Кандидат у президенти Володимир Зеленський проігнорував чотири повістки, – Міноборони

14 Квітня 2019, 09:36
4115

Кандидат у президенти Володимир Зеленський чотири рази проігнорував повістки, які надсилалися йому під час мобілізації 2014-2015 років.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони у відповідь на звернення народних депутатів Тетяни Чорновол, Олександра Бригинця, Юлія Мамчура та Михайла Бондаря.

У повідомлені йдеться, що Володимир Зеленський перебуває на військовому обліку військовозобов’язаних у Металургійно-Довгинцівському об’єднаному районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки міста Кривого Рогу з 22.12.2008 року і по теперішній час, військове звання — солдат, військово-облікова спеціальність – діловод діловодства. 

Там додали, що Зеленський придатний до військової служби, однак військову службу у ЗС України не проходив.

«Для призову під час мобілізації громадянину Зеленському В.О. надсилалися повістки: 15.04.2014, 23.06.2014, 15.08.2014, 10.05.2015 за адресою, визначеною у його облікових документах. Громадянин Зеленський В.О. до військового комісаріату за його викликом не прибував», – зазначили в Міноборони.

Коментарі
14 Квітня 2019, 12:53
Наших не чіпають! Де воєнком Києва після повістки синові турчинова?
14 Квітня 2019, 12:54
Ну как вы там без меня живете ? Может мне обратно вернуться и вернуть доллар по 8 грывень..работу..мир..Пройдет еще пол года и уже некуда будет мне возвращаться..
14 Квітня 2019, 13:26
Прости
14 Квітня 2019, 13:35
https://m.youtube.com/watch?v=3su-HJnzyrU
14 Квітня 2019, 13:42
http://youtu.be/Qxl0f3axoEc
14 Квітня 2019, 14:05
Порошенкові діти теж в армії були?
14 Квітня 2019, 14:14
Ох...єнна ковельська новина,чи може зеленого з Ковеля призивали до війська?
14 Квітня 2019, 14:35
А чого було туди йти воювати? Чиї позиції і капітали захищати і охороняти? Скільки біди і смерті та війна принесла в прості сім"ї ? Багатіїв це не торкнулось, вони цього не відчули, а просто на фоні війни продовжували швидкими темпами збагачуватись.
14 Квітня 2019, 14:55
https://m.youtube.com/watch?v=yWNPzu1IRTY
14 Квітня 2019, 15:00
А яке відношення до Ковеля це має ?
14 Квітня 2019, 16:09
Якщо ви беруть зеленського я перестану себе називати УКРАЇНЦЕМ мені буде соромно що в нас такі наївні люди
14 Квітня 2019, 16:57
Піди та втопися з Кіндером у річці глубокій.
14 Квітня 2019, 18:07
Респект і повага!
14 Квітня 2019, 20:00
То де, бл......ь, кримінальне провадження? Тільки перед виборами згадали, цуки?
14 Квітня 2019, 20:40
Нема з кого вибирати!
14 Квітня 2019, 20:53
Люди, прокиньтеся !! Так, зараз життя не мед)) але якщо буде ЗЕ буде ще гірше! Україні буде кінець ! Пишу, бо знаю....миру не чекайте
14 Квітня 2019, 21:53
Звідки така інформація?
14 Квітня 2019, 22:51
А Ковель що, в Китаї знаходиться?! Ковель це Україна! З Ковеля чоловіків призивали і призивають до армії і вони йшли воювати і воюють! В зебалабол КОСИВ чи коксив ... Одним словом засцяв . В зеліка йолкі... не до армії йому. Ось в чому суть. Новина , новина. Одна з важливих новин !!!!! Який з нього головнокомандуючий?! Позорисько....
14 Квітня 2019, 22:51
А Ковель що, в Китаї знаходиться?! Ковель це Україна! З Ковеля чоловіків призивали і призивають до армії і вони йшли воювати і воюють! В зебалабол КОСИВ чи коксив ... Одним словом засцяв . В зеліка йолкі... не до армії йому. Ось в чому суть. Новина , новина. Одна з важливих новин !!!!! Який з нього головнокомандуючий?! Позорисько....
15 Квітня 2019, 00:52
Моі сини служили<br/>Моі внуки служать в ДПСУ-я ними дуже горжусь<br/>Боюсь за них -молитовно підтримую<br/>Велика біда Украіни отакі педагоги<br/>Тому що війни виграються учителем в школі і священником в церкві<br/>Був сьогодні в церкві УКРАІНСЬКИЙ -два десятки дюдей<br/>У пана Ровінського -не вміщаються в церкву<br/>То що ж-виходить не треба Украінцям не своя держава ні своя церква<br/>Кликати внуків додому -он всі сусіди приіхали з Польщі на своіх самоходах<br/>кажуть пєнькно мешкають<br/>Якось трохи дивно-одним Слава Героям -а тим хто зневажає краіну церкву сите заможне життя<br/>за спинами моіх внуків<br/>І на виборах пуля в спину-ну так же виходить<br/>Будьте Всі Здорові
15 Квітня 2019, 01:53
А для чого йому було йти в армію? Щоб його комісували через наркозалежність?
15 Квітня 2019, 01:56
Пітух ти гамбургський, а по скільки рублів у твого путіна долар?
15 Квітня 2019, 01:57
Якщо розуму не маєш,<br/>Каже батько сину,<br/>Голосуй за наркомана -<br/>Втратиш Україну!<br/><br/>Місце клоуна - на сцені<br/>Хай там клеїть &quot;ваню&quot;.<br/>Він в політиці зелений<br/>Як маріхуана...
15 Квітня 2019, 02:00
Це як - від армії косив і го(ло)внокомандувач???
15 Квітня 2019, 14:46
Ну й правильно зробив. А порохові дітки що, служили?
15 Квітня 2019, 14:46
Ну й правильно зробив. А порохові дітки що, служили?
15 Квітня 2019, 14:47
Ти задрав своїхми тупими віршиками. Йди нахуй, порохобот.
15 Квітня 2019, 18:01
Я не конкурент твоєму наркозалежному клоуну
15 Квітня 2019, 23:20
Володя-не наркоман, це однозначно. Гидко слухати і дивитися, як оббріхують нормальну людину, це страшенно непорядно.
16 Квітня 2019, 00:20
А що ти ще хотів від цієї свинячої влади?
16 Квітня 2019, 19:06
Він не тільки наркоман, але й гомік пасивний, подивись як він на лабутенах у стрінгах скакав і Україну обсирав, вилитий ляшко.
16 Квітня 2019, 22:53
а голавнокомандувач в солдат пі....в