Соціологиня пояснила, чому Зеленський уникає дебатів з Порошенком

08 Квітня 2019, 16:51
Ірина Бекешкіна 5391
Ірина Бекешкіна

Директорка соціологічної компанії Фонд «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна заявила, що шоумен Володимир Зеленський може уникати дебатів з чинним главою держави Петром Порошенком, оскільки побоюється втратити частину виборців після того, як озвучить свої плани на посаді Президента.

Про це вона сказала на прес-конференції в понеділок, передає LIGA.net.

За словами соціологині, лідерство Зеленського пов'язано з тим, що виборець «сам собі уявляє, що робитиме кандидат», оскільки той відмовчується.

«Дебати не дуже вигідні Зеленському. Виборці Порошенка знають, що він пропонує, виборці Зеленського – не знають», – каже Ірина Бекешкіна.

Соціологиня зазначила, що більшість виборців Зеленського підтримує євроінтеграцію, а з приводу курсу в НАТО його виборці із західних і центральних регіонів дотримуються однієї думки, тоді як з південних і східних - іншої.

«Можливо, якщо буде визначеність (в заявах Зеленського, - ред.) з тих питань, які розділяють Україну, тоді від нього може відійти частина електорату», – пояснила Бекешкіна.

Вона додала, що можливо тому екс-шоумен уникатиме чітких дебатів.

Коментарі
08 Квітня 2019, 20:54
....За словами соціологині...... цуки, доки ви будете паскудити українську мову, придурки? Стоматолог буде стоматологиня? Кухар - кухариня? Ідіоти.....
08 Квітня 2019, 21:25
краще бородавки з морди виведи- жабо. І де та нечисть тільки береться
08 Квітня 2019, 21:36
А чому ж соціолог не сказала, що їх інститут працював на Порошенка? Це ж треба цілий інститут придумати для передвиборчої агітації, а хворим дітка на лікування в державі грошей нема
08 Квітня 2019, 22:28
де він їх унікає? Її повілазело?
08 Квітня 2019, 23:14
...залежних-до нас
09 Квітня 2019, 00:00
Ірина симпатична розумна і надзвичайно позитивна людина<br/>Чого не скажеш про пустоголових гостей із майбутнього<br/>які без мобільного кароче тіпа опа<br/>Ну кароче у мого попугая словниковій запас більший<br/>Привіт торчку Зеленському
09 Квітня 2019, 00:41
Нам казали что придет Путин и настанет пиз..дец.....Вот уже настал пиз..дец, а Путина все нет и нет
09 Квітня 2019, 00:59
порошенко і тільки порошенко!!!
09 Квітня 2019, 00:59
порошенко мій презик!!!
09 Квітня 2019, 01:00
зелений уй собачий!!!!
09 Квітня 2019, 01:13
Цей клоун поводить себе як наркозалежна труслива дитина. Ото такого го(ло)внокомандувача хочуть ті, що голосували &quot;по приколу&quot;...
09 Квітня 2019, 01:56
Першим ділом треба уникати контактів з такими &quot;соціологинями&quot;. Страшна, як уляна супрун, бодай вона щезла. Що воно ще може тявкати своїм перекошеним писком. В Пороха з кадрами видно зовсім проблема, раз таких страховиськ витягує.
09 Квітня 2019, 16:09
люди - поб1йтеся бога. зараз п1ст. не лайтеся.
09 Квітня 2019, 22:16
Якщо розуму не маєш,<br/>Каже батько сину,<br/>Голосуй за наркомана -<br/>Втратиш Україну!
09 Квітня 2019, 22:32
Йди нахуй зі своїми дебільними віршиками. Тебе ждуть в Ліпінах.
10 Квітня 2019, 00:54
Путін якщо бути обьєктивним ще нікуди і не йшов<br/>В кожній московській церкі кажемо Кирило а розуміємо що Путін<br/>В небажанні ніби синами украіни визнавати свою церкву розмовляти своєю мовою<br/>На сьогодні уже на краю прірви-в своєму не бажанні мати свою краіну<br/>Порошенко накосячив мама не горюй-то може даймо і другим хай поприколюються ЮРИСТИ<br/>або папа ЮРИСТ
10 Квітня 2019, 09:52
Стільки ще не один жид не крав
10 Квітня 2019, 12:21
Сволоч стара ти скучаєш за старим режимом ми ще на парламенських виборах проголосуємо за молодь іди пердя далі лижи задніцу Пороху
10 Квітня 2019, 13:48
Йди нахуй зі своїм дебільним наркоманом зеленським. Вас двох ждуть в Ліпінах.
10 Квітня 2019, 13:50
Порох - не мед, внутрішню політику вів неправильно. Але всеодно наркоман йому не конкурент!
10 Квітня 2019, 13:51
Порох - не мед, внутрішню політику вів неправильно. Але всеодно наркоман йому не конкурент!
10 Квітня 2019, 13:53
Мало вам двічі &quot;несудимого&quot; януковича? Тепер хочете &quot;ненаркозалежного&quot; клоуна?
10 Квітня 2019, 14:05
Місце клоуна - на сцені<br/>Хай там клеїть &quot;ваню&quot;.<br/>Він в політиці зелений<br/>Як маріхуана...
10 Квітня 2019, 15:59
Порохоботи, порохофіли, порохофани, слухати вашу примітивну маячню, а , тим більше, вірити в неї, можуть тільки такі ж притруєні &quot; Рошенкою&quot; як і ви. Заспокойтеся і допоможіть спакувати валізи своєму ідолу-мародеру
10 Квітня 2019, 19:29
Та нехай падло забере з собою санітарку Супрун і Гройсмана з Коболєвим дебілом
10 Квітня 2019, 21:24
А ти на соловки спакував?
11 Квітня 2019, 12:53
Такого клоуна як останні пять років президенства Украіна ще не бачила
11 Квітня 2019, 12:53
Такого клоуна як останні пять років президенства Украіна ще не бачила
12 Квітня 2019, 10:17
ЯК ВОНА СХОЖА НА ЖАБУ
12 Квітня 2019, 14:33
Йди соси собі в порося далі, поет задрипаний. Йди нах... й звідси, і з Ковеля вали в свій рагулістан. Чемодан-вокзал-полонини.