Після хамства Зеленського Юлія Тимошенко підтримала Порошенка. ВІДЕО

12 Квітня 2019, 13:50
Юлія Тимошенко 8174
Юлія Тимошенко

Очільниця «Батьківщини» Юлія Тимошенко записала звернення до кандидатів на пост глави держави Володимира Зеленського та Петра Порошенка після «телефонних дебатів» на телеканалі «1+1».

Відповідний ролик Тимошенко опублікувала у Facebook.

«Я побачила руйнацію статусу посади президента. Я побачила приниження української держави. Я думаю, так само як і я, мільйони українців це бачити не хотіли», – описала Тимошенко свої враження після побаченої телефонної розмови Зеленського і Порошенка в ефірі «Право на владу».

«Хочу звернутися до Петра Олексійовича, я знаю, що частина людей у країні вірить в те, що Ви зробили частину добрих справ для нашої держави і тому, в цей важкий для Вас час, раджу вам не ставати частиною чужого шоу, тримати президентську планку і якби важко не було захистити статус  посади президента і статус держави», – сказала вона Порошенку.

Більше у відео:

 

Коментарі
12 Квітня 2019, 17:19
Бидлоту не мона допускати до політики і керівництва державою. Президент це обличчя країни!
12 Квітня 2019, 17:33
По тону ЗЕ було чути що він п'яний або під наркотою. Показав справжнє обличчя хамовитого бидла
12 Квітня 2019, 17:47
Юлю беня послав, хоче лизнути у Петі ,хитра лиса.
12 Квітня 2019, 17:49
Ви це про себе.
12 Квітня 2019, 18:01
Циля, йди вже на пенсію. Тебе порохобот взув по самі памідори. так що сиди і не рипайся. А Зеленський - це світле майбутнє України. І як би ви його не паклюжили, він всеодно переможе і буде достойно представляти Україну на мжнародній арені. Йди циля, йди на пенсію. А ти, петю, пакуй валізи і пи....й на всі чотири сторони. І не заважайте працювати і відновлювати державу після бандеро жидомасонського нашестя.
12 Квітня 2019, 18:20
За этим цырком лучше наблюдать издалека.....Вмем привет из Луганска
12 Квітня 2019, 18:42
Як сучкаблох на вибори до ВР колядує?
12 Квітня 2019, 19:51
А хто з президентів заслужив на повагу? А ця хитра знову вільнула хвостом. Як вони до стали?
12 Квітня 2019, 20:46
За порохно хвилюється що в горлі пересохло ! В алкаша пороха що ранку горло пересихае ! Смоли падлові гарячої а не кружку води !!!
12 Квітня 2019, 21:21
журналісти навіщо ви напрягаєтесь скоро ваш бос переметнеся на іншу сторону і будите ви по іншому співати він і при янику торгував і при петі і при зелі буде полісся трейд вічне )))))))))
12 Квітня 2019, 22:12
Якщо розуму не маєш,<br/>Каже батько сину,<br/>Голосуй за наркомана -<br/>Втратиш Україну!<br/><br/>Місце клоуна - на сцені<br/>Хай там клеїть &quot;ваню&quot;.<br/>Він в політиці зелений<br/>Як маріхуана...
12 Квітня 2019, 22:25
А тепер точно буду голосувати за нього. Як можна терпіти хамство ЗЕ...., який сьогодні з діючим президентом розмовляє як з бидлом. Завтра він так говоритиме з народом. Це його рівень. Бридко уявити Главою держави того, хто на сцені на роялі виграє ЧЛЕНОМ своїм, хто Українську державність та ідентичність зневажає своїми недолугими жартами...а чому він, блін, Путіна не згадує у виступах 95-го? ......бо сцикун.....
12 Квітня 2019, 22:45
Зе молодець, взув охр. шого пороха по саме нікуди. Хто там гавкає за хамство, то ваш порох хамло, яких мало: то шапки з дівчат зриває, то бо головах лупить. А Юлька була продажна сука, нею і лишилась, пішла нах..., підстилка.
12 Квітня 2019, 22:46
Ти ше тут, придучний? Готуй чемодани, РАЗОМ ЗІ СВОЇМ ПОРОЗОМ СЙОБУВАТИ БУДЕШ СКОРО.
13 Квітня 2019, 00:11
це порошенко нарошно дистае Зеленського, Вова не здавайся ми з тобою
13 Квітня 2019, 00:57
Наш президент Порошенко, іншого достойного пока ще немає.Слава Героям ні руйнації України.
13 Квітня 2019, 00:58
Вам мало двічі несудимого, який накрисячив бобла і втік до свого шефа? Тепер хочете наркомана конченого із задатками рогатого бидла?
13 Квітня 2019, 01:04
В зоні 00С більшість за 3Е! Бо По всіх 3Аіпав.
13 Квітня 2019, 01:37
хто сказав що зеленській наркоман случайно не порох. совпаденія недумая.
13 Квітня 2019, 01:48
Хай Юля подрочить пороху,а порох подрочить Юлі,-похоже старим пердунам пизда.
13 Квітня 2019, 02:54
Хватить поливати брудом . І не треба нав'язувати за кого голосувати.
13 Квітня 2019, 18:19
В Украіні завжди була гарна традиція<br/>Брати оглоблю і виховувати хамовите бидло і іншу погань<br/>То може браття пора братися за справу -як думаєте<br/>І до Петра-синку ПРЕЗИДЕНТОМ ми тебе зробимо<br/>Але не забувай що у воза дві оглоблі-одну на всяк випадок збережемо для тебе<br/>Бо ти також козак ще той<br/>Слава Богу<br/>Слава Украіні -ПІДЕМО 21-ГО І ЗРОБИМО<br/>Героям Слава
14 Квітня 2019, 00:43
Що, старенький, вже маразм крутить? Мабуть, вже й всираєшся від горя, що твого пороха прокатають? На смітник історії.
14 Квітня 2019, 00:53
Спали нах свій паспорт. Якщо за свої роки розум не прижився у твоїй кастрюлі, то це крапка. Суши памперси.
14 Квітня 2019, 10:12
Ми старі незабаром помрем, а вам по Сибірі бігати прийдеться. Історія вас придурків нічому не вчить.
14 Квітня 2019, 11:03
Звикли дякувати то товарищу Сталину за счастливое детство, то пану польському, то солдату німецькому, а тепер ґаранту, який у вас же забрав пів пенсії, а сам багатіє в 100 раз в рік.?
14 Квітня 2019, 13:44
Хто проголосуе за Пораха!Той Кіркоров натуральний!Не можна залишати цю банду на другій термін.
15 Квітня 2019, 14:50
Ти не помреш, а здохнеш. Радій, бандеру скоро побачиш, будете разом пітухами в одному бараці.