На урядову «гарячу» лінію і в поліцію повідомили, що Олег Кіндер «відмиває» гроші

12 Квітня 2019, 16:00
Олег Кіндер 7049
Олег Кіндер

Ковельський мер розповів, що на нього поскаржилися в Кабінет Міністрів України та Національну поліцію.

На завершення засідання виконавчого комітету Ковельської міської ради мова зайшла про ремонт у місті доріг і те, що тендер на цей вид робіт виграла приватна фірма «ШБУ-63», якою керує Ігор Пець.

«Поточний ремонт доріг у нас виграв Пець – «ШБУ-63». Коли працювали на вулиці Володимирській були дзвінки на «гарячу» лінію Кабінету Міністрів і МВС в тому, що Кіндер «відмиває» гроші і значить не по технології роблять ремонт і все остальне. Зразу виїхали, зрозуміло, реакція мала бути, патрульні одні, потім другі, потім патрульні треті. Ну якщо жити по таких принципах, ну я також за те, щоб воно все повинно робитися вчасно. І для того, щоб вчасно робилося, треба бюджет і багато-багато питань, які не вирішуються. Але оті, хто вміє розказувати: «А чого там не зробили?» А краще б ті активісти просто встали самі, не розказували, а просто б зробили. Не телефонували б на «гарячу» лінію, а просто показали, як треба це робити і зробили би за свої кошти», – сказав міський голова Олег Кіндер.

Коментарі
12 Квітня 2019, 21:46
Крав, краду і буду красти, плєсєнь тупа.
12 Квітня 2019, 21:49
Хватить що місто прибирають активісти. А жеки зписують гроші наче це вони.
12 Квітня 2019, 22:42
А що з міського бюджету не можна відремонтувти якісно? Значить і не починайте! Чекайте поки не набереться сума на якісний ремонт. Де ж та децентралізація?
12 Квітня 2019, 22:43
«Зробити за свої гроші...» ??? Тобі, ще БЛ... МАЛО? Підробити документи на самовільну забудову хліва під вікнами багатоповерхівки, із порушеннями всіх норм заднім числом то для тебе КАСА. Коли ти вже...?
12 Квітня 2019, 22:50
ЦИТАТА: "Не телефонували б на «гарячу» лінію, а просто показали, як треба це робити і зробили би за свої кошти», – сказав міський голова Олег Кіндер." А Кіндер що зробив за ВЛАСНІ КОШТИ????????????????
13 Квітня 2019, 02:36
Правильно сказав, кому не подобається ремонт дороги той хай сам і робить. Ремонтують дорогу спеціалісти, а не Кіндер. От тепер ніяк не робитимуть. Буде краще?
13 Квітня 2019, 11:27
А за які кошти Кіндер придбав новенького Мерседеса джиела?
13 Квітня 2019, 11:44
Йой Мавпа чекає тебе участь Вальки Дубій та Гетьмана
13 Квітня 2019, 11:46
МАВПО ПРИБЕРИ КНОПИНОГО ХЛІВЧИКА З ДВОРУ
13 Квітня 2019, 14:27
Те що товстиго- кіндерська мафія відмиває через Пеца, це мізер порівняно з тим, скільки бабла проходить в кишеню цих ділків через памідориху. Пец відпочиває.
13 Квітня 2019, 22:36
Червоному півнику- ти не півник ти пітушара!
14 Квітня 2019, 00:53
А хто це Пом ідориха<br/>І ЧОМУ вона така впливова і грошовита