На Ковельщині громадський активіст хотів розстріляти людей

12 Квітня 2019, 10:30
На Ковельщині громадський активіст хотів розстріляти людей 6068
На Ковельщині громадський активіст хотів розстріляти людей

Ковельський міський голова Олег Кіндер повідомив про інцидент, який трапився в приміському селі за участю відомого громадського активіста, прізвище якого він не назвав.

На засіданні виконавчого комітету Ковельської міської ради мер Олег Кіндер розповів про свою зустріч із головою районної державної адміністрації Віктором Козаком та інцидент, який трапився під час ямкового ремонту між приміськими селами Зелена та Воля-Ковельська.

«Я вчора чи позавчора спілкувався з головою нашої Ковельської райдержадміністрації. Коли почали ямочний ремонт від Зеленої до Вільки-Ковельської і один з активістів, ви догадуєтеся про кого мова, сказав: «Ви неправильно, не по технології робите. Забирайтеся отсюда, бо я вас тут перестріляю». Викликав міліцію і все остальне. Ну люди що? Замість того, щоб продовжити робити ямочний ремонт, забралися і поїхали. І кому той активіст краще зробив – я так і не зрозумів», – мовив Олег Кіндер.

Коментарі
12 Квітня 2019, 13:56
Не дав мужик відмити бюджетні гроші у ямках. Ось Кіндеру і не сподобалось...
12 Квітня 2019, 14:07
Колька - прапорщик залізничних військ?
12 Квітня 2019, 14:16
дякуючи таким колькам слово активіст стало сприйматися як психопат
12 Квітня 2019, 14:20
І правильно зробив. Роблять аби грошей відмити.
12 Квітня 2019, 14:38
Укрзалізниця збирається на переїздах прольоти між коліями асфальтувати? Чи то такі технології ? Лишити крупну щебьонку щоб машини утрамбовували, а по боках хай летить пішоходам у голови
12 Квітня 2019, 15:32
це мабуть був кукукнутий. він на ремінці носить рпусту кобуру. А може вже пістоля придбав?
12 Квітня 2019, 15:36
Такого кина украинского , нам не нужно..Всем привет из Луганска
12 Квітня 2019, 16:27
Підеш ти Мавпо на Соловки разом з Порохном
12 Квітня 2019, 16:36
Ми вивели нові сорти бур 'янів-паразитів :активісти, волонтери..
12 Квітня 2019, 16:55
То певно не кукукнутий, то таки Колька. Він таке саме вже видавав в кінці Грушевського. Зараз там ямиська, не проїхати, а так хоч би ямково полатали.
12 Квітня 2019, 17:19
от за таких якти кіндер&CO кожний рік на відкатах з ямкового заробляє. Замість нормального асфальту маємо ямковий що року
12 Квітня 2019, 17:28
Печенюк розбушувався?!
12 Квітня 2019, 21:04
То що робити. Так хоч був би асфальт, а так через кольку і таких як ти нічого нема
12 Квітня 2019, 21:04
То що робити. Так хоч був би асфальт, а так через кольку і таких як ти нічого нема
12 Квітня 2019, 21:44
Я ж всерівно гроші спишу. От плєсєнь тупа. Ги ги.
12 Квітня 2019, 22:27
ЦЕ КОШМАР ПО ВУЛИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ДО СУДУ НЕ ДОРОГА А САМІ ВИБИТІ ЯМИ ЯКЕ ЩЕ ВІДМИВАННЯ МОЖЕ БУТИ ЩО ВИ РОБИТЕ!!!!!!!ВЛАДО !!!!!!!!
13 Квітня 2019, 00:30
а що ви до Кіндера діло маєте? Комунальним сектором керує Товстига. так що з нього і питайте.