Сільмаш: жителі скаржаться на 14 сміттєвих баків біля їхнього будинку

15 Квітня 2019, 09:06
Сміттєві баки 6127
Сміттєві баки

Ковельчани із мікрорайону Сільмаш скаржаться на проблему сміттєвих баків та псів.

«Скажіть, будь ласка, це нормально, коли ти виходиш з під’їзду, зробив пару кроків і вперся в 14 сміттєвих баків???» – пише Наталія Крищенко у Facebook.

Жінка нарікає на те, що в будинку №27 проживає чимало дітей, але дитячий майданчик відсутній – замість нього рядок баків для навколишніх будинків.

«Чому мешканці будинку 27 по вул. Заводська мають, вибачте, «нюхати ці аромати» під своїми вікнами??? Тому що в будинку не проживає жодної впливової людини, яка може все «порішати»?», – обурюється жінка.

Користувачка цікавиться, чи не можна було поставити ці баки на відстані від дому і ближче до гаражів, де є порожнє місце.

Тим паче, що недалеко садочок, реабілітаційний центр і понад баками щодня проходитиме половина дітей мікрорайону.

«А собаки, які постійно і так там бігають, вони ж жити будуть біля баків і їх буде ще більше. На днях хлопчика, який просто йшов з мамою , вкусила одна з них. І це нормально. А в дитини травма і фізична, і моральна», – припускає дописувачка.

Наталія Крищенко стверджує, що жителі будинку не один раз зверталися до міської влади, але їх ніхто не чує.

«Невже не має ніякого рішення в даній ситуації??? Невже не можна знайти компроміс? Невже думка 144 сімей байдужа всім і люди нічого не можуть зробити???» – цікавить жінку.

Читайте такожУ Ковелі сміття «рознесло» по газону

Коментарі
15 Квітня 2019, 13:20
Понаіхали колгоспники !
15 Квітня 2019, 13:26
Понаіхали колгоспники!
15 Квітня 2019, 13:47
Поставили - радійте, вивозьте
15 Квітня 2019, 14:17
Саме між Заводською 27, 15 та 11 в дворі валяються купи сміття не в баках а просто так, кожен день там прохоходжу. Нікому це чомусь не заважає, а поставили нормальні баки то вже заважає. На володимирській стоять, все загороджено, ніякі собаки сміття не розносять як було раніше.
15 Квітня 2019, 14:24
А чому не пишете про купи сміття під будинками. Це чомусь вас не хвилює. Є також ціле сміттєзвалище біля Ковельської Голандії, там взагалі жах. А поставили культурно баки то вже заважають, спочатку приберіть те що самі під вікна викидаєте.
15 Квітня 2019, 14:59
Ви-те мені справно платіте, не затримуйте, а з сміттям робіте що хочте, я тут вам не допомога
15 Квітня 2019, 15:39
памідорисі нічого не можна доручити. Вона завалила вивезення сміття сміттєвозами згідно графіка. Кругом був повний срач. Графіки поскорочувала, багато маршрутів ліквідувала. Вже пішли їй на зустріч. Поставили сміттєві баки. вона й тут встигла засратись по самі вуха. А ще кума називається. Я буду ставити питання перед головою міста про зняття памідорихи з посади і відсторонення даного підприємства від вивезення сміття. віддам цю роботу своєму ПРО ТЕ ЖЕ КП Верес.
15 Квітня 2019, 15:39
памідориха мені більше не кума.
15 Квітня 2019, 16:06
Нюхайте, плєсєнь
15 Квітня 2019, 17:48
Звіздиш, Андрюха, крадені гроші не пахнуть...
15 Квітня 2019, 18:48
А чому двірники нагрібають сміття і воно тижнями лежить, ніхто не забирає????
15 Квітня 2019, 19:46
а тому що кума Товстиги памідориха забила великий болт на свої обов"язки і саботує прибирання міста. зате баблосики гребе реальні і ділиться з Товстигою ними.
15 Квітня 2019, 22:47
Два роки тому ПТМ "Ковельтепло" пропонувало і дитячі майданчики і парковку для автомобілів і фруктовий сад і будь які інші забаганки мешканців будинку по вул. Заводська, 27, для мирного врегулювання питання будівництва на належній підприємству земельній ділянці, але ж НІ активісти типу Кукнерика та Янчара були категорично проти і залишились ні з чим
16 Квітня 2019, 00:23
А що Бойко хотів там збудувати, що йому не дозволили?
16 Квітня 2019, 00:25
Срач це стан моєї душі