Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ковель відвідав заступник Міністра у справах ветеранів України
Ковель відвідав заступник Міністра у справах ветеранів України

Ковель відвідав заступник Міністра у справах ветеранів України

12:00 12.04.2019
812

Міський голова Ковеля Олег Кіндер зустрівся із заступником Міністра у справах ветеранів України Олександром Терещенком, який з робочим візитом перебував на Волині.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Зустріч відбулася 11 квітня.

Заступника міністра цікавило, з якими проблемами найчастіше приходять до міської влади учасники бойових дій та родини загиблих і як вони розв’язуються.

Міський голова розповів, що для вирішення проблем ветеранів та їх родин прийняли відповідні міські програми та налагодили тісний контакт з громадськими організаціями.

Йшлося про те, що у Ковелі учасникам АТО та їх родинам надали 374 земельні ділянки для будівництва. Сім’ї загиблих забезпечені житлом. Втім, питання щодо придбання квартир для військових є ще невирішеним і ще багато людей потребують допомоги. Тому без державної підтримки не обійтися.

Говорили також і про медичне забезпечення учасників бойових дій. Для цього у бюджеті міста передбачили додатковий фінансовий ресурс.

Керівники міста просили у заступника Міністра посприяти щодо своєчасного затвердження граничної вартості путівки санаторно-курортного лікування для учасників бойових дій. Оскільки в більшості санаторіїв з 15 червня по 1 вересня діють комерційні ціни, а бронювання місць іншими пільговими категоріями починається уже в січні – лютому, то ці люди зможуть оздоровитись лише починаючи з вересня за наявності вільних місць в санаторіях.

Також говорили про військовий госпіталь у Ковелі, який кілька десятків років Міністерством оборони не використовується за призначенням. Ковельська міська рада та її виконавчий комітет неодноразово звертались до відомства про його безоплатну передачу у комунальну власність міста, щоб на даній земельній ділянці збудувати помешкання для військових, учасників АТО.

«Питань дуже багато. Міністерство у справах ветеранів є і це — голос тих, хто воював. Тому давайте спільно розв’язувати проблеми і співпрацювати», – підсумовуючи сказане, наголосив Олександр Терещенко.

Коментарі

Мixa

15:18 12.04.2019

Это каратели...я это знаю.Всем пртвет из Луганска

?

19:33 12.04.2019

В третьму тисячолітті, в епоху комп'ютерних технологій іхати з Києва в Ковель, щоб про щось (невідомо про що) порозмовляти, і на це використовувати кошти платників податків- при Й.В.Сталіні це називалось ВРЕДИТЕЛЬСТВО!

26 серпня
Сьогодні
Вчора
24.08.2019
23.08.2019
22.08.2019
21.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин