У ковельському парку вандали зламали дитячі гойдалки

14 Квітня 2019, 10:55
Гойдалки 4959
Гойдалки

У парку культури і відпочинку імені Лесі Українки у Ковелі невідомі зламали гойдалки.

Фото цього опублікувала Оксана Смаль на сторінці «Я люблю Ковель» у Facebook.

«Тут і слів не треба. Можливо хтось знає куди звернутись щоб полагодили цей майданчик?! Це єдине місце в Ковелі де діткам є де побігати. Він в жахливому стані. І це не тільки про гойдалку. Місточки, сходинки все таке що плакати хочеться», – йдеться у дописі.

 


Коментарі
14 Квітня 2019, 14:11
ЦЕ МАЄ ЗРОБИТИ кНОПА. зА ВЕЛИЧЕЗНОЇ СУМИ ШРОШЕЙ ЗА ТЕ ЩО ЇЇ ХЛІВЧИК СТОЇТЬ У НАС В ДВОРІ, ВОНА згідно розпорядження мера повинна утримувати всі майданчики своїм коштом на протязі 5 років
14 Квітня 2019, 14:16
Типове фото з назвою "На шляху в Європу!"
14 Квітня 2019, 14:58
То треба полагодити.
14 Квітня 2019, 15:10
ресурс закінчився гойдалки, вона зроблена не з підшипником, а методом тертя...нічого дивного, автор дно!!!
14 Квітня 2019, 15:16
Можна ремонтувати кожного разу,як тильки "пальнута" ЗЕмолодь захоче йти в...Гидко дивитись на цей вандализм,а потим звинувачувати у видсутности мизкив когось
14 Квітня 2019, 15:23
до чого тут Зе молодь?може це все порохоботи?
14 Квітня 2019, 16:02
Патріот Івахів нові замайструє за наші голоси
14 Квітня 2019, 16:56
Вам аби тільки кого звинуватити!
14 Квітня 2019, 18:52
Взагалі це і дитячим майданчиком назвати не можна.Ось вам посилання на дуже цікаву статтю : http://urbanua.org/dosvid/zakordonni-pryklady/284 .
14 Квітня 2019, 23:47
Це не вандали зламали гойдалку, там просто перетерлось кріплення, воно вже своє віджила! Я був в той момент коли одна мама казала свою дитину й кріплення зламалося! Добре що дитина не впала! Це треба мерію нашу запросити на ту гойдалку і нехай спробують погойдатись на ній....
14 Квітня 2019, 23:55
це метал то добре що вандали аяк би гойдалась дитина і опа
15 Квітня 2019, 00:09
А в кого на балансі ці гойдалки? Хто несе відповідальність за їх безпечну експлуатацію?
15 Квітня 2019, 00:24
Я думаю мыська мерія<br/>І гойдалки потребують самоі прискіпливоі уваги<br/>Бо це одна із найдебезпечніших після тарзанки дитячих розваг<br/>А там і на другій гойдалці і вушко і болт уже протерлись скоро обірвуться<br/>Сказав про це одній молодій мамі -то послала нахір <br/>Ну тіпа моя дитина як хочу так і катаю
15 Квітня 2019, 02:08
Ковельські тарзанки це мабуть самі безпечні. А містечко з самого початку було небезпечне. <br/>В додачу за ним ніхто не живиться і не обслуговує. Дякувати Богу що всіцілі. Це не вандали-це залатство і &quot;гарна якість&quot;.
15 Квітня 2019, 12:39
В нас є парк культури, і директор , який його очолює. Скоріш за все це вони мають обстежувати свої об`єкти.
15 Квітня 2019, 14:33
Шановні крментатори ви читаєте крізь рядки. Я як автор даного посту в <br/>facebook не писала про те які всі погані чи про вандалів. А єдиним питанням було куди звертусь щоб її прибрали і помітили стан майданчика. ВСЕ! НЕ Потрібно писати дурниці і шукати винного - починайте з себе. Як мінімум з поваги до інших
15 Квітня 2019, 14:33
Шановні крментатори ви читаєте крізь рядки. Я як автор даного посту в <br/>facebook не писала про те які всі погані чи про вандалів. А єдиним питанням було куди звертусь щоб її прибрали і помітили стан майданчика. ВСЕ! НЕ Потрібно писати дурниці і шукати винного - починайте з себе. Як мінімум з поваги до інших
16 Квітня 2019, 02:11
Нерозказуйте мені і людям дурниць що все стерто, я із своїми дітками кожного дня відпочиваємо у цьому парку і мої дітки &quot;гойдалися &quot; на цих гойдалках, я сам переглядав них як судовими діток, все було гаразд ,а тут явно якійсь негідники них поламали.