Затримали ковельчанина, який до смерті побив чоловіка

09 Квітня 2019, 12:05
Затримали ковельчанина, який до смерті побив чоловіка / Фото ілюстративне 11076
Затримали ковельчанина, який до смерті побив чоловіка / Фото ілюстративне

Співробітники поліції встановили особу зловмисника, який до смерті побив 36-річного ковельчанина. 

Про це повідомляється на сайті Національної поліції у Волинській області.

8 квітня на одній із вулиць у Ковелі знайшли мертвим 36-річного місцевого жителя. На тілі потерпілого були видимі тілесні ушкодження.

Співробітники поліції оперативно встановили, що напередодні раніше судимий 27-річний ковельчанин під час конфлікту жорстоко побив потерпілого, що, в подальшому, призвело до його смерті.

Зловмисника затримали в порядку ст. 208 КПК України. Відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України. Йдеться про умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого. За вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України зловмиснику загрожує від семи до десяти років позбавлення волі.

Вирішують питання щодо оголошення підозри правопорушнику та обрання йому міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває.

Коментарі
09 Квітня 2019, 17:51
Бірук Діма з другого Ковеля
09 Квітня 2019, 18:24
Це точно він?Бля норм парень як так !
09 Квітня 2019, 18:44
Вроді кажуть на його,шкода парень норм...
09 Квітня 2019, 18:50
Ви геть кончені?<br/>Бірук - нормальний???<br/>Ше з школи отморожений на всю голову. Я за максимальне покарання. Повісити його.
09 Квітня 2019, 19:36
Кончяний ти Терпіла ебаний !!!!!
09 Квітня 2019, 22:44
Дуже багато нечисті совається ввечері по центру міста. Іноді страшно йти вулицею. Видно що нарикі. А які хижі очі у них. То й дивися що порвуть по шматках. Коли цю когорту ізолоюють від суспільства.
09 Квітня 2019, 23:48
Це Ларрі Джордж відомий зареєстрований / сертифікований приватний позикодавець.<br/>Я даю позику обом фізичним особам / компанії в дешевій процентній ставці 3%.<br/>Ви потребуєте фінансової допомоги або терміново потребуєте бізнес-кредиту, іпотеки або кредиту для погашення боргу. звертайтеся за адресою: [email protected] або WhatsApp +1(984)500-3910
10 Квітня 2019, 00:23
Бірук Діма - кончена гадюка, притрушена на всю свою дурнувату голову. Падло.
10 Квітня 2019, 00:33
Батько тихий пьниця<br/>Діма удосконалена модель-наркоман<br/>Брат схоже також такий був<br/>Мама прекрасна людина -на жаль не витримала такого життя померла<br/>Бобла не має рік два умовно відслинять-за вбивство в Украінському КПК в часову вимірі<br/>мінімальне покарання
10 Квітня 2019, 01:01
бірук кончіта із кончіт. Шоб він здох на зоні.
10 Квітня 2019, 01:02
бірук кончіта із кончіт. Шоб він здох на зоні.
10 Квітня 2019, 01:06
Так это Дима или Витя? То зробыв
10 Квітня 2019, 01:06
Так это Дима или Витя? То зробыв
10 Квітня 2019, 02:23
Якщо 27 років, то значить Діма
10 Квітня 2019, 03:12
Вечная память Кореню а таких чертей как дима надо определять по назначению
10 Квітня 2019, 03:41
Позбавили людини життя забрали в дітей батька тих хто це зробив треба смертельною казнею покорати або людський самосуд щоб не повадно було і щоб відчув і мучився довго
10 Квітня 2019, 04:50
На шо поліция?скількі судимостей у чоловіка?Скількі людей покалічив,дочекалися,поки людину не вбив,воно все до того йшло
10 Квітня 2019, 11:39
Співмешканка в нього - сестра циганюри здохлого, що в Мизово чоловіка вбив, розчленував і в вигрібну яму викинув. Яке їхало, таке й здибало.....
10 Квітня 2019, 12:53
Він купляв шмаль в Чіки в мастях,а в неї шмаль пальонка і дозняк занижений-поставити на счьотчик КОНЧЕНЕ МУСОРІЛО
10 Квітня 2019, 12:56
Печать на лобі Кончіті поставити вона шмаль у циган бере і барижнічає
10 Квітня 2019, 12:58
Пацаны не забывайте кидать на общак до 20 каждого месяца-всех отмажем
10 Квітня 2019, 13:35
У ціх шмар закладки порожні
10 Квітня 2019, 15:35
Міліція іх нормально лупасить<br/>У судах сидять педофіли та і закони у ВР такіж складають<br/>Ще тільки отримав через два роки вурдулак Пугачов вирок цей що вбив двох поліцейських<br/>Зла не бажаю нікому але дай бог щоб він після амністіі прийшов у сімью до кожного судді<br/>до кожного прокурора і до кожного депутата демократа-педофіла <br/>Страшно слухати запис як та жіночка просила іі не вбивати<br/>А вони тварюки два роки його судили<br/>Даєш Голобородька пардон Зеленського
10 Квітня 2019, 18:25
Чому міліція нічого не зробила?!!!!! Швидка нікого не оглянула??????
10 Квітня 2019, 18:40
Діма Бера сука забив нормального хлопця, мусара забрали того підрілу, шоб він здох там
10 Квітня 2019, 18:40
Діма Бера сука забив нормального хлопця, мусара забрали того підрілу, шоб він здох там
10 Квітня 2019, 22:19
Педараси ви всі і ви самі наркомани і щоб ви самі здохли всяку хуйню пишете чмошніки
10 Квітня 2019, 23:15
Чому ви правду удаляєте а брехню оставляєте??? Де остальні коментарі свідків
10 Квітня 2019, 23:19
Тут оставляють тільки брехню і наклеп
10 Квітня 2019, 23:19
Тут оставляють тільки брехню і наклеп
11 Квітня 2019, 01:23
Альона, суко кончена циганська, закрий рота, поки не зробили з хатою те, що в Мизово!
11 Квітня 2019, 01:59
не нам судити хай Бог розсудить
11 Квітня 2019, 02:05
я не можу уявити наскільки в людини може бути стільки ненавесті щоб довести до такого, а хто захищається за того .бірука. то вмене і слів нема. я незнаю як йому жити з цим...........................
11 Квітня 2019, 14:28
Її старший вигнав. Піде жити на автомати
11 Квітня 2019, 14:52
Ви всі мені там пишете всяку зерно ви там не були чого судити а як там пишуть що зроблять як у то я не вірю ви шо думаєте що всі будуть покарані а винна і за мого брата пишете а ви можете відповідати за своїх братів цілі петрів??? І добре я викликала швидку до слайги і мінти були чому нікого не забрали???? Вони бачили що вони пяні а і там пишуть що піду на автомати жити ну ну дивися щоб ти завтра по білому світі не пішов жити нічого ви всі гірої тут під чужими іменами то скажіть в очі духу мало
11 Квітня 2019, 15:06
Скільки людей стояло і ніхто не на швидку не дзвонив і не в мінтовку .окрім мене а зараз ви тут всяку хуйню пишете люди ви шо і короче я з такими як ви на одному полі срать не сяду посравненя від вас під чужими іменами не пишу а погрожувати мені не треба бо піде те тоже втюрму а то когось обирають а на себе не дивляться а і пишуть що я травмою торгую то скажіть кому я неї продаю і якби я продавала наркотик то ідею на жирові їздилаби ??????
11 Квітня 2019, 15:46
Ти шо знов пєті перекурила. Який джип писати навчися
11 Квітня 2019, 18:16
Не пишіть хірні альна правду пише чо бля ніхто другій не звонив і вони приїхали і нічого не зробили а зараз ви всі хрень пишите і в очі дімі ніхто нічого не сказавби духу не хватило би провас напишу одне ви всіті плюєтесь жовщу а на вулиці губите дар речі!!!
11 Квітня 2019, 18:17
Не пишіть хірні альна правду пише чо бля ніхто другій не звонив і вони приїхали і нічого не зробили а зараз ви всі хрень пишите і в очі дімі ніхто нічого не сказавби духу не хватило би провас напишу одне ви всіті плюєтесь жовщу а на вулиці губите дар речі!!!
11 Квітня 2019, 18:21
Гребана кареговка хрень виправляє а в цей сутуації не один діма винен чому вони покамерах не подивляться і всіх учасників і причетних не затримують?! А як би це діма вмер то щоб тоді? Це п'яна драка і таке може статись с кожним!!!
11 Квітня 2019, 18:21
Гребана кареговка хрень виправляє а в цей сутуації не один діма винен чому вони покамерах не подивляться і всіх учасників і причетних не затримують?! А як би це діма вмер то щоб тоді? Це п'яна драка і таке може статись с кожним!!!
11 Квітня 2019, 18:22
І до винесення вироку ніхто не має права звинувачувати него!
11 Квітня 2019, 18:22
І до винесення вироку ніхто не має права звинувачувати него!
11 Квітня 2019, 22:58
Дімон хороший хлопець,просто трохи життя не так склалось і кожен відповість за свої помилки,але людини вже не повернеш і це саме страшне
11 Квітня 2019, 23:57
він тварь!!! і вбивав не сам... ПЖ і точка!!!