи та дві постанови, у тому числі, за керування в стані сп’яніння, невиконання вимог про зупинку, вчинення ДТП зі службовим авто.

 



Коментарі
07 Квітня 2019, 14:25
як же так7 і вадітєль такий сірьєзний і машина ляля?
07 Квітня 2019, 15:06
Він що - всцявся, той козляра?
07 Квітня 2019, 15:27
аж обмочився від того всього)))
07 Квітня 2019, 18:19
для ментів джек пот пянка синька то біда
07 Квітня 2019, 20:30
а звідки ще польська бляха взялася?
07 Квітня 2019, 22:49
Вечер добрий в сем порядочним!!! Обращаюсь с личной прозьбой к вам,хто знает чирканите пару строк,где купить ширку или метадон в Ковеле?Как ви сами видете мой кент ко мне не доехал!С искриним уважением !!!
07 Квітня 2019, 22:51
Вітя ти вже на свободі???
08 Квітня 2019, 04:07
Ето криминалний автортеь Веня северний
08 Квітня 2019, 04:12
Ще такого не бачив в житті ,щоб лобове скло випало саме ,його поток вітру тримає гарні казки для народу.Ви молодці тільки чому він Вас підрізав напевно Вас доганяв ?
08 Квітня 2019, 09:49
Це не наш курєр
08 Квітня 2019, 10:09
У ЧІКИ ШМАЛЬ ПАЛЬОНА
08 Квітня 2019, 22:57
Лох хахаха
08 Квітня 2019, 22:57
Лох хахаха
08 Квітня 2019, 23:32
Пора за голову братись,а не бухати і дуріти на дорозі!<br/>Не завжди все добре закінчується!
09 Квітня 2019, 00:10
Завтра таке п’яне бидло за кермом може вбити когось із наших близьких!!! Випив за кермом-тюрма!!!
25 Травня 2019, 03:49
То Турко Веня, гонщiк невдалий. Но хочь попитався втекти, молодець )))
16 Травня 2020, 15:16
А мені пофіг,я макоїд,пив і буду пить,і стучать на всіх і мене відпускають<br/>Ас0356...т4