Наркотично залежна людина не може керувати Збройними силами, — Президент Петро Порошенко

08 Квітня 2019, 18:54
Петро Порошенко 3958
Петро Порошенко

Верховним Головнокомандувачем не може бути людина, залежна від наркотиків, – вважає Президент України Петро Порошенко.

«Вважаю, що є надзвичайно великою загрозою, коли  підозрюють, що кандидатом або навіть Президентом України, Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил може стати людина, яка не виключено, що має наркотичну залежність. І для того, щоб зняти ці питання, в цьому зацікавленні обидва кандидата, в цьому зацікавлений кожен українець, який робить свідомий вибір рівно за два тижні», - наголосив Президент України Петро Порошенко в ефірі телеканалу «Україна».

Глава держави підкреслив, що людина, яка претендує на найвищу посаду в державі не повинна мати таку залежність.

«Бо наркотична залежність кандидата є прямою загрозою національній безпеці. Загрозою для кожного українця. І кожен українець має отримати абсолютно чітку відповідь і щодо Порошенка, і щодо Зеленського. Це їх право. А права українців треба шанувати і поважати», – сказав Президент.

Відповідаючи на питання щодо ініціативи Володимира Кличка про проходження перевірки кандидатами у Президенти у Всесвітній антидопінговій агенції, Глава держави відзначив, що готовий це зробити.

За словами Президента, це є надзвичайно і принципово, що найавторитетніша в світі міжнародна організація допінгового контролю, яка забезпечила виведення «на чисту воду» і російської допінгової агенції, і зняття Росії з більшості спортивних змагань буде залучена до цього.

«Авторитет цієї організації взагалі не викликає жодного сумніву у жодного представника у всьому світі», - підкреслив Президент.

Читайте також: Соціолог пояснила, чому Зеленський уникає дебатів з Порошенком

Коментарі
08 Квітня 2019, 22:40
То зескинун ще й наркоман? Ніху собі на шару ширятись захотів
08 Квітня 2019, 23:34
...вірю шо і він тоже
08 Квітня 2019, 23:38
Уже нет сил смеяться с этого украинского шапито....Всем привет из Луганска.
08 Квітня 2019, 23:58
Що наш президенте, чуєш що приходить пиз...ць. і не знаєш що ще збрихати. Не бути тобі президентом вже ніколи. Запам'ятайте ці цифри 67 проти 33, переможе Зеленський. А 33 це смерть.
09 Квітня 2019, 00:07
у пороза вже зовсім дах поїхав. Знає що йому скоро клямка і за базар прийдеться відповідати.
09 Квітня 2019, 00:19
...всех вылечу!
09 Квітня 2019, 00:45
Ірина Бекешкіна<br/>Ірина Бекешкіна<br/>Соціологиня пояснила, чому Зеленський уникає дебатів з Порошенком<br/>16:51 08.04.2019<br/> 541<br/>Директорка соціологічної компанії Фонд «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна заявила, що шоумен Володимир Зеленський може уникати дебатів з чинним главою держави Петром Порошенком, оскільки побоюється втратити частину виборців після того, як озвучить свої плани на посаді Президента.<br/><br/>Про це вона сказала на прес-конференції в понеділок, передає LIGA.net.<br/><br/>За словами соціологині, лідерство Зеленського пов'язано з тим, що виборець «сам собі уявляє, що робитиме кандидат», оскільки той відмовчується.<br/><br/>«Дебати не дуже вигідні Зеленському. Виборці Порошенка знають, що він пропонує, виборці Зеленського – не знають», – каже Ірина Бекешкіна.<br/><br/>Соціологиня зазначила, що більшість виборців Зеленського підтримує євроінтеграцію, а з приводу курсу в НАТО його виборці із західних і центральних регіонів дотримуються однієї думки, тоді як з південних і східних - іншої.<br/><br/>«Можливо, якщо буде визначеність (в заявах Зеленського, - ред.) з тих питань, які розділяють Україну, тоді від нього може відійти частина електорату», – пояснила Бекешкіна.<br/><br/>Вона додала, що можливо тому екс-шоумен уникатиме чітких дебатів.<br/><br/><br/><br/>Теги: #Ірина Бекешкіна, #Вибори, #Володимир Зеленський, #Петро Порошенко, #Президент України<br/>ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ<br/> Суд визнав протиправною бездіяльність окружної виборчої комісії №21 Юна ковельчанка Марійка Мовчан звернулася до Зеленського і Порошенка Повністю ЗЕлений: як проголосували ковельчани на дільницях На Ковельському виборчому окрузі підрахували 100% голосів<br/>Хочете бути першими на районі? Підписуйтесь на наші новини у спільнотах Facebook, Вконтакте та Twitter.<br/> Сподобалось Не сподобалось<br/>КОМЕНТАРІ<br/>лінгвіст Макар<br/><br/>17:54 08.04.2019<br/><br/>....За словами соціологині...... цуки, доки ви будете паскудити українську мову, придурки? Стоматолог буде стоматологиня? Кухар - кухариня? Ідіоти.....<br/><br/>Дерматолог<br/><br/>18:25 08.04.2019<br/><br/>краще бородавки з морди виведи- жабо. І де та нечисть тільки береться<br/><br/>Виборець<br/><br/>18:36 08.04.2019<br/><br/>А чому ж соціолог не сказала, що їх інститут працював на Порошенка? Це ж треба цілий інститут придумати для передвиборчої агітації, а хворим дітка на лікування в державі грошей нема<br/><br/>ендрд<br/><br/>19:28 08.04.2019<br/><br/>де він їх унікає? Її повілазело?<br/><br/>лікуюсь...<br/><br/>20:14 08.04.2019<br/><br/>...залежних-до нас<br/><br/>Микола<br/><br/>21:00 08.04.2019<br/><br/>Ірина симпатична розумна і надзвичайно позитивна людина<br/>Чого не скажеш про пустоголових гостей із майбутнього<br/>які без мобільного кароче тіпа опа<br/>Ну кароче у мого попугая словниковій запас більший<br/>Привіт торчку Зеленському<br/><br/>Mixa<br/><br/>21:41 08.04.2019<br/><br/>Нам казали что придет Путин и настанет пиз..дец.....Вот уже настал пиз..дец, а Путина все нет и нет
09 Квітня 2019, 00:46
порошенко мій президент.и Ваш шановні панове
09 Квітня 2019, 00:54
Істину глаголиш, син мій!!!
09 Квітня 2019, 01:11
Цей клоун поводить себе як наркозалежна труслива дитина. Ото такого го(ло)внокомандувача хочуть ті, що голосували &quot;по приколу&quot;...
09 Квітня 2019, 01:54
А професійний алкоголік Порох може керувати? Щодо Зе - скоріше всього порохоботська брехня. А щодо Пороха - не знають хіба маленькі діти.
09 Квітня 2019, 02:04
А ТИ ВІДСОСИ У ПРОФЕСІЙНОГО АЛКАША, ПОРОХОБОТ КОНЧЕНИЙ
09 Квітня 2019, 07:13
Команда ЗЕ переможе!
09 Квітня 2019, 10:18
як противно фу....Кожна людина мае право зробити свій вибір.А ці вибори це суцільна помийна яма.Як хочеться вірити що щось зміниться на краще.Ми за ЗЕ
09 Квітня 2019, 11:31
Петр Лексеевич Порошенка ..это будующий президент...За это время он даст Бог разделмт Украину на 3 части..Волынь уйдет в Прольшу, полякам нужны разеорабочие..Донецк с Одессой в Россию вернуиься...А Украиной будет Жытомир с Полтавой да Киевом...и пцсть там они скачут 24 часа в сутки
09 Квітня 2019, 11:33
А Донецк это уже не Украина давно...как и Харьков с Одессой
09 Квітня 2019, 13:58
... і зніме заборону на вільний обіг наркотиків. Ото заживемо!
09 Квітня 2019, 13:59
Тебе що, ольгінські приспали?
09 Квітня 2019, 16:13
Порошенко зі своєю бандою готові й рідну матір оббрехати аби лишитися при владі. Він 5 років нас кормить пустими обіцянками, 5 років він заробляє на крові наших солдатів!!! Скільки можна!!!??? Скільки він може тратити наших грошей для чорного піару !!! І годі слухати весь той &quot;заказний&quot;бруд проти команди Зе! Годі вірити Порошенко, він вже показав який він головнокомандувач і брехун!!! Майте свої голови на плечах !!!!<br/>Зеленський за освітою юрист, а не актор!!! Сьогодні Зеленський - наш єдиний шанс на краще життя!!!!
09 Квітня 2019, 20:01
Пізно махати крилами .Просрали нормального кандидата от тепер і вибирайте між алканавтом і наріком,придурки
09 Квітня 2019, 22:15
Якщо розуму не маєш,<br/>Каже батько сину,<br/>Голосуй за наркомана - <br/>Втратиш Україну!
09 Квітня 2019, 22:30
Ти такий ковельчанин, як твій хряк Порох чесна людина. Невже ти, рагуль, не знаєш, що в першому турі по Ковелю Зеленський виграв? Йди в порохову дупу, йолоп.
10 Квітня 2019, 01:55
Але ти й дурак! Хіба можна наркомана ставити головнокомандуючим ЗСУ? Не бачиш, що в його команду вже сповзаються зрадники України, покидьки януковича? Хочеш путінізації України? Чи сам наркоман, як твій клоун зеленський і не тямиш, що пишеш?
10 Квітня 2019, 10:02
В сортах гівна не розбираюсь, але, по ходу, не вступивши в якесь і дорогу не перейдеш...<br/>А тьотка РЕАЛЬНО СТРАШНА!!
10 Квітня 2019, 10:02
Виберіть нас з моїм корєшком Пастором Пєтрухою і прийде вам божа благодать божою росою...
10 Квітня 2019, 15:56
Порохоботи, порохофіли, порохофани, слухати вашу примітивну маячню, а , тим більше, вірити в неї, можуть тільки такі ж притруєні &quot; Рошенкою&quot; як і ви. Заспокойтеся і допоможіть спакувати валізи своєму ідолу-мародеру
10 Квітня 2019, 21:23
А ти на соловки спакував?
10 Квітня 2019, 21:53
А те що наш нинішній президент алкоголік? Це мало кого хвилює, те що він на сході веде якісь дії у п'яному вигляді? А тепер погугліть скільки є відео де він в хлам, як і на зустрічах так і на сході, вже нудить від його розпасеної і бридкої мордяки. Я впевнена що якби порох не підкуплював отих стареньких бабусь, яким жити немає за що то не був би він і в 2 турі...
11 Квітня 2019, 13:38
Які ж люди тупі, ну не нарив Порох на Зе компромат, то тепер казочки видумує і з телевізора зомбує: &quot;То наркоман - він не вміє як Я обіцяти!&quot;<br/>А хто спортом займається - той бачить правду. Зеленський по природі як то кажуть - дрищ, дуже худий, таким людям дуже важко набрати масу. А від наркотиків такі дрищі взагалі стають як мумії - аж світяться. А що ми бачимо - Зе займається спортом і виглядає підтянутим, навіть м'язи якісь трохи наростив. І це людина яка весь час зайнята, немає вільної хвилинки.<br/>Так що досить вірити верескам свиней з телевізора!
12 Квітня 2019, 03:08
Не кожний наркотик висушує м'язи. А раз підтягнутися - то це ще не займатися спортом... Раз підтягнутися може і дрищ під наркозом, якщо дозу вгадає. В певній дозі наркотик може бути сильним стимулятором.
12 Квітня 2019, 14:31
Найсильніший стимулятор - палке бажання, щоб алкоголічний хряк не пройшов на другий термін.
12 Квітня 2019, 15:00
Я голосуватиму за Порошенко! 1) він не алкаш 2) він менше зло для України 3) Зеленський дійсно наркоман,нюхач,неадекват,Трамп 2 ; 4) росіяни пісяють кіпятком від Зеленського ,як в свій час від Трампа 5) корупція не зникне при Зеленському , а бардак буде більший бо країна це не 95 квартал