У Ковелі чоловік штовхнув пса під колеса маршрутки

08 Квітня 2019, 09:55
У Ковелі чоловік штовхнув пса під колеса маршрутки  / Фото ілюстративне 7025
У Ковелі чоловік штовхнув пса під колеса маршрутки / Фото ілюстративне

У Ковелі пес загинув під колесами маршрутки.

Про це повідомляється на сторінці «Kovel Animals» у Facebook.

1 квітня у Ковелі камери спостереження зафіксували, як чоловік штовхнув пса під колеса маршрутки.

«Пес, що мешкав на місцевому ринку, жив собі, мав ім‘я, його годували, любили, та навіть навчили команді, за якою він... починав гавкотіти на автівки. Звісно, виконання такої команди не є нормою соціальної поведінки, і частенько пес гавкотів навіть без виконання команди, та агресивним він, точно не був (висновки робимо після спілкування з людьми, що опікувались песиком)», – йдеться у дописі зоозахисників. 

На відео можна побачити як велосипедист, який проїздить на вулиці Брестській та пса, що декілька секунд пробіг поруч нього із гавкотом. Далі чоловік зупиняється, розвертається, іде на зустіч собаці, вже тримаючи велосипед у руках, та порівнявшись зі псом, навмисне штовхає останнього під колеса маршрутного таксі.

«Далі, далі не вистачає слів, що б описати ситуацію, є лише емоції, та страх, страх від того, що людина з явно хворою психікою (так, не боїмось робити подібний висновок) ходить посеред нас та наших дітей. Песик не вижив, а горе-чоловік, чомусь поїхав у протилежному напрямку, що ще раз доводить його не зовсім адекватні дії», – додають зоозахисники у дописі.

Зоозахисники вже мають свідків, відео з камер спостереження, та звертаються до жителів міста, якщо комусь щось відомо про даного чоловіка, просять повідомити про це активістів. За цим фактом є заява до поліції на відкриття кримінального провадження і просять допомогти встановити особу вбивці песика.

УВАГА! ВІДЕО 18+

 

Коментарі
08 Квітня 2019, 13:37
Собака більше всього його за ногу вкусила. Первіряйте звернення в лікарні.
08 Квітня 2019, 13:55
В маршрутці люди певно бачили. Але люди і винні, бо самі навчили того пса на машини і людей кидатися. Неадекватні дії пса породили неадекватне відношення до нього. Коли їдеш на велосипеді і чималий пес зненацька нападає, то виникає аварійна ситуація + від раптового гавкоту людина стрес може добрячий отримати, тому відповідь неоднозначна...
08 Квітня 2019, 14:13
Та хай би який стрес.... це коли пес гавкає то захисна реакція спрацьовує і можна стусонути ногою. А це виважена дія...це план.. це задоволення бачити як собаку корчить в агоніі. Жах. Шкода, що цього дядька не знайдуть. Колись він так прикінчить і сусіда, який «матиме нахабність виразити якісь зауваження» в сторону такого неадеквата.
08 Квітня 2019, 14:23
Бродячі собаки дітям проходу не дають. Писали про 11 школу раніше. Діти бояця до школи іти. То це норма. Я думаю той чоловік неочікував такого результату копнув у стані афекту. Сам потім перелякався. Собаки привязані до території і охороняють її. Я думаю що це не перший раз коли та собака на людей кидалась.
08 Квітня 2019, 14:44
о, і тут зоошиза, санітарів потрібно викликати
08 Квітня 2019, 15:22
Бля на відео видно, шо собака вкусила людину, чоловік вернувся, а от із собакою відбувся злий рок, миттєва карма де він сам пригнув під автобус. <br/>А от гнилим людям
08 Квітня 2019, 15:26
А от гнилим людям, які себе називають зоозахисниками робити і справді видно нема що. Розвилась купка долбо**в і починають тему розводити, як зараз популярно, ХАЙП ловити
08 Квітня 2019, 15:28
Молодець !Так тримати,я теж не навиджу собак,повбивав би всіх добіса!!
08 Квітня 2019, 15:35
Псину вам жалко? А Донбасса не жалко, которого кинули под колеса бандитов из армии Украины. О такэ... Всем привет из Луганска..
08 Квітня 2019, 16:15
В Стаса вже є послідовникі
08 Квітня 2019, 16:15
В Стаса вже є послідовникі
08 Квітня 2019, 17:03
Водій маршрутки вчинив наїзд та не зупинився. Нікого це не напрягає?
08 Квітня 2019, 19:51
Складається таке враження що ті зоозахтсники і активісти самі розмножують і розповсюджують тих собак аби вони на людей кидалися і кусали їх. Цікаво яка б була реакція якби когось із них вкусив собака
08 Квітня 2019, 19:51
Складається таке враження що ті зоозахтсники і активісти самі розмножують і розповсюджують тих собак аби вони на людей кидалися і кусали їх. Цікаво яка б була реакція якби когось із них вкусив собака
08 Квітня 2019, 19:58
Та да вкусила чоловіка за ногу, видно як він після того як собака потрапила під колеса чоловік підтягує штанину і дивиться місце укусу , зоозахисники не хочуть відповідальність за дії кожного бродячого пса нести в суді?)
08 Квітня 2019, 20:57
08 Квітня 2019, 22:41
Якби я найшов того велосипедиста, ТО Я Б ЙОМУ ПОТИСУВ РУКУ!
08 Квітня 2019, 22:49
Якби я найшов того велосипедиста, ТО Я Б ЙОМУ ПОТИСУВ РУКУ!
08 Квітня 2019, 23:24
Шизофреники недоношені, вас с@к, половину треба було б переїхати. Таких уро@@в як ви, я б особисто попереїжав. Пес безневинний і нікому нічого не зробив поганого.
08 Квітня 2019, 23:26
Стасик юхимчук, давай грошовий бонус тобі дамо за твою життєву позицію? Дай координати.
08 Квітня 2019, 23:54
на відео видно як вкусив людину. а ти пишеш що пес нічого нікому не зробив. невідомо скількох до цього покусав. Дивно що водій автобуса вчинивши наїзд не зупинився. Це нормально?
09 Квітня 2019, 00:50
Переглядаю це відео із за доволенням,така насолода .Обіцяю вам мої прихильники в коментах,багато відео на Ютубі.Дякую що пітримуете мене і не забувайте !!
09 Квітня 2019, 01:06
Мешкаю с Рокітниця!Всіх запрошую ,мене всі в селі знають,знайти мене не проблема.Приежайте кидайте коктейлі молотова,стріляйте по вікнах,вбивайте родичів!!!
09 Квітня 2019, 01:13
Це мій татко їхав! Він мене і навчив так з собаками поводиться! Треба старому машину купити, а то на вєліку сложно на собак охотитись!!! Татко привіт!
09 Квітня 2019, 07:14
Що за чмо пише від імені Стаса Юхимчука. Ти хуйло сциеливе. Зайди в фейсбук і напиши від свого імені. Звзнав би що то загандонище пише від чужих імен кинув би під маршутку замість того пса
09 Квітня 2019, 07:17
А нам якось безрізниці що ті собачки і котики бродячі роблять. Кусають то хай собі кусають. Нам по барабану. Нам саме основне щоб нам грошики і далі скидали. На на собак нам порабану
09 Квітня 2019, 07:20
Красавчик. Підтримую твою думку. Яб і сам би тим гандонам що пишуть від чужих імен їбло набив. Хоча то не тяжко взнати звідки це все писали. Стас якщо тобі цікаво напиши комента звяжемось. Розкажу як взнати. Поїдем їбло начистим твому шанувальнику
09 Квітня 2019, 09:40
Найдіть мене в фнйсбуці. Там все обсудим. Буду вдячний. Хочеться взнати що за хуйло пише від мого імені
09 Квітня 2019, 13:05
Чмо галіме яке представляється від імені &quot;Стаса Юхімчука&quot; знайти тебе сука кончана і порвати твою сраку з язиком!Худобина тупа і заздрісна! Саме нічого не добилося в цбому житті хуйло! Всім відомо що це не Стас пише............а ти все сука не можеш заспокоїтися!!Бидло галіме!
09 Квітня 2019, 13:18
Та тих зоозахисникінь собаки всіх в дитинстві ще покусали<br/>Тому в них і не має дітей<br/>Вони хворі на сказ в скритій
09 Квітня 2019, 13:21
Та тих зоозахисникінь собаки всіх в дитинстві ще покусали<br/>Тому в них і не має дітей<br/>Вони хворі на сказ в скритій формі з сезонними загостреннями<br/>Візьміть в трампункті дані скільки діток стало жертвами тих звірів за весну<br/>Може прозрієте -любителі рептілій-хоча навряд душевні хвороби не лікуються
09 Квітня 2019, 17:38
Юхимчук - придурок і недоумок, їхав на залізному авто, і нічого йому не загрожувало, а тут ситуація зовсім інша, пес накинувся на людину...<br/><br/>Задовбали вже - треба всюди ходити руки по швам, щоб &quot;не провокувати песиків&quot; на велосипеді не поїдеш, бо &quot;провокує&quot;, з дитиною в парку не погуляєш, бо знову дитина &quot;махає руками, провокує&quot;...<br/>Ми що в лісі живемо, що повинні під собачі порядки підстроюватися?<br/><br/>Чого зоозахисники не виховують тих хазяїв, що випускають псів гуляти без повідків та намордників?<br/>Чого це кожен повинен заклякати, поки його обнюхує і обслинює брудна собача морда?<br/>Якщо мінти шманають наріка на базарі,то він репетує, що його &quot;права порушують&quot;, а як пси жінку обнюхують, свої брудні морди в чужу сумку тичуть, то не порущення?<br/><br/>А скільки раз буває пси кидаються на якогось велосипадиста і він (ВЕЛОСИПЕДИСТ!) виляє на дорогу під колеса машин?<br/><br/>Чого тут нема нікого, хто захистив би людей від собачого терору?
09 Квітня 2019, 18:20
Хочеш вафльор попасти в новини Ковеля як цей,бідолаха мертвий?Кого ти шукати в з думав чепушила?