Як на «другому Ковелі» біля магазину побилися п'яні молодики. ВІДЕО

08 Квітня 2019, 14:25
На «другому Ковелі» біля магазину побилися п'яні молодики / Фото ілюстративне 10851
На «другому Ковелі» біля магазину побилися п'яні молодики / Фото ілюстративне

Біля магазину «Оленка» у мікрорайоні «другий Ковель» побились п'яні молодики.

Відео цього опублікували у групі «Ковель Онлайн» у Facebook.

«П'яна компанія почала битись в магазині, 2 машини Арсеналу їх розбороняло, потім приїхала поліція, якось їх вивели на вулицю, вони продовжили бійку, а поліція посміхаючись з сигаретою за цим спостерігала, я розумію що можливо їм головне що вони вже не в магазині б'ються, але як можна спокійно спостерігати як люди забивають один одного і нічого не зробити, ніякої людяності», – йдеться у дописі.

 

Коментарі
08 Квітня 2019, 17:43
Треба нам таку полицiю???????????????????????????????????????/
08 Квітня 2019, 17:56
Так на відео стоять працівники охоронної фірми Арсенал. Їм яке діло до п'яних? Їх робота чуже майно охороняти.
08 Квітня 2019, 18:03
А тупа 3,14зда знімає це все на відео. Оскара тобі за опрераторську роботу !
08 Квітня 2019, 19:21
Пацани общак собирали
08 Квітня 2019, 19:21
АРСЕНЛА-ЦЕ ПРИВАТНА ОХОРОННА ФІРМА. І ПРАЦЮЮТЬ ТАМ ТАКІ Ж, ЯК І Т, ЩО Б'ЮТЬСЯ. ПРОСТО ТОДІ БУЛИ НА РОБОТІ.
08 Квітня 2019, 20:51
Ой, які ж ми благородні - образились, бо поліцаї стоять, поки пияки бються....... Хочеш розбороняти, людяна ви наша - вперед і з піснею. Побачимо, наскільки вас вистачить возитися з пяним бидлом...
08 Квітня 2019, 21:48
Арсенал це просто хлам і кал! Собрали тих в кого дійсно проблеми з роботою тай і у житті.000000000 молодець як з язика зняв!!!
08 Квітня 2019, 23:40
все правильно
09 Квітня 2019, 01:01
Там два Бірука було чи один?
09 Квітня 2019, 01:23
Я тогда в банкетке наколотий в тикал.Всьо проспал очнулся в канаве!Фарту Масті АУЕ!!!!!!
09 Квітня 2019, 01:58
Там поліція тоже є. В отражаючій желетцв
09 Квітня 2019, 16:36
Але й цікаво всім дивитись було.А розборонити слабо чи ми привикли сміятись один над одним.Отаку і маємо державу де всі ненавидим один одного і насміхаємось
09 Квітня 2019, 21:18
Доктор Фрейд,а що має робити поліція,якщо дівчата на вашу думку мають розбороняти бійки?Стояти спокійно і курити??Кожен має виконувати свою роботу,вони забезпечені спеціальним інвентарем.
09 Квітня 2019, 21:18
Доктор Фрейд,а що має робити поліція,якщо дівчата на вашу думку мають розбороняти бійки?Стояти спокійно і курити??Кожен має виконувати свою роботу,вони забезпечені спеціальним інвентарем.
10 Квітня 2019, 03:00
В арсенале все дырявые