На вулиці Петра Могили у Ковелі знайшли труп

08 Квітня 2019, 10:40
На вулиці Петра Могили у Ковелі знайшли труп / Фото ілюстративне 13689
На вулиці Петра Могили у Ковелі знайшли труп / Фото ілюстративне

У Ковелі патрульні затримали підозрюваних у злочині.

Про це повідомляється на сторінці патрульної поліції у Волинській області у Facebook.

У ніч на 8 квітня з вулиці Петра Могили у Ковелі патрульні отримали виклик про бійку. Очевидці повідомили інспекторам, що двоє учасників конфлікту, в стані сп’яніння, брали участь у бійці та покинули місце події на автомобілі «Volvo».

Поліцейські виявили транспортний засіб на вулиці Ярослава Мудрого, з нього вибігли троє громадян та почали тікати. Їх наздогнали й затримали. Усі мали ознаки сп’яніння. Жінка, яка була за кермом, відмовилась проходити огляд, тож протокол оформили по відмові.

Згодом з вулиці Петра Могили знову надійшло повідомлення – цього разу про виявлення неживої людини. Патрульні виявили неподалік камери спостереження, переглянувши які, встановили, що до події можуть бути причетні громадяни, затримані раніше біля автомобіля «Volvo».

На місце викликали слідчо-оперативну групу та надали допомогу слідчим в розшукових діях.

 

8

Коментарі
08 Квітня 2019, 14:16
Это был Петя Порося
08 Квітня 2019, 14:50
це був путлер з кацапстану
08 Квітня 2019, 15:21
Хто знае подробиці?Напишіть детальніше.Дякую!
08 Квітня 2019, 16:05
То я був
08 Квітня 2019, 16:37
Одні дебіли в коментарях
08 Квітня 2019, 16:45
В мене пісік 13 см, хочузнайомств
08 Квітня 2019, 16:53
Чого ти ПЕДАЛО представляєшся під чужим іменем???Своє позорно написати???Дибіл недороблений!! І тоді кругом скотина така пише під чужим іменем!!!
08 Квітня 2019, 17:41
Згоден з Ольгою
08 Квітня 2019, 18:19
Люблю цілуватися з хлопцями
08 Квітня 2019, 18:20
Люблю цілуватися з хлопцями
08 Квітня 2019, 18:37
Хлопцi я беру по понедельникам, а даю по субботам
08 Квітня 2019, 18:38
Хлопцi я беру по понедельникам, а даю по субботам
08 Квітня 2019, 18:56
Наші пацики
08 Квітня 2019, 20:56
Бірукове кодло....
08 Квітня 2019, 22:02
То був я ! Собачка це так для просмотру в Ютюб.Решив хайпонути по взрослому,відкриваю свій канал на Ютубі! Буде багато цікавого,собачкі,кошенята з дев'ятого поверху,наїзд на пішоходів та багато цікавих відео!!!
08 Квітня 2019, 22:06
Будь-ласка щось жорсткіше!Наприклад облий себе бензином біля мерії,і підпали себе Нах'й!!!!!!!
08 Квітня 2019, 22:22
Попросила зарубати півня!Зарубав всіх качок та курей,погань така.Знімав все на якусь камеру!
08 Квітня 2019, 23:42
усіх у тюрьму
08 Квітня 2019, 23:43
МОже вже просто пора в слайзі заборонити алкоголь круглосуточно продавати?
08 Квітня 2019, 23:56
Якого бірука кодло?Той шо на коновальця живе?
09 Квітня 2019, 00:14
Слайга-це зловонна клоака<br/>А шава мораліст ще той-та в принципі як дві третіх Ковельського депкорпусу
09 Квітня 2019, 00:38
Вечер в хату АУЕ!Всем добра и благополучие дому нашему общему!Шо касаема ЧП на районе не в курсах,бил в коме пару дней.Всем фарту масти!!!!!!!!
09 Квітня 2019, 01:35
Боже, які у нас жорстокі люди!!!<br/>Ніяка людина не має права забирати життя у іншої! Люди, схаменіться!!! <br/>Це наскільки потрібно бути жорстоким, щоб так познущатися над людиною, забрати одяг, коштовності, гроші і позбавити її життя, за те, що він захистив іншого чоловіка. Я б таких людей не на 15 років саджав, а пожиттєво, тому що він (Бірук Діма) позбавив життя іншу людину. <br/>Мені дуже шкода, сім'ю цього чоловіка, дружину і двоє діток. <br/>Нехай, їх Бог оберігає.
09 Квітня 2019, 02:48
Та це тварини пишуть!
09 Квітня 2019, 18:01
Слухай Чорт!Ти фільтруй що пишеш живатіна!Тут пишуть дуже розумні та поважні люди.Щоб ти Здох курва!!!!!
10 Квітня 2019, 13:02
Аби шмаль добре брали цигани нову партєйку замастєріли
10 Квітня 2019, 15:09
Ви пишите і обвинувачуєте людину без рішення суду і звідки ви знаєте справжнего вбивцю? Я знаю одне наша доблісна міліція дивилась і сміялась 30хв і нічого не зробили і нікому не була на дана медична допомога!!!
10 Квітня 2019, 22:22
Базару нет!Мусара Підар@си!!!!
10 Квітня 2019, 22:27
Це був Туно , він до цього причетний